Krystyna Przybylska, Jarosław Bieniuk Jarosław Bieniuk Krystyna Przybylska Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Krystyna Przybylska, Jarosław Bieniuk
ONS.pl/Instagram
1/5
Krystyna Przybylska, Jarosław Bieniuk
ONS.pl/Instagram

Niedawno Jarosław Bieniuk rozstał się z Martyną Gliwińską. Para była ze sobą ponad rok i choć Jarosław Bieniuk nie zdradził powodów rozstania, to Martyna sugerowała na Instagramie, że miała dość porównań do zmarłej Ani Przybylskiej. Teraz mama Ani Przybylskiej, Krystyna, zdradza, czy polubi kolejną kobietę w życiu Jarosława Bieniuka. Przeczytajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: "Szczęście zaczyna się, gdy..." Martyna Gliwińska potwierdziła rozstanie z Jarosławem Bieniukiem? Jej słowa wyjaśniają wszystko!

2/5
Jarosław Bieniuk
Instagram

O rozstaniu z Martyną Gliwińską Jarosław Bieniuk powiedział w wywiadzie dla weman.pl.

 

- Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku. Oczywiście w perspektywie całego życia nie chciałbym zostać sam w czterech ścianach. Kiedyś dzieci dorosną, pójdą w świat - powiedział Jarosław Bieniuk w wywiadzie dla weman.pl.

 

Zobacz: Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska rozstali się? "Uznałem, że na razie to nie ma sensu" 

3/5
Krystyna Przybylska
Instagram

Teraz Krystyna Przybylska, mama Ani, w rozmowie z Magazynem WP zdradziła, czy Ania rozmawiała z Jarosławem o ułożeniu sobie życia na nowo. Zdradziła także, czy polubi kolejną kobietę u boku ojca swoich wnuków.

 

Nie wiem, czy były takie rozmowy. Wiem jednak, że ktokolwiek pojawi się przy boku Jarka, nie może być porównywany do Ani, bo drugiej Ani nie będzie. Zresztą ta druga osoba, która zwiąże się z Jarkiem, też zasługuje na ciepło, a nie na falę hejtu. Ode mnie, jako matki Ani, będzie mieć wsparcie. Nie zastąpi mi Ani, ale możemy się przecież polubić. Ja też będę się cieszyć, jeśli mnie zaakceptuje – powiedziała.

 

Zobacz: Czy Jarosław Bieniuk po śmierci Ani Przybylskiej przestał wierzyć w miłość? Szczery wywiad dla magazynu "Flesz" 

4/5
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Instagram

Krystyna Przybylska zdradziła również, że Jarek doskonale radzi sobie z wychowaniem dzieci. Pomaga mu mama, ale i ona wspiera go jak może. Mama Ani Przybylskiej nie ukrywa także, że w dzieciach Jarka i Ani widzi swoją córkę.

 

Patrzę na nich i widzę moją Anię. Oliwka, Szymon i Jasiu są teraz pod opieką swojego taty, który świetnie się nimi zajmuje. Pomaga mu w tym mocno jego mama, ale Jarek wie, że na mnie też zawsze może liczyć - wyznała.

 

Zobacz: Jarosław Bieniuk zdradził, co zrobił po śmierci Anny Przybylskiej. "To mi pomogło" 

5/5
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Instagram

Myślicie, że Jarosław Bieniuk ułoży sobie życie u boku innej kobiety?

 

Zobacz: O karierze córki Oliwii, życiu po śmierci Ani i poszukiwaniu miłości - zobacz, co w "Party" powiedział Jarosław Bieniuk!