Meghan Markle i książę Harry
East News
Newsy

Książę Harry i Meghan Markle zamieszkają w Kanadzie? Te fakty o tym przeważają!

Książę Harry i Meghan Markle zamieszkają w Kanadzie? Te fakty o tym przeważają!

Decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle o rezygnacji z królewskich obowiązków zaszokowała nie tylko Brytyjczyków ale również rodzinę królewską. Temat tzw. "Megxitu" opanował media na całym świecie. . Książę i księżna Sussex zapowiedzieli, że będą dzielić swoje życie pomiędzy Amerykę a Wielką Brytanię. Media spekulują, że pomimo tego, że Meghan urodziła się i wychowała w Stanach Zjednoczonych, para książęca zdecyduje się osiąść w Kanadzie. Dlaczego?  

Zobacz także: Media to przeoczyły! Książę Harry sygnalizował odejście z rodziny królewskiej tuż po narodzeniu syna

Wszystko, co powinniście wiedzieć o aferze z Meghan i Harrym. To koniec brytyjskiej rodziny królewskiej?

Powody, dla których książę Harry i Meghan Markle zamieszkają w Kanadzie

Po ogłoszeniu szokującej decyzji księcia Harry'ego i Meghan Markle, królowa Elżbieta II zwołała spotkanie kryzysowe. Po jego zakończeniu w oficjalnym oświadczeniu wyjaśniła, że nie wiadomo, jak będzie wyglądała przyszłość książąt Sussex, ponieważ proces ograniczania ich obowiązków królewskich nie jest prosty. Królowa zgodziła się za to na "okres przejściowy", w których jej wnuk wraz z małżonką będą dzielić czas pomiędzy Amerykę a Wielką Brytanię. 

Nie jest wiadome na pewno, gdzie na stałe osiądą książę Harry i Meghan Markle, jednak według tropu zagranicznych mediów, wybiorą Kanadę, która de facto jest częścią Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, a formalnie głową tego państwa jest brytyjski monarcha. Według The Telegraph para książęca przewiozła swoje psy (labradora oraz beagle'a) na wyspę Vancouver podczas swojego sześciotygodniowego urlopu.

Dodatkowo media podały, że premier Kanady Justin Trudeau miał obiecać królowej Elżbiecie II, że zadba o bezpieczeństwo pary książęcej na terenie Kanady. W rozmowie z Global News, Trudeau zaprzeczył tym rewelacjom, mówiąc, że takich rozmów jeszcze nie było, ale nie wykluczył takiego rozwiązania: 

Rodzina królewska i Sussexowie musza podjąć jeszcze wiele decyzji dotyczących tego, jaki poziom zaangażowania wybiorą i są to rzeczy z którymi w pełni się zgadzam. 

Eksperci ds. bezpieczeństwa wskazują, że w związku z obecnością księcia Harry'ego i jego rodziny w Kanadzie, rząd Kanady miałby obowiązek zapewnienia im bezpieczeństwa w związku z ich przynależnością do brytyjskiej rodziny królewskiej. Szacunkowo mogłoby to wynieść nawet miliony dolarów. Trzeba wziąć pod uwagę, na jakie ryzyka mogą być narażeni podczas pobytu w kraju. Wykazują również, że mimo wszystko Kanada byłaby dla nich bezpieczniejsza, chociażby ze względu na powszechny dostęp do broni na terenie USA.  

Zobacz także: Królowa Elżbieta wydała oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego!

Kanada bliska jest nie tylko Meghan Markle ale również księciu Harry'emu, ponieważ to właśnie na wyspie Vancouver spędzili ostatnie Boże Narodzenie wraz z synem. 

Global News cytuje również rozmowę z rzecznikiem księcia i księżnej Sussex, który wówczas powiedział: 

Decyzja o osiedleniu się w Kanadzie odzwierciedla znaczenie tego kraju. Wspólnoty dla nich obojga. W szczególności cieszą się pięknej krajobrazu i dzielą się tym ze swoim synem. 

Meghan mieszkała w Kanadzie przez kilka lat, nazywając ją nawet swoim drugim domem. To właśnie tam kręciła serial "W garniturach", którego była gwiazdą przed oficjalnym obwieszczeniem swojego związku z księciem.  W wywiadzie dla magazynu Best Health z 2016 roku oznajmiła, że mieszkańcy Toronto są bardzo gościnni: 

Ludzie są tacy mili, uwielbiam scenę kulinarną i zwiedzanie małych zakątków miasta z moimi dwoma psami. (...) Poznaję nowe obszary, uwielbiam to ile tu jest zieleni - nie spodziewałam się tego i przypomina mi Los Angeles na wiele sposobów.

W Kanadzie mieszka także najlepsza przyjaciółka księżnej, Jessika Mulroney, której Meghan powierzyła opiekę nad Archiem, kiedy wraz z księciem Harrym wróciła do Londynu tuż przed ogłoszeniem rezygnacji z królewskich obowiązków.

Zobacz także: Są szczegóły spotkania z królową! Dlaczego Meghan nie mogła zabrać głosu? Książę Karol ostrzega Harry'ego 

Książę Harry i Meghan Markle zdecydują się osiąść w Kanadzie? Wskazuje na to wiele czynników. 

Meghan Markle i książę Harry
East News

Królowa Elżbieta II oznajmiła, że zgadza się na "okres przejściowy", podczas którego książę Harry i Meghan Markle będą dzielić życie pomiędzy Amerykę a Wielką Brytanię. 

Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News

Zobacz także
Księżna Kate

Księżna Kate jest wściekła na rodzinę królewską! Poszło o Meghan!

Meghan Markle w granatowej sukience i koku

Meghan Markle straci dziecko po odejściu z rodziny królewskiej?! Nie ma do niego praw!

 

Meghan Markle wyda 21 milionów funtów na nowy dom w Kanadzie?
East News
Newsy
Meghan Markle wyda na dom w Kanadzie aż 21 milionów funtów?! To zapierająca dech w piersiach rezydencja!
Meghan Markle wyda na dom w Kanadzie aż 21 milionów funtów?! To zapierająca dech w piersiach rezydencja!

Książę Harry i Meghan Markle po rezygnacji z obowiązków królewskich, dostali zgodę królowej na "okres przejściowy", w którym będą dzielić życie pomiędzy Amerykę a Wielką Brytanię. Według zagranicznych mediów książęca para ma zamieszkać w Kanadzie. The Sun donosi, że Meghan zainteresowana jest kupnem posiadłości w prestiżowej okolicy Vancouver. Cena jak i powierzchnia samej rezydencji zapiera dech w piersi! To 21 milionów funtów!  Zobacz także:  Książę Harry i Meghan Markle zamieszkają w Kanadzie? Te fakty o tym przeważają! Meghan Markle i Książę Harry kupią rezydencję wartą miliony?  Tabloid The Sun donosi, że Meghan Markle zainteresowana jest kupnem niesamowitej willi wartej 21 milionów funtów w prestiżowej dzielnicy West Vancouver w Kanadzie. Rezydencja "Megha" ma powierzchnię aż 6900 stóp kwadratowych i oferuje zapierające dech w piersiach widoki na ocen i panoramę miasta.  Ma sześć sypialni i pięć łazienek na czterech piętrach z pełnymi panoramicznymi oknami, które w pełni wykorzystują swoje położenie, dając piękne widoki. Prywatność gwarantuje brama, zadbany żywopłot otaczający teren oraz 20 metrowe ściany przy plaży. Agent nieruchomości zdradza: Meghan wyraziła zainteresowanie tym pięknym domem. Byłoby to idealne miejsce dla niej, Harry'ego i małego Archiego. Okolica jest znana jako przystań dla bogatych ludzi i ma bardzo wyluzowaną atmosferę. Jestem pewien, że byliby bardzo szczęśliwi i powitani z otwartymi ramionami. Dom jest prawdziwym klejnotem w Kitsilano - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Vancouver. Obszar ten jest szczególnie pożądany przez bardzo bogatych i świadomych wizerunku młodych twórców. Książę Harry i Meghan Markle mają kupić nieruchomość po obniżonej...

Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News
Newsy
Są szczegóły spotkania z królową! Dlaczego Meghan nie mogła zabrać głosu? Książę Karol ostrzega Harry'ego
Są szczegóły spotkania z królową! Dlaczego Meghan nie mogła zabrać głosu? Książę Karol ostrzega Harry'ego

Po ogłoszeniu przez księcia Harry’ego i Meghan Markle decyzji o rezygnacji z królewskich obowiązków, Elżbieta II zwołała spotkanie kryzysowe z udziałem księcia Karola oraz swoich dwóch wnuków, aby umówić szczegóły i dojść do porozumienia. Efekt tego spotkania może mieć znaczący wpływ na losy rodziny królewskiej. Co ustalono? Brytyjskie media podają szczegóły narady z udziałem królowej Elżbiety.  Zobacz także: Królowa Elżbieta wydała oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego! Szczegóły spotkania w sprawie Harry'ego i Meghan Decyzja Harry’ego i Meghan o rezygnacji z pełnienia obowiązków królewskich wywołała burzę w brytyjskich mediach. Książęca para zakomunikowała, że chce uzyskać niezależność finansową i założyć własną fundację charytatywną. Chcą dzielić też swoje życie między Amerykę Północną a Wielką Brytanię. Rodzina królewska musiała zareagować, stąd poniedziałkowe spotkanie kryzysowe w pałacu Sandringham z udziałem królowej. Jego szczegóły podają brytyjskie tabloidy. Według Richarda Kaya z Daily Mail, książę Harry przybył na spotkanie dwie godziny wcześniej, by spotkać się z babcią w cztery oczy i najpierw samemu przedstawić jej swoje stanowisko w sprawie. Według tego samego źródła, Meghan, która przebywa za oceanem, nie mogła wziąć udziału w dyskusji za pomocą połączenia telefonicznego, z uwagi na obawy, że nie będzie ono bezpieczne i szczegóły rozmowy wyciekną na zewnątrz.  Ostatecznie zdecydowano, że nie jest konieczne, by Księżna Sussex brała udział w rozmowie - czytamy. Daily Mail powołuje się na źródła zbliżone do ojca Harry'ego, księcia Karola, który miał przestrzec syna, że nie będzie miał już dostępu do...

Książę Harry w granatowej marynarce
East News
Newsy
Wiemy, jaka jest wymarzona praca księcia Harry'ego! Czy ma na nią szanse? 
Książę Harry marzy o bardzo przyziemnej pracy, ale jego wybór nie jest do końca oczywisty. Czym chciałby się zajmować wnuk Elżbiety II?

Książę Harry i Meghan Markle na początku stycznia zrezygnowali ze swoich królewskich obowiązków. Zakomunikowali, że chcą dzielić swoje życie pomiędzy Wielką Brytanię a Amerykę. Pałac Buckingham wyraził na to zgodę, po wcześniejszym zwołaniu spotkania kryzysowego w tej sprawie. Książętom Sussex zależało na spokojnym życiu oraz niezależności finansowej. Dziś media na całym świecie zastanawiają się, czym będą się zajmować. O ile Meghan Markle prawdopodobnie wróci do aktorstwa, to zajęcie księcia Harry'ego jest nie do końca łatwe do przewidzenia. Książę Harry zdradził jednak czym chciałby się zajmować! Ale czy to w ogóle jest dla niego realne?  Zobacz także:  Nowy dom Meghan i Harry'ego w Kanadzie to willa za 21 milionów. Widok z salonu robi największe wrażenie! Wymarzona praca księcia Harry'ego Odkąd książę Harry i Meghan Markle ogłosili swoje odejście od rodziny królewskiej i chęć niezależności finansowej, media prześcigają się w wymyślaniu przyszłych zawodów dla księcia i jego małżonki.  "The Sun" przybliża wypowiedź Rebbeki English dla "Daily Maila", która spotkała się z księciem w Południowej Afryce w 2006 roku. Okazuje się,  że Harry już wtedy przejawiał chęć życia z dala od rodziny królewskiej, marząc o bardzo przyziemnej pracy:   Chciałbym po prostu pracować jako przewodnik, wiesz? Iść do buszu i być sobą. Mieć kontakt z naturą.   Wyobrażacie sobie Harry'ego w roli przewodnika w amerykańskich parkach narodowych? Czy wnuk Elżbiety II ma w ogóle szanse na podjęcie normalnej pracy, która nie będzie wywoływała sensacji?  W obecnej sytuacji zarówno Harry'emu jak i Meghan trudno będzie zachować prywatność, szczególnie teraz, kiedy ich...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner