Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy

Książę Harry jednak nie jest synem księcia Karola?! Meghan Markle naciska na testy DNA

O tym że książę Karol nie jest ojcem księcia Harry'ego mówi się od dawna. Jednak dopiero teraz istnieje szansa na udowodnienie lub wręcz przeciwnie obalanie tej plotki. Ponoć na samego Harry'ego naciska Meghan Markle. Czy Karol i Harry poddadzą się badaniu DNA, żeby poznać prawdę?

Harry w dniu ślubu nie zapomniał o mamie... Jak Harry i Meghan uczcili pamięć o Dianie? Zobacz!

Książę Harry i jego trudne życie: śmierć matki, plotki, Megxit

Książę Harry jako dziecko zmagał się z hejtem związanym z głośnym rozwodem rodziców, potem przechodził długą żałobę opłakując śmierć swojej matki – księżnej Diany. Medialna pośmiertna nagonka na Dianę Spencer to właśnie jemu najbardziej dała się we znaki. Dlaczego? Ponieważ tabloidy prześcigały się w plotkach na temat domniemanego romansu księżnej z oficerem Jamesem Hewittem i podważały ojcostwo księcia Karola jako biologicznego taty Harry’ego.

Zobacz: Jak William i Harry zareagowali, gdy dowiedzieli się o śmierci Diany? "Po korytarzach niosły się..."

Kiedy dodatkowo książę Harry ożenił się z Amerykanką i rozwódką - Meghan Markle, a potem razem z nią postanowił zrezygnować z bycia częścią rodziny królewskiej (tzw. Megxit) i przeprowadzić się do USA, książę Harry znów stał się numerem jeden w mediach.

Kiedy sytuacja zaczęła się powoli stabilizować, na światło dzienne po raz kolejny została wyciągnięta historia romansu księżnej Diany z wcześniej wspomnianym oficerem Jamesem Hewittem, który według wielu doniesień, to on jest prawdziwym ojcem Harry'ego. Podobieństwo dotyczy ich wyglądu, m.in. rudego koloru włosów, a także miłości do gry w polo i militariów.

Meghan Markle namawia Harry'ego na testy DNA

Co więcej, teraz wątpliwości do ojcostwa księcia Karola ma sama Meghan Markle. Jak podają brytyjskie media, przebojowa aktorka zażądała od Harry'ego, by wykonał testy DNA, które pozwolą ustalić, kto jest jego prawdziwym ojcem!

Zaczęła naciskać na Harry'ego, by poddał się testom. Ta sprawa musi zostać wyjaśniona raz na zawsze. Gdyby okazało się, że James Hewitt jest prawdziwym ojcem Harry'ego, wszystkie ich problemy z rodziną królewską zostałyby rozwiązane - zdradza źródło portalu splashnews.com.

Myślicie, że Harry podda się badaniom DNA, by raz na zawsze uciszyć plotki?

Zobacz także: James Hewitt jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego? Po latach prawda wyszła na jaw!

James Hewitt jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego? Fani teorii spiskowych dot. rodziny królewskiej uważają, że to prawda!

James Hewitt jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego?
EastNews

Na zdjęciu: Diana, Harry i William

Diana, Harry i William
EastNes

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Książę Karol z synami
East News
Newsy
Książę Karol nie jest ojcem Harry'ego!? Szokujące słowa padły po kłótni z powodu Meghan
Według tabloidu książę Karol miał wyznać Harry'emu, że nie jest jego biologicznym ojcem. O co chodzi?

W rodzinie królewskiej w ostatnim czasie dużo się dzieje! W mediach co raz pojawiają się doniesienia na temat konfliktów między Kate a Meghan oraz między Williamem i Harrym , a teraz ożyły dawne plotki na temat romansów księżnej Diany . Jak informuje amerykańska gazeta "The Globe", podczas kłótni w Pałacu Królewskim miało dojść do ostrej wymiany zdań między Karolem a Harrym. Zobaczcie, o co się pokłócili! Książę Harry nie jest synem księcia Karola? Jak wiadomo, małżeństwo księcia Karola i księżnej Diany nie należało do udanych. Para w końcu się rozstała, ale zanim to nastąpiło, głośno było o ich romansach. Owocem jednego ze związków Diany miałby być książę Harry . Taką szokującą informację podała amerykańska prasa. Według „The Globe” to sam Karol miał wyznać synowi szokującą prawdę: Nie jestem twoim biologicznym ojcem. Po narodzinach twojego brata Williama twoja matka i ja rozeszliśmy się, Diana zdradziła mnie i poczęła cię podczas romansu z innym mężczyzną - cytuje rzekome słowa Karola amerykańska gazeta "The Globe".  Dlaczego książę Karol zdecydował się po latach na takie wyznanie? Znowu chodzi o Meghan ! Według doniesień gazety Karol z synem mieli pokłócić się właśnie o księżną Sussex. To przez nią Harry zmienia mnóstwo rzeczy, nie stosuje się do zasad panujących w rodzinie królewskiej, co więcej nie pozwala sobie zwrócić uwagi. Podczas jednej z ostrzejszych wymian zdań książę Karol miał wyznać Harry'emu, że to nie on jest jego biologicznym ojcem, ale nie zdradził, kto faktycznie miałby nim być.  Ciężko uwierzyć w te doniesienia! Jak na razie nie zostały w żaden sposób potwierdzone. Z pewnością prawdę zna tylko Karol... Meghan...

Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News
Newsy
To jedyna osoba z rodziny królewskiej, która lubi Meghan Markle! O kogo chodzi?

Nie jest żadną tajemnicą, że Meghan Markle , żona księcia Harry'ego , nie ma łatwego charakteru. Od kiedy została księżną, nie mówi się o niczym innym, niż jej kaprysy, humory, okropne traktowanie służby, która zaczęła masowo zwalniać się z pracy . Meghan podpadła również członkom rodziny królewskiej - z księżną Kate jest skłócona od miesięcy, a ostatnio dolała oliwy do ognia, gdy zaczęła komentować romans księcia Williama ! Na szczęście, książę Harry nie widzi świata poza Meghan i jak się okazuje, jest jeszcze jedna osoba w rodzinie, która uwielbia Meghan. Nie zgadniecie, o kim mowa! Meghan Markle podbiła serce przyszłego króla Czujni fani Meghan Markle zwrócili uwagę, że na publicznych wystąpieniach brytyjskiej rodziny królewskiej księżnej często towarzyszy... książę Karol ! Przyszły król ponoć jest nią oczarowany , co widać na wspólnych fotografiach. Książę Karol uważa, że "książę Harry nie mógł lepiej trafić". Na wspólnych zdjęciach księcia i żony jego syna widać, że Karol zawsze próbuje zabawiać Meghan. Zdecydowanie mu się to udaje, bo księżna zawsze jest roześmiana i widać, że świetnie czuje się w towarzystwie Karola. Spodziewaliście się, że to właśnie książę Karol uwielbia Meghan?    Książę Karol uwielbia Meghan Markle! Meghan zawsze śmieje się z żartów Karola  

Książę Harry w granatowej marynarce
East News
Newsy
Dramat księcia Harry'ego. Zmarła jego matka chrzestna Lady Celia Vestey

Książę Harry odkąd zdecydował o opuszczeniu rodziny i przeprowadzce do USA rzadko pojawia się w Wielkiej Brytanii. Teraz okazuje się, że będzie taka konieczność! Brytyjski  Daily Telegraph informuje o śmierci matki chrzestnej Harry'ego. Celia Elizabeth. Zmarła nagle, ale spokojnie, w sobotę 28 listopada w wieku 71 lat. Uwielbiana żona Sama. Bardzo kochana matka Williama, Artura i Marii oraz kochająca babcia Elli, Frankie, Sama i Cosimy. - brzmiał komunikat opublikowany w Daily Telegraph o śmierci  Lady Celi Vestey.  To smutne wydarzenie dla rodziny królewskiej? Czy "były książę" przyleci na pogrzeb?  Zmarła jego matka chrzestna Lady Celia Vestey! Lady Vestey była jednym z sześciorga rodziców chrzestnych, których książę Karol i księżna Diana wybrali dla swojego drugiego syna niedługo przed jego chrztem w 1984 roku. Tego zaszczytu dostąpili również książę Andrzej, kuzynka księcia Karola Lady Sarah Chatto, oraz Carolyn Bartholomew i Gerald Ward. Jak się okazuje Lady Celia była blisko związana z monarchią brytyjską, a w szczególności z królową. Obie dzieliły wspólną pasję do koni. Matka chrzestna Harry’ego wraz z mężem i najstarszym synem cały czas współpracowała z monarchią. Była też na weselu Harry’ego i Meghan w 2018 roku. Książę Harry pojawi się na pogrzebie swojej matki chrzestnej? Zobacz także:  Książę Harry jednak nie jest synem księcia Karola?! Meghan Markle naciska na testy DNA Meghan przyleci do Londynu razem z mężem?    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner