Krzysztof Ufnal z Gogglebox. Przed Telewizorem
Instagram

Krzysztof Ufnal z "Gogglebox. Przed telewizorem" poprowadzi nowy program TTV! Będzie hit?

Krzysztof Ufnal z Gogglebox. Przed Telewizorem
Instagram

Krzysztof Ufnal, którego wszyscy pokochali w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", został prowadzącym nowego hitu TTV "Kto to kupi?".  Już 1 marca 2020 roku widzowie będą mogli śledzić losy twórców nietypowych gadżetów i wynalazków, którzy pragną wypuścić swoje dzieła do szerokiej dystrybucji. Czy Krzysztof odnajdzie się w nowej roli? Kto będzie współprowadzącym program? Sprawdźcie!

Zobacz także: Izabela Zeiske z mężem tworzyli rodzinę zastępczą dla dzieci! Jak to się stało?

Krzysztof Ufnal z "Gogglebox. Przed telewizorem" prowadzącym nowego hitu TTV!

Już w niedzielę 1 marca 2020 roku na antenie TTV pojawi się program "Kto to kupi". Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, gospodarzami programu zostali znany z "Gogglebox. Przed telewizorem" Krzysztof Ufnal oraz dziennikarz Jan Pirowski. Chociaż na castingu pojawiło się ponad 30 kandydatów, to jednak właśnie ta dwójka zrobiła na produkcji największe wrażenie!

Na casting zgłosiło się ponad 30 kandydatów i szybko okazało się, że jest dwóch faworytów - Janek Pirowski i Krzysztof Ufnal. Na nagraniach próbnych potrafili się dobrze uzupełniać i mieć przy tym właściwą energię oraz luz. Dlatego decyzja o duecie prowadzących była dość oczywista. Obaj są też związani ze stacją, a TTV lubi dawać szansę rozwoju swoim ludziom - skomentowała portalowi Wirtualnemedia.pl Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Jakie są zatem dokładne reguły programu? Uczestnicy będą mieli półtorej minuty na przekonanie 100 osób zasiadających na widowni, aby zechcieli zakupić ich wynalazek. W trakcie prezentacji uczestników publiczność będzie sygnalizować, czy chcą zakupić dany przedmiot. Jeśli jednak nie będzie chętnych, wtedy też kolejny uczestnik będzie miał szansę na prezentację swojego gadżetu. Każdy uczestnik, który sprzeda gadżet chociaż jednej osobie, automatycznie zwiększa swoje szanse na sprzedaż swojego pomysłu inwestorom zasiadającym w jury.

Myślicie, że program przyciągnie przed telewizory rzeszę widzów? Jak sprawdzi się w roli prowadzącego Krzysiek z "Gogglebox. Przed telewizorem"? Tego dowiemy się już w niedzielę 1 marca na antenie TTV!

Oprócz "Kto to kupi", TTV w wiosennej ramówce pokaże także inny nowy program, "Kanapowcy"

Kanapowcy, nowy program TTV
Instagram

Jan Pirowski

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00