Księżna Kate i książę William w Londynie Księżna Kate flirtuje ze znanym tenisistą? Kim jest Dominic Thiem? Księżna Kate flirtuje ze znanym tenisistą? Kim jest Dominic Thiem? Kate Middleton musi skrócić urlop macierzyński
Księżna Kate i książę William w Londynie
1/6
Księżna Kate i książę William w Londynie

Zaskakujące doniesienia zza granicy! Media rozpisują się jakoby księżna Kate miała flirtować ze znanym tenisistą! Pisały o tym m.in. "Daily Mail" czy "Gossip Cop". Wiadomo, że Kate Middleton spotkała się z nim w poniedziałek na Wimbledonie. Ponoć podczas pierwszego spotkania Kate miała mocno się zarumienić i zacząć jąkać - takie duże wrażenie miał na niej wywrzeć ten młody australijski tenisista!

 

O kim mowa? Czy między nimi naprawdę coś zaiskrzyło? Sprawdźcie w naszej galerii!

 

Zobacz też: Księżna Kate ścięła włosy! Duża zmiana przed jej wizytą w Polsce? Zobacz nowe ZDJĘCIA!

 

Więcej: POJEDYNEK Małgorzata Rozenek kontra... księżna Kate! Obie sprawiły, że nudny granat nabrał charakteru! Która lepiej?

2/6
Księżna Kate flirtuje ze znanym tenisistą? Kim jest Dominic Thiem?

Mowa o Dominicu Thiemie (23 l.) - australijskim tenisiście. Kate nie tylko miała się zauroczyć młodym sportowcem, ale również ponoć wymieniła się z nim później wiadomościami!

3/6
Księżna Kate flirtuje ze znanym tenisistą? Kim jest Dominic Thiem?
East News
To nie wszystko! Książę William, kiedy dowiedział się o "flircie" księżnej Kate z Thiemem, miał się mocno zdenerwować.
4/6

Ale jaka jest prawda? Jak ustalił "Gossip Cop", do takiej sytuacji nie doszło! Rzeczywiście Kate zapoznała się z Dominikiem i zamieniła z nim kilka słów. Ponoć kiedy Dominic zadał pytanie księżnej Kate czy gra w tenisa, Kate miała się nieco zawstydzić i niewinnie uśmiechnąć. Na pewno była podekscytowana tym spotkaniem, ale informacje o jej rzekomym flircie dementujemy!

 

To nie pierwszy raz kiedy księżna Kate jest podejrzewana o "flirtowanie" czy "romans". Wcześniej media ją łączyły z żeglarzem Benem Ainslie. 

5/6
Kate Middleton musi skrócić urlop macierzyński
ONS

Media wcześniej rozpisywały się również o romansie księcia Williama z Sophie Taylor. Ponoć miał się z nią spotykać za plecami księżnej Kate.

 

Zobacz: GORĄCY NEWS! Książę William i księżna Kate przyjadą do Polski! Wiemy, kiedy książęca para złoży wizytę!

 

Zobacz: Księżna Kate jest w trzeciej ciąży?! Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów!

6/6
Sophie Taylor

To właśnie Sophie Taylor. Czy książę naprawdę miał z nią romans czy to tylko wymysł mediów?