Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News

Królowa Elżbieta wydała oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego!

Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News

Królowa Elżbieta wydała oficjalne oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego! Jak komentuje zaskakującą decyzję książęcej pary, która postanowiła wycofać się rodziny królewskiej. Zaledwie kilka dni temu Meghan i Harry zaskoczyli wszystkich publikując w sieci wpis, w którym zdradzili, że chcą dzielić swoje życie między Wielką Brytanią a Ameryką. Para dodała przy okazji, że planują odciąć się od rodziny królewskiej i rozpocząć pracę, aby mogli być niezależni finansowo. Szybko okazało się, że para podjęła taką decyzję bez wcześniejszej rozmowy ze swoimi bliskimi, a przede wszystkim z królową Elżbietą! Dopiero dziś Harry spotkał się ze swoją babcią. Teraz królowa wydała specjalne oświadczenie!

Królowa komentuje decyzję Harry'ego i Meghan

Tuż po tym, jak w sieci pojawił się wpis książęcej pary, przedstawiciel Pałacu Kensington dał jasno do zrozumienia, że królowa była mocno zaskoczona decyzją Harry'ego i jego żony. 

Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia do obowiązków, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu- informowano w krótkim oświadczeniu.

Decyzja książęcej pary wywołała ogromne poruszenie w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta zorgarnizowała nawet pilne spotkanie w ich sprawie. Teraz w mediach pojawiło się oficjalne oświadczenie królowej Elżbiety, która nie ukrywa, że chciałaby, zeby Harry i Meghan dalej byli pełnoprawnymi członkami rodziny królewskiej. Co jeszcze napisała królowa Elżbieta II? 

Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali członkami rodziny królewskiej w pełnym wymiarze, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie bardziej niezależnego życia i jednocześnie pozostawania ważną częścią mojej rodziny. Harry i Meghan dali jasno do zrozumienia, że w nowym życiu nie chcą być zależni od środków publicznych. Uzgodniono zatem, że nastąpi okres przejściowy, w którym para książęca Sussex będzie spędzać czas w Kanadzie i Wielkiej Brytanii- czytamy w oświadczeniu. 

Jesteście zaskoczeni oświadczeniem królowej Elżbiety? 

Zobacz także: William i Harry wydali wspólne oświadczenie! "To obraźliwe i szkodliwe". Padły mocne słowa

Królowa Elźbieta skomentowała decyzję Harry'ego i Meghan.

Książę Harry, Królowa Elżbieta II w zielonej garsonce
EastNews

Meghan i Harry zaledwie kilka dni temu poinformowali, że chcą wycofać się z życia w rodzinie królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry
EastNews

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13