Nie jest tajemnicą, że relacje między rodziną królewską a księciem Harrym oraz jego małżonką, Meghan Markle, nie należą do najlepszych. Wydawało się jednak, że śmierć królowej Elżbiety II jest dobrym momentem, aby zapomnieć o sporach i zakopać topór wojenny. Czy nowe przedsięwzięcie Sussexa niebawem doprowadzi do kolejnego sporu?

Reklama

To koniec medialnego pojednania między Księciem Harrym oraz księciem Williamem?

8 września 2022 roku cały świat na chwilę wstrzymał oddech, a wszystko to za sprawą niespodziewanej śmierci 96-letniej królowej brytyjskiej królowej. 19 września odbył się pogrzeb Elżbiety II, najdłużej panującej monarchini w historii Wielkiej Brytanii, a na miejscu pojawiły się tłumy Brytyjczyków z królem Karolem III na czele.

Podczas uroczystości pogrzebowych książę William oraz książę Harry wymienili się kilkoma zdaniami, a eksperci byli przekonani, że synowie Karola III wreszcie zakopią topór wojenny. Niestety, wszystko może zmienić pamiętnik młodszego z braci, który z najdrobniejszymi szczegółami opisał zdarzenia z przeszłości, które według pozostałych członków rodziny nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Zobacz także: Księżniczka Charlotte założyła wyjątkową broszkę na pogrzeb Elżbiety II! Tak oddała hołd królowej

Getty Images

Książę Harry jakiś czas temu wspominał o wydaniu w 2022 roku osobistych pamiętników prowadzonych skrupulatnie od lat. Na razie opublikowanie niewygodnych dla brytyjskiej rodziny królewskiej treści przesunięto w czasie ze względu na cześć zmarłej królowej Elżbiety II. Z informacji przekazywanych przez osoby z bliskiego otoczenia rodziny wynika, że losy monarchii mogłyby się drastycznie zmienić po opublikowaniu niewygodnych informacji.

East News/IAN VOGLER/AFP/East News

Zobacz także: Meghan Markle rozczulona zachowaniem Charlotte na pogrzebie Elżbiety II. To wideo to hit sieci

Reklama

Relacje wnuków Elżbiety II należą do bardzo trudnych. Jednak po śmierci królowej udało im się na chwilę zakopać topór wojenny i trwać przy sobie będąc dla siebie ogromnym wsparciem. Czy książę Harry zdecyduje się pogrążyć rodzinę? A postawi na rozejm? Tego zapewne dowiemy się w najbliższej przyszłości.

DAVID ROSE AFP East News
Joe Giddens Associated Press East News
Kirsty O'Connor/Press Association/East News
Reklama
Reklama
Reklama