Księżna Kate i książę William balują Księżna Kate tańczy na imprezie Księżna Kate i książę William wracają z imprezy Księżna Kate wraca z imprezy Książę William w Londynie
Księżna Kate i książę William balują
East News
1/8
Księżna Kate i książę William balują
East News

 

Księżna Kate i książę William poznali się w 2001 roku na Uniwersytecie w St Andrews. Oboje studiowali historię sztuki na jednym roku. Z czasem William zmienił kierunek na geografię, ale i tak jego znajomość z Kate przetrwała przez całe studia. Początkowo byli tylko przyjaciółmi, którzy mieszkali pod jednym dachem razem z innymi studentami. Z czasem jednak zbliżyli się do siebie, a wszystko zaczęło się od charytatywnego pokazu mody. William zapłacił mnóstwo pieniędzy, żeby znaleźć się w pierwszym rzędzie, a Kate jako jedna z modelek zachwyciła wszystkich w półprzezroczystej, koronkowej sukience. William na jej widok miał powiedzieć do swojego przyjaciela: „Kate jest gorąca”. Po pokazie próbował ją pocałować, ale ona go odtrąciła, ponieważ każde z nich było wtedy w związku. Z czasem jednak zbliżyli się do siebie i zostali parą. Minęło wiele lat zanim powiedzieli sakramentalne "tak", a ich ślub obejrzał miliard ludzi. Zanim jednak doszło do tej ceremonii, Kate i William przeszli długą drogę. Rozstawali się i schodzili, a na studiach i po nich... ostro imprezowali. Zobaczcie ich zdjęcia z tamtych lat ;)

Zobacz: 6 sypialni, 60-metrowy basen i nie tylko! Poznajcie szczegóły luksusowych wakacji księżnej Kate i księcia Williama. Ich cena powala!

2/8
Księżna Kate tańczy na imprezie
East News

William i Kate uchodzą za parę idealną, która jest teraz bardzo zaangażowana w opiekę nad trójką dzieci. Jednak zanim zostali rodzicami, lubili się zabawić. Najpierw imprezowali w Szkocji, gdzie studiowali przez 5 lat i gdzie rzadko spotykali paparazzi, a potem przenieśli się do Londynu, gdzie ich wyjścia zawsze były fotografowane. Kate Middleton bardzo lubiła tańczyć w klubach do białego rana, dlatego na znanych agencjach fotograficznych nie brakuje jej zdjęć z londyńskich klubów, gdzie szalała na parkiecie. 

3/8
Księżna Kate i książę William wracają z imprezy
East News

Choć podczas studiów byli przyjaciółmi, Kate nie wspomina najlepiej pierwszego spotkania z Williamem. Jak podają brytyjskie media, Kate zrobiła się czerwona i niewiele była w stanie powiedzieć.

Zajęło nam dużo czasu, zanim się dobrze poznaliśmy - mówiła potem w wywiadach.

Z czasem jednak Kate poczuła się o wiele lepiej w towarzystwie księcia i wspólnie z nim balowała w londyńskich klubach. 

4/8
Księżna Kate wraca z imprezy
East News

W 2007 roku Kate często balowała z siostrą, Pippą Middleton. 

5/8
Książę William w Londynie
East News

W 2007 roku, gdy William i Kate byli już parą przez 4 lata, podjęli decyzję o rozstaniu. Kate wściekła się na Williama, bo miał spędzić sylwestra z nią i jej rodzicami, ale ostatecznie musiał spędzić ferie zimowe w Sandringham House z królową Elżbietą. Na ten wyjazd Kate nie była zaproszona, ponieważ nie była jeszcze narzeczoną Williama. To doprowadziło do zerwania pary. Rozstali się na kilka miesięcy, a ten czas William wykorzystał na... imprezy! Często można było go wtedy spotkać w londyńskich klubach. 

6/8
Księżna Kate i książę William w samochodzie
East News

Z czasem jednak William zrobił wszystko, żeby Kate wróciła do niego. I znów zaczęli razem bywać na salonach, w pubach i klubach. Imprezowe życie skończyło się 16 listopada 2010 roku. To wtedy oficjalnie ogłosili swoje zaręczyny. Jako para zaczęli razem wspólne wizyty, towarzyszyli królowej podczas oficjalnych wyjść. Ich całe życie zmieniło się. Po ślubie szybko zdecydowali się na dzieci, a jako odpowiedzialni rodzice już zupełnie zmienili styl życia. Zobaczcie jednak w naszej galerii zdjęcia, jak Kate i William potrafili się kiedyś bawić!

7/8
Księżna Kate na wrotkach
East News
8/8
Księżna Kate przewróciła się na wrotkach
East News

Kate na imprezie.