East News
Widać już brzuszek?
1/4
East News

 

Niedawno Pałac Kensington ogłosił, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka. Teraz z kolei zagraniczne media rozpisują się na temat rzekomej ciąży... księżnej Kate! Podobno żona księcia Williama jest w czwartej ciąży. Ile w tym prawdy? Najnowsze zdjęcia księżnej Kate mogą wiele wyjaśnić. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Znamy prawdę!

2/4
East News

 

Księżna Kate i książę William pojawili się ostatnio na rozdaniu Tusk Conversation Adwards. Oboje byli w świetnych humorach. Jednak oczy wszystkich skierowane były przede wszystkim na Kate Middleton. Każdy próbował ocenić, czy żona księcia Williama faktycznie może być w czwartej ciąży. Księżna Kate na tę okazję wybrała długą kreację w morskim kolorze. Czy to możliwe, że skrywała ona delikatnie zaokrąglony, ciążowy brzuszek?

 

Zobacz także: Znamy sposób Meghan i Mate na optyczne wydłużenie nóg

3/4
East News

 

O tym, że księżna Kate jest w czwartej ciąży, przekonywał magazyn "Star". Podobno Pałac Kensington zdementował jednak te informacje. Jak myślicie, czy mimo wszystko doczekamy się czwartego dziecka Kate i Williama? Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu na świecie pojawiła się ich trzecia pociech, mały Louis. 

4/4
East News

 

Jak myślicie, czy książę William i księżna Kate zdecydują się na czwarte dziecko? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i dajcie nam znać!

 

POLECAMY: Kate i William nie zostaną rodzicami chrzestnymi dziecka Meghan i Harry'ego!

Więcej na temat Księżna Kate