Krzysztof Kiersznowski w ostatnich latach swojego życia był singlem. Chciał poświęcić czas rodzinie i wnukom. Jednak jeszcze kilka lat temu pozostawał w związku z młodszą o 33 lata partnerką. Kim była Katarzyna, z którą dzielił życie? Kiedy w 2011 roku pojawił się z nią publicznie po raz pierwszy, mówiła o nich cała Polska. Ich związek był burzliwy i rozstawali się kilkukrotnie.

Reklama

Zobacz także: Krzysztof Kiersznowski przeżywał dramaty: "Mogłem skończyć w więzieniu"

33 lata młodsza partnerka Krzysztofa Kiersznowskiego. Kim była Katarzyna?

Krzysztof Kiersznowski w listopadzie obchodziłby 71. urodziny. Niestety wieczorem 24. października media obiegła smutna informacja o śmierci aktora. Na chwilę obecną nie są znane jeszcze przyczyny śmierci. W sieci pojawiło się mnóstwo wzruszających wpisów od kolegów Krzysztofa Kiersznowskiego z show-biznesu. Serialowego ojca wspomniała m. in. Katarzyna Glinka, która grała z nim w serialu od 2007 roku.

Krzysztof Kiersznowski miał trudny start w życiu. W jego dzieciństwie i nastoletnim życiu nie brakowało alkoholu i niebezpiecznego towarzystwa. Jego życie odmieniła kobieta, którą poznał w wieku 16 lat. Jednak ostatecznie aktor w ciągu swojego życia był tylko w dwóch poważnych związkach. Z żoną, francuską dyplomatką Martin, z którą doczekał się dwójki dzieci (syna Maksa oraz córki Katarzyny). Jako mąż dyplomatki, musiał poświęcić swoją karierę zawodową.

Krzysztof Kiersznowski po rozstaniu z żoną związał się z o 33 lata młodszą Katarzyną, którą poznał w jednym z krakowskich pubów. Media spekulowały, że to właśnie dla niej zakończył poprzednie małżeństwo.

Ja jestem spod znaku Strzelca, Kasia spod znaku Wagi, co dobrze wróży nam na przyszłość. Dla mnie stała się kimś wyjątkowym – mówił o swojej ukochanej w rozmowie z "Twoim Imperium".

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Krzysztof Kiersznowski przeklinał swoją kultową rolę Wąskiego w "Kilerze"

Po raz pierwszy pokazali się razem publicznie na Festiwalu w Międzyzdrojach. Wówczas mieli już za sobą kilka wspólnych lat. Krzysztof Kiersznowski niewiele mówił o swoim życiu prywatnym i uczuciowym, ale media donosiły, że ich związek miał wiele wzlotów i upadków. Ostatecznie w 2020 roku okazało się, że ich relacja rozpadła się na dobre. Zapytany w wywiadzie o to, czy jest w związku, Krzysztof Kiersznowski odpowiedział:

Nie, jest mi dobrze tak, jak jest. Wolę spędzać czas z dziećmi, z wnukami, z przyjaciółmi. I myślę, że jeśli człowiek jest zadowolony z siebie i z najbliższego otoczenia, a to najbliższe otoczenie zadowolone z niego, to nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne - mówił w rozmowie ze "Świat i ludzie".

Według relacji mediów Krzysztof Kiersznowski i Katarzyna rozstali się w przyjaznych stosunkach.

TRICOLORS/East News
Reklama

Tragiczna wiadomość o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego pogrążyła świat kultury w żałobie. Przyczyny śmierci aktora jeszcze nie są znane. Krzysztof Kiersznowski miał 70 lat. Ostatnie lata swojego życia spędził poświęcając je rodzinie i najbliższym przyjaciołom.

Zobacz także
Zenon Zyburtowicz/East News,
Reklama
Reklama
Reklama