Meghan Markle, książę Harry
East News

Od kilku dni fani rodziny królewskiej z niecierpliwością wyczekują informacji o Meghan Markle. Czy księżna Sussex już urodziła swoje pierwsze dziecko? Książęca para milczy na ten temat, jednak według plotek Meghan i Harry już zostali rodzicami. Jak informuje "The Sun", księżna nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego. Podobno jak najszybciej chce wrócić do swoich obowiązków! Kiedy znów zobaczymy Meghan? I kiedy dowiemy się o narodzinach dziecka? Dowiecie się tego z naszej galerii! 

1/4
Meghan Markle, książę Harry przytulają się do siebie
East News

Kiedy Meghan Markle wróci z urlopu macierzyńskiego?

Jak już wcześniej pisaliśmy, Meghan Markle miała zdecydować się na poród w domu. Podobno dziecko już przyszło na świat! Księżnej Sussex wsparcia miała udzielać jej mama, Doria Regland. Mówi się, że córka książęcej pary urodziła się kilka dni temu i po raz pierwszy zobaczymy ją już niebawem na Instagramie - SussexRoyal! 

Według bukmacherów dziewczynka otrzyma na imię Diana, po matce Harry'ego. Jednak na oficjalne potwierdzenie tych informacji książęca para ma jeszcze kilkanaście dni! 

Zobacz także: Meghan Markle już urodziła? Są na to nowe dowody!

2/4
Meghan Markle i książę Harry w Australii
East News

Według "The Sun" Meghan planuje wziąć trzymiesięczny urlop macierzyński i już w połowie lipca wróci do swoich królewskich obowiązków. 

Meghan jasno dała do zrozumienia, że planuje wrócić do pracy tak szybko, jak to jest możliwe. Księżna ma mnóstwo energii i jest bardzo zdeterminowana. Poza tym nie chce zaniedbywać organizacji charytatywnych, którymi się opiekuje - miał zdradzić informator gazety. 

 

3/4
Meghan i Kate
East News

Dlaczego księżna chce tak szybko wrócić do swoich obowiązków? Podobno Meghan pragnie pokazać, że nie potrzebuje długiego urlopu macierzyńskiego. Nie chce być też porównywana do Kate Middleton. Księżna Cambridge po urodzeniu księcia Louisa wzięła sześciomiesięczny urlop. Natomiast gdy na świat przyszła księżniczka Charlotte, Kate wróciła do pracy po pięciu miesiącach. W przypadku księcia George'a żona Williama zdecydowała się na zaledwie 5-tygodniowy urlop macierzyński! 

4/4
książę Harry, Meghan Markle
East News

Czy Meghan i Harry długo będą jeszcze zwlekać z ogłoszeniem szczęśliwej nowiny? Ostatnio nie mieli ku temu dobrej okazji, bo najpierw królowa Elżbieta obchodziła swoje urodziny, a dzień później książę Louis. Za kilka dni Kate i William będą świętować kolejną rocznicę małżeństwa, a co za tym idzie Meghan i Harry mają tylko pięć dni, aby podzielić się z fanami radosną wiadomością. Na oficjalne potwierdzenie pozostaje nam zatem czekać.