Książę George ma dość małej Charlotte książę George Książę William, książę George, księżna Kate, księżna Charlotte księżniczka Charlotte i książę George na lotnisku odlatują z Polski
East News
1/5
East News

W tym roku książę George obchodził dopiero swoje 5. urodziny, ale już od roku pobiera intensywne nauki w prywatnej i elitarnej szkole Thomas's Battersea. O ile w Polsce dzieci mogą zacząć chodzić do szkoły w wieku 6 lat (ale nie muszą, szkolna edukacja wciąż jest obowiązkowa od 7. roku życia), o tyle książę George zaczął się uczyć już, mając tylko 4 lata. Rok temu poznał podstawy języka francuskiego, informatyki, historii, geografii, aktorstwa, a także baletu. Nigdy jednak nie zgadniecie, co go czeka w tym roku! Poznajcie plan lekcji księcia George'a na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Kate i William zrobili swojemu synowi krzywdę?! "Dziecko było świadkiem zabójstwa"

2/5
Książę George ma dość małej Charlotte

Tegoroczny plan lekcji księcia jest wyjątkowo napięty. Ciężko uwierzyć, że 5-latek musi opanować tyle przedmiotów. George dalej będzie się uczyć języka francuskiego. W minionym roku nauczył się liczyć do dziesięciu, a także opanował francuskie powitanie. W tym roku pozna francuskie piosenki!

Zobacz: Książę George kończy 5 lat! Zobacz jego najnowszy, urodzinowy portret! Co za SŁODZIAK!

3/5
książę George
East News

Z kolei na lekcjach informatyki książę George nauczy się sprawnie posługiwać myszką komputerową, logować do komputera, a także opanuje podstawy programu Word, nauczy się zapisywać pliki w folderach. Na WF-ie będzie biegać, skakać, rzucać i łapać. Nie ominą go również gry zespołowe. 

Zobacz: Kate i William to wymagający rodzice? Ich dzieci są już szkolone na... Zobaczcie sami!

4/5
Książę William, książę George, księżna Kate, księżna Charlotte
East News

Przed księciem Georgem również nowe wyzwania - w planie lekcji pojawiły się bowiem całkiem nowe przedmioty, takie jak nauki ścisłe, język angielski. George nauczy się odręcznego pisania liter, pozna dni tygodnia i miesięcy. Jakby tego wszystkiego było mało, to również zapozna się z religijnymi zagadnieniami. Dowie się, jakie religie są na świecie, a także zagłębi wiedzę dotyczącą chrześnijaństwa. 

Zobacz: To musiało się kiedyś wydarzyć... Księżna Kate może mieć problem z Charlotte! A wszystko przez George'a

5/5
księżniczka Charlotte i książę George na lotnisku odlatują z Polski

Jeśli ktokolwiek myśli, że po powrocie do domu książę w końcu odpocznie, to jest w błędzie! Codziennie będzie musiał bowiem poświęcić 10 minut na czytanie.

 

Czy taki plan zajęć dla 5-latka to przypadkiem nie przesada?

Zobacz: Nigdy nie zgadniecie, w co książę George i księżniczka Charlotte bawią się ze swoją babcią! To najsłodszy news dnia!

Więcej na temat Książę George