East News

Były mąż Meghan Markle ożenił się z... multimilionerką! Zobacz ZDJĘCIE jego wybranki. Podobna do Meghan?

East News

 

Nie jest tajemnicą, że książę Harry to drugi mąż Meghan Markle. Aktorka wcześniej była żoną Trevora Engelsona. Para poznała się w barze. Trevor był producentem filmowym, z kolei Meghan początkującą aktorką. Choć niektórzy uważali, że Markle związała się z nim tylko dlatego, żeby rozwinąć swoją karierę, wygląda na to, że między nimi naprawdę było duże uczucie. Zakochani byli ze sobą kilka lat. Meghan Markle i Trevor Engelson stanęli na ślubnym kobiercu w 2011 roku. Niestety, ich szczęście nie potrwało zbyt długo. Zaledwie dwa lata później para zdecydowała się bowiem na rozwód. 

 

Zobacz także: Wpadka goni wpadkę... Tym razem Meghan Markle wypowiedziała zakazane słowa

 

Trevor Engelson, były mąż Meghan Markle, wziął ślub. Z kim?

 

Meghan Markle po rozwodzie z Trevorem Engelsonem bardzo szybko znalazła pocieszenie w ramionach księcia Harry'ego. Z kolei przystojny producent potrzebował chwili, aby zapomnieć o nieudanym małżeństwie. Teraz jednak szczęście znowu się do niego uśmiechnęło. Jak podaje zagraniczna prasa, Trevor Engelson wziął ślub z Tracey Kurland, która pochodzi z bardzo majętnej rodziny. Jej ojciec jest bowiem multimilionerem, który dorobił się na brytyjskim rynku nieruchomości. 

 

Ślub Trevora Engelsona i Tracey Kurland odbył się w prywatnej posiadłości w Kalifornii, która należy do rodziców panny młodej. Na przyjęciu królowało meksykańskie jedzenie oraz drinki. To musiała być niezapomniana zabawa!

 

POLECAMY: Pokazano głośne erotyczne wideo Meghan Markle! Czy może też zaszkodzić księżnej Kate?

 

Trevor Engelson poślubił Tracey Kurland

East News

 

Jego pierwszą żoną była Meghan Markle. 

Meghan Markle w Londynie w czarnej stylizacji
East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47