Co łączy Dereszowską i Grabowskiego?
AKPA/Party

Dereszowska jest zdruzgotana: Nie przypuszała, że Piotr ją zdradza

Co łączy Dereszowską i Grabowskiego?
AKPA/Party

Od kilku miesięcy media żyją miłosnymi zawirowaniami pomiędzy Anną Dereszowską i Piotrem Grabowskim. Ostatnio jeden z tabloidów opublikował zdjęcia z samochodowej randki aktora, podczas której całował się z tajemniczą blondynką. Od tamtej pory kolorowa prasa donosi, ze relacje pomiędzy parą znacznie się popsuły, jednak dla dobra dla dobra dziecka cały czas mieszkają razem.

Magazyn "Party" dotarł do osób zaprzyjaźnionych z Dereszowską i Grabowskim. Przyjaciele pary są podzieleni i sami do końca nie wiedzą, czy para jest jeszcze ze sobą.

- Ania nie podejrzewała, że Piotr ma kogoś. Była w szoku, gdy zobaczyła jego zdjęcia całującego się z inną kobietą. Jest naprawdę zdruzgotana - mówi "Party" wieloletnia przyjaciółka aktorki. Ona jest załamana. Nie przypuszczała, że Piotr ją zdradza. Wydawało się , ze między nimi znów zaczęło się dobrze układać - dodaje inna koleżanka gwiazdy.


"Party" dowiedziało się również, że para nadal mieszka razem na Saskiej Kępie, a Piotr mimo iż ma własną kawalerkę, w której pomieszkiwał podczas ostatniego kryzysu w ich związku nie wyprowadził się do niej podczas ostatnich zawirowań.

Oprócz tego Wspólny znajomy pary twierdzi, że Anna nie przejęła się randką Grabowskiego, gdyż nie łączy już ich uczucie, a nie rozstają się tylko ze względu na córeczkę, gdyż mogło być to dla Lenki trudne przeżycie.

- Robią to dla dobra córki. Wspólne wycieczki rowerowe, obiady... Chcą, żeby mała miała udane dzieciństwo - dopowiada koleżanka Dereszowskiej.


Czyżby najbliższe miesiące miały upłynąć nam pod znakiem telenoweli z Anną i Piotrem w rolach głównych? Może niedługo Dereszowska lub Grabowski ostatecznie ustosunkują się do wszystkich medialnych doniesień i powiedzą, czy są razem czy nie. Ucięłoby to wszystkie spekulacje i na pewno oczyściło atmosferę wokół ich "związku".

Wiosenna Dereszowska promuje telewizory:

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41