księżna Kate, książę William
East News

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Znamy prawdę!

księżna Kate, książę William
East News

Księżna Kate i książę William powitali swoje trzecie dziecko - synka Louisa - zaledwie pół roku temu. Księżna do tej pory przebywała na urlopie macierzyńskim, jednak ostatnio znów zaczęła wykonywać swoje obowiązki. Podczas publicznych wystąpień księżna zwracała uwagę swoim wyglądem - była znacznie chudsza niż wcześniej! Niektórzy obawiają się nawet, że księżna cierpi na tę samą chorobę, z którą borykała się księżna Diana.

 

Co ciekawe jednak, mimo że księżna znacznie schudła, to jednak zagraniczne media podają zaskakujące informacje, jakoby Kate... była w czwartej ciąży! 

 

Zobacz: Rozłam w rodzinie królewskiej? Księżna Kate i książę William zachowali się okropnie!

 

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

 

Wiadomość o kolejnej ciąży Kate podał magazyn "Star". Zdjęcie księżnej trafiło na okładkę, a wielkie podtytuły informują, że książę William panikuje, natomiast księżna odwołała już siedem oficjalnych spotkań ze względu na poranne mdłości!  Według "Star', księżna Kate na razie nie chce informować świata o czwartej ciąży, by "nie przyćmić" Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy wciąż budzą emocje ze względu na pierwszą ciążę. Aby dodać sobie wiarygodności, magazyn twierdzi, że wszystkie wiadomości zdobył od członka rodziny królewskiej...

 

Okazuje się jednak, że doniesienia te znacznie mijają się z prawdą. Według "Gossip Cop", Pałac Kensington wyśmiał informacje magazynu "Star", tym samym im zaprzeczając. 

 

A wy myślicie, że faktycznie księżna Kate jest w czwartej ciąży, tylko rzeczywiście nie chce, by ta wiadomość wyszła na jaw?

 

 

Przeczytaj też: Królowa faworyzuje Meghan Markle? Pozwala jej na to, czego nie mogła zrobić Kate

 

Polecamy: Znamy sposób księżnej Kate i Meghan Markle na optyczne wydłużenie nóg

 

"Star" informuje, że księżna spodziewa się czwartego dziecka!

Star
gossipcop.com

 

Czy faktycznie księżna niebawem znów urodzi dziecko?

Księżna Kate marynarka w kratę
East News

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43