W wieku 70 lat zmarł Krzysztof Kiersznowski - wybitny aktor filmowy i serialowy. Stworzył dziesiątki charakterystycznych ról w kultowych produkcjach takich jak "Killer" czy "Va Bank", ale również serialach. Od 2007 roku regularnie grał postać Stefana w "Barwach Szczęścia". Teraz pożegnała go serialowa córka, czyli Kasia Glinka.

Reklama

Kasia Glinka żegna serialowego ojca, Krzysztofa Kiersznowskiego

W "Barwach Szczęścia" od samego początku, czyli od 2007 roku, grali Kasia Glinka (jako Kasia Górka) oraz Krzysztof Kiersznowski (jako Stefan Górka). W niedzielę, 24.10, media obiegła informacja o śmierci wybitnego aktora. W sieci pojawiło się mnóstwo wpisów gwiazd, które miały okazję współpracować z Kiersznowskim. Aktora pożegnały m.in. Anna Mucha czy Ada Fijał. Teraz wzruszający post opublikowała Glinka.

Instagram/@katarzynaglinka

Aktorka przez ponad 13 lat grała razem z Krzysztofem Kiersznowskim w hitowym serialu TVP:

Krzysztof Kiersznowski. Mój serialowy Tata…. 13 lat wspólnej pracy, spotkań na planie, których nie da się zapomnieć. Poczucie humoru, sarkastyczne żarty, cięte riposty, nonkonformizm i własny pomysł na siebie. Introwertyk, a jak się wkurzył wulkan emocji… Indywidualista ale przede wszystkim dobry człowiek…. Cholernie ciężko będzie grać bez Ciebie Krzysiu … ????

Zobacz także: Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Dla aktora najważniejsza była rodzina - dzieci i wnuki. Ponad rok temu rozstał się z partnerką

Bartosz KRUPA/East News

Krzysztofa Kiersznowskiego żegna również produkcja "Barw Szczęścia":

Zobacz także

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego. Odszedł wspaniały Człowiek, wielki Aktor i nasz Przyjaciel. Dziękujemy Ci Krzysiu za każdą wspólną chwilę, za każdy żart i uśmiech. Za Twój talent i pracowitość, za serdeczność i ciepło, którymi obdarzyłeś także postać Stefana. Będziemy bardzo tęsknić i nigdy Cię nie zapomnimy.

Zobacz także: Jan Pęczek nie żyje. Miał troje dzieci i siedmioro wnuków. Aktor "Barw szczęścia" dwa miesiące temu pożegnał żonę

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama