Książę Harry, Meghan Markle Książę Harry Meghan Markle Meghan Markle Meghan Markle
Książę Harry, Meghan Markle
ONS
1/6
Książę Harry, Meghan Markle
ONS

Książę Harry oświadczy się Meghan Markle? Brytyjskie media nie ustają w spekulacjach, kiedy rudowłosy książę klęknie na kolanie przed piękną aktorką, znaną z serialu "Suits". Związek tej pary potwierdzono oficjalnie w listopadzie 2016 roku. Od tej pory, zakochani wzbudzają ogromne zainteresowanie! Jeśli wierzyć informacjom z brytyjskich magazynów, relacja między księciem Harry'mMeghan Markle stał się na tyle poważny, że już wkrótce dojdzie do zaręczyn! 

 

Zobacz też: Pałac Kensington potwierdza: Książę Harry i aktorka z serialu "Suits" naprawdę są razem!

 

Książę Harry podobno planuje to od dawna! 

 

Polecamy: Jeździł do Afryki, by uciec. Dlaczego książę Harry pokochał Czarny Ląd?

2/6
Książę Harry
ONS

Książę Harry planuje oświadczyć się swojej ukochanej podczas podróży do Afryki. Niestety nie jest znane dokładne miejsce, w którym ma dojść do tego ważnego wydarzenia. Książę nie bez powodu wybrał Afrykę na miejsce swoich oświadczyn. Czarny Ląd to dla niego szczególne miejsce. 

Po raz pierwszy byłem w Afryce w 1997 roku, gdy zmarła moja mama. Tata kazał mi i bratu spakować torby i powiedział, że jedziemy do Afryki uciec od tego wszystkiegoJa i William zostaliśmy wychowani w miłości do natury, ale to, co zobaczyłem w Afryce przerosło wszelkie moje wyobrażenia. To jest miejsce w którym czuję się sobą bardziej niż gdziekolwiek indziej na świecie - mówił w jednym z wywiadów książę Harry.

3/6
Meghan Markle
ONS

Jaki pierścionek zaręczynowy dostanie Meghan Markle? Księżna Kate nosi przepiękny pierścionek z szafirem i diamentami, który niegdyś należał do matki księcia Williama i księcia Harry'ego, księżnej Diany. Czy amerykańska aktorka również będzie nosić na palcu rodzinną pamiątkę?

4/6
Meghan Markle
ONS

Jedno jest pewne - Meghan Markle będzie przepiękną panną młodą! Jednak zanim to się stanie, w tej roli zobaczymy najpierw siostrę księżnej Kate, Pippę Middleton. Jej ślub już za nieco ponad miesiąc. Młodsza z sióstr Middleton stanie na ślubnym kobiercu już 20 maja.

Zarówno Pippie Middleton, jak i księciu Harry'emu życzymy dużo miłości! 

5/6
Meghan Markle
Getty Images
6/6
Meghan Markle
Getty Images
Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle