Meghan Markle w sukience w paski, którą kupisz teraz w H&M
East News

Książę Harry obraził się na Meghan! Wybaczy jej, że go upokorzyła?

Meghan Markle w sukience w paski, którą kupisz teraz w H&M
East News

Niedawno świat obiegła wiadomość, że Meghan nosi inny pierścionek zaręczynowy niż ten zaprojektowany przez księcia Harry'ego. Szybko okazało się, że księżna sama przerobiła pierścionek, tak aby był bardziej elegancki. Zmieniła też zupełnie obrączkę od niego, a jedyne co pozostało to kamień główny, którym jest diament z Botswany oraz dwa dodatkowe brylanty pochodzące z kolekcji księżnej Diany. Przerobienie pierścionka oburzyło Brytyjczyków i jak się okazuje, upokorzyło samego Harry'ego!

Książę Harry obraził się na Meghan? 

Brytyjczycy są oburzeni, że dla Meghan ważniejsze było to, żeby pierścionek jej się podobał. A uczucia Harry'ego były dla księżnej na drugim miejscu... Jak podają brytyjskie tabloidy książę czuje się upokorzony przeróbką i nawet obraził się na Meghan z tego powodu!

Nie da się ukryć, że Harry obraził się, gdy Meghan powiedziała mu, że planuje przerobić pierścionek. Włożył tyle wysiłku w jego projekt i nie rozumiał, dlaczego chciała go zmienić – wyznał jeden z informatorów magazynu „Star”.

Okazuje się, że to nie jedyny powód do zmartwień dla Harry'ego, bo Meghan miała przerobić pierścionek tak, że obecnie przypomina ten, który dostała od Trevora Engelsona, swojego pierwszego męża.

Nie jest dobrze z Harrym, odkąd dowiedział się o tym podobieństwie - podaje "Star".

Dlaczego Meghan zmieniła pierścionek zaręczynowy?

Księżna już dawno zamknęła przeszłość za sobą, a jej pierwsze małżeństwo skończyło się rozwodem. Jak podają eksperci Meghan zmieniła pierścionek, aby był bardziej nowoczesny. Cienka obrączka z białego złota wysadzana brylantami bardziej do niej pasuje niż klasyczna złota:

Przeprojektowanie Meghan odzwierciedla jej wyrafinowany dobry smak. Sprawia, że ​​pierścień jest bardziej delikatny i elegancki - powiedział Mace Blickman z firmy jubilerskiej Jerry Blickman.

Sądzicie, że Harry faktycznie ma za złe Meghan, że przerobiła pierścionek, który od niego otrzymała? Ostatnio nie jest między nimi dobrze...

Zobacz także: Książę Harry zachowuje się okropnie w stosunku do Meghan! Do sieci wyciekło szokujące nagranie

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle porównanie
East News

Podczas urodzin królowej Meghan nosiła już przerobiony pierścionek zaręczynowy

Meghan markle na urodzinach bez syna, Archiego. Co się z nim stało?

Meghan pojawiła się też na Wimbledonie, gdzie do jej biżuterii dołączył naszyjnik z literką A jak Archie!

Meghan Markle na Wimbledonie
East News

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44