Książę Harry z medalami
East News

Książę Harry pojawił się w czwartek na oficjalnej uroczystości poświęconej żołnierzom, którzy zginęli w czasie I wojny światowej. Książę Sussex nie był jednak sam, jak miało to miejsce ostatnio. Towarzyszyła mu księżna - tym razem nie była nią Meghan, ale żona jego brata - księżna Kate!

To dla niektórych spore zaskoczenie, szczególnie po ostatnich informacjach o konflikcie między książęcymi parami. Na zdjęciach widać, że Harry i Kate byli w doskonałych nastrojach. Czy to utnie w końcu plotki na ten temat? Musicie zobaczyć te zdjęcia.

Zobacz takżeMeghan po porodzie planuje szybko wrócić do królewskich obowiązków! Kiedy znów ją zobaczymy?

1/4
Książę Harry i księżna Kate razem
East News

Meghan Markle jest w zaawansowanej ciąży, a według niektórych informacji już urodziła, dlatego nie pojawia się podczas oficjalnych uroczystości i wizyt. Nie było jej na uroczystej wielkanocnej mszy świętej, a teraz książę Harry po raz kolejny wziął udział w oficjalnym wyjściu bez żony. 

2/4
Książę Harry i księżna Kate
East News

Nazwisko księcia nie pojawiało się w żadnym komunikacie, ani na liście osób, biorących udział w uroczystościach. To na wypadek gdyby Meghan urodziła. Jednak Harry zdecydował się wziąć udział w obchodach i pojawił się w granatowym garniturze ozdobionym orderami. 

3/4
Książę Harry i księżna Kate na oficjalnej wizycie
East News

Książę Harry był tego dnia w doskonałym nastroju. Żartował nie tylko z księżną Kate, ale też z członkami Kapituły Westminsterskiej. 

4/4
księżna Kate w płaszczu
East News

Księżna Kate tego dnia również prezentowała się doskonale, a dobry nastrój jej nie opuszczał. Przyszła bez męża, który poleciał z oficjalną wizyta na Antypody. Żona Williama miała na sobie turkusowy płaszcz od Catherine Walker i fascynator marki Rosie Olivia. Z promiennym uśmiechem na twarzy szła obok księcia Harry'ego i o jakichkolwiek spięciach między nimi nie może być mowy. A być może ich relacje są tak dobre, gdy nie ma Meghan w pobliżu?

 

Więcej na temat Książę Harry Księżna Kate