Meghan markle na urodzinach bez syna, Archiego. Co się z nim stało?

Meghan Markle wywołała skandal!? Jej zachowanie oburzyło Brytyjczyków...

Meghan markle na urodzinach bez syna, Archiego. Co się z nim stało?

Niedawno świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle przerobiła swój pierścionek zaręczynowy. To zaskakujące, bo jak wiadomo książę Harry sam zaprojektował dla niej ten pierścionek, w którym znalazł się diament z Botswany. Ważnego miejsca dla pary. Rok po zaręczynach księżna Sussex dokonała w nim znaczącej zmiany. Ta sytuacja wywołała prawdziwy skandal! Jeden z brytyjskich komentatorów nie kryje oburzenia. Zobaczcie, co powiedział...

Co Meghan zmieniła w swoim pierścionku zaręczynowym?

Książę Harry podarował Meghan pierścionek z trzema diamentami w 2017 roku. Na kamień główny wybrał brylant z Botswany. To tam para wyjechała niedługo po tym, jak zaczęli się spotykać. To szczególne miejsce dla księcia - to tam książę Karol zabrał jego i Williama po śmierci Diany. Oprócz brylantu z Afryki pojawiły się w pierścionku dwa dodatkowe kamienie z osobistej kolekcji jego matki. Obrączka pierścionka była wykonana z klasycznego żółtego złota. 

Okazuje się, że właśnie obrączka była dla Meghan problemem. Księżna postanowiła zmienić ją na znacznie cieńszą, wykonaną z białego złota i ozdobioną małymi brylantami. Teraz jest zdecydowanie bardziej nowoczesna. Eksperci podkreślają, że w nowej wersji pierścionek bardziej pasuje do Meghan:

Przeprojektowanie Meghan odzwierciedla jej wyrafinowany dobry smak. Sprawia, że ​​pierścień jest bardziej delikatny i elegancki - powiedział Mace Blickman z firmy jubilerskiej Jerry Blickman.

Co sądzą Brytyjczycy o decyzji Meghan?

Nie wszystkim spodobał się pomysł Meghan. Niektórzy  Brytyjczycy są oburzeni jej decyzją niespełna rok po zaręczynach. Jeden z brytyjskich komentatorów, Justin Sylvester, otwarcie mówi:

To jest chore.  Mąż dał jej pierścionek zaręczynowy, a ona zmieniła go rok po tym, jak dostała ten pierścionek? Daj spokój. To po prostu straszne. Wytrzymujesz z nim i po prostu masz nadzieję, że pewnego dnia za pięć czy dziesięć lat go ulepszysz. Ten pierwszy pierścionek był częścią historii – czytamy w "Daily Mail".

Czy oburzenie jest słuszne? Meghan zapewne przerobiła pierścionek w porozumieniu z Harrym!

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry wydali majątek na nowy dom. Brytyjczycy są wściekli!

 

 

Na ślubie Meghan z dumą nosiła oryginalny pierścionek zaręczynowy

Meghan Markle i książę Harry podczas ślubu
East News

Meghan nie po raz pierwszy łamie królewskie protokoły!

Książę William, księżna Kate, Książę Harry, Meghan Markle
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09