Pippa Middleton Pippa Middleton Pippa Middleton Pippa Middleton Pierścionek zaręczynowy Pippy Middleton
Pippa Middleton
East News
1/12
Pippa Middleton
East News

Już wkrótce ślub Pippy Middleton! Siostra księżnej Kate wyjdzie za mąż za nieco ponad miesiąc. Ślub Pippy z biznesmanem i milionerem Jamesem Matthews'em odbędzie się 20 maja. Para zaręczyła się w lipcu 2016 roku. Przygotowania do ślubu ruszyły natychmiast! A ceremonia będzie bardzo huczna.

Znamy szczegóły zaślubin Pippy Middleton! Gdzie się odbędzie? Jaką suknię będzie miała panna młoda? Czy na ślubie pojawią się księżna Kate i książę William z dziećmi? I co wspólnego ze ślubem Pippy ma nowa dziewczyna księcia Harry'ego? 

Zobacz też: Siostra księżnej Kate zaręczyła się! Zobacz narzeczonego Pippy Middleton - to milioner! ZDJĘCIA

Odpowiedzi na te wszystkie pytania w naszej galerii zdjęć!

Polecamy: Księżna Kate i książę William przechodzą kryzys? Zobacz, co pokazują ich ostatnie zdjęcia z Paryża

2/12
Pippa Middleton
East News

Ślub Pippy Middleton odbędzie się w posiadłości jej rodziców. Państwo Middletonowie na wesele swojej drugiej córki zaprosili mnóstwo gości! Brytyjskie media piszą, że na zaślubiny Pippy zaproszono około 400 osób! Czy wśród nich znalazła się księżna Kate z rodziną? Sprawdź na następnej stronie.

3/12
Pippa Middleton
East News

Księżna Kate i książę William będą szczególnymi gośćmi na ślubie Pippy Middleton. Kate ma odczytać fragment Pisma Świętego w czasie ceremonii. W zaślubiny mają być zaangażowane również dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Książę George ma wnieść obrączki dla młodej pary, a księżniczka Charlotte bedzie pełnić równie odpowiedzialną rolę - będzie sypać kwiatki.

4/12
Pippa Middleton
East News

Jaką suknię ślubną będzie miała Pippa Middleton? Kreacja jak na razie owiana jest tajemnicą. Wiadomo jedynie, że panna młoda zdecydowała się klasykę, prawdopodobnie ma być to dość skromna, koronkowa suknia. W bukiecie ślubnym znajdą się hortensje i peonie.

5/12
Pierścionek zaręczynowy Pippy Middleton
East News

Pierścionek zaręczynowy Pippy Middleton robi wrażenie! A jaka będzie obrączka? Też okazała, a może skromna i klasyczna?

6/12
James Matthews
East News

James Matthews, przyszły mąż Pippy Middleton, to prawdziwy człowiek sukcesu. Jest prezesem firmy Eden Rock. Zajmuje się hotelarstwem i finansami. A prywatnie? Kocha sport i... psy swojej narzeczonej. ;)

7/12
Pierścionek zaręczynowy Pippy Middleton
East News

Choć Pippa Middleton z pewnością będzie przepiękną panną młodą, w brytyjskich mediach aż huczy od plotek, że siostra księżnej Kate nie życzy sobie na ceremonii ślubnej obecności... nowej dziewczyny księcia Harry'ego! Pippa ma obawiać się, że Meghan Markle skradnie jej show. Ile w tym prawdy? ;) Nie wiadomo.

8/12
Pippa Middleton
East News

Ślub Pippy Middleton już 20 maja 2017 roku. My już nie możemy się doczekać zdjęć!

9/12
Pippa Middleton
East News
10/12
James Matthews
East News
11/12
East News
12/12
Pippa Middleton
East News