księżna Kate mama
Instagram
1/5
Kate - czyj styl kopiuje?

 

Księżna Kate od lat jest wzorem do naśladowania dla milionów kobiet na całym świecie. Jeszcze do niedawna mówiło się głośno o "efekcie Kate", co oznaczało, że każde ubranie czy dodatek zaprezentowany przez Kate znikały ze sklepów jak świeże bułeczki. Ostatnio jednak styl Kate nieco zbladł w obliczu stylu Meghan Markle, która stawia nie tylko na eleganckie, stylowe i kobiece looki, ale także bardzo modne i podkreślające figurę. Mimo tego styl Kate wciąż ma swoje miłośniczki, a my wciąż wiemy, kto tak naprawdę inspiruje księżną. I nie, nie jest to ani Meghan Markle, ani księżna Diana. Odpowiedź was zaskoczy!

 

 

 

Zobacz: Meghan Markle i księżna Kate nie znoszą się?

2/5
księżna Kate mama
Instagram

 

Okazuje się jednak, że księżna Kate kopiuje styl od... swojej mamy Carole Middleton! To właśnie ona jest największą inspiracją księżnej od lat. Ubiera się elegancko, gustownie, zawsze stosownie do okazji, a także bardzo skromnie i z klasą. Niektóre looki księżnej są niemal identyczne do looków jej mamy!

 

Zobacz: Księżna Kate zaliczyła najgorszą WPADKĘ na swoim ślubie! I to przed samą królową!

3/5
księżna Kate mama
Instagram

Czasem księżna i jej mama mają nawet identyczne sukienki. Obie uwielbiają także te same kolory, wśród których można znaleźć błękit, czerwień czy burgund.

 

Zobacz: Kurtuazja, czy też Kate łagodzi konflikt? Zobaczcie, co powiedziała o dziecku Meghan

4/5
księżna Kate mama Kate
Instagram

Wszystko wskazuje na to, że księżna Kate i jej mama często robią razem zakupy! ;) Co jednak istotne, obie wyglądają tak samo dobrze w tych samych stylizacjach. Cóż, jaka matka, taka córka. :) 

 

Zobacz: Księżna Kate w czwartej ciąży?! Jej nowa stylizacja zdradza wszystko!

5/5
księżna Kate
East News

Nie da się ukryć, że inspirując się stylem Kate i Carole, nie sposób zaliczyć modowej wpadki. Lubicie ich styl?

 

Zobacz: Meghan doprowadziła Kate do łez! Nie uwierzycie, co zrobiła żona Harry'ego!

Więcej na temat Księżna Kate