Party Stories
Krystyna Janda wkręciła Super Express
ONS/Super Express
Newsy

Krystyna Janda wkręciła tabloidy. Napisały o jej śmierci

Aktorka ma teraz niezły ubaw

Krystyna Janda to bez wątpienia jedna z najwybitniejszych polskich aktorek i prawdziwa kobieta-instytucja. Przebojowa, zdecydowana i zawsze brutalnie szczera. Od lat z powodzeniem prowadzi dwa teatry, które cieszą się ogromnym szacunkiem widzów i krytyków, a nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że to wręcz karkołomne zadanie. Przypomnijmy: Janda przy dwóch teatrach obraca ogromnymi pieniędzmi. Zdradziła kwoty

Gwiazda słynie też z genialnego poczucia humoru, o którym daje znać nie tylko podczas wywiadów, ale też na swoim blogu, gdzie aż roi się od zabawnych anegdot i refleksji na temat otaczającej ją rzeczywistości. Dystans z pewnością przydał się jej dziś rano, gdy nagłówek "Super Expressu" i przedruki kilku innych portali mówiły o jej gotowości na... śmierć. Cytując przy tym słowa Jandy, która żegna się z bliskim i mówi o odejściu z tego świata.
 

SZOKUJĄCA spowiedź Krystyny JANDY. Aktorka gotowa NA ŚMIERĆ! Tylko w "Super Expressie". Tego chyba nikt się nie spodziewał! Wielka aktorka Krystyna Janda (62 l.) przygotowuje siebie i bliskich do swojej śmierci. Wybacza winowajcom, zapewnia, że wszystko już jest zaplanowane i przygotowane do pogrzebu... - czytamy w tabloidzie.


Skąd to całe zamieszanie? Odpowiedź jest prosta - "SE" zainspirował się wpisem Jandy na jej blogu, w którym z typowym dla siebie czarnym humorem, opisała przygotowania do kolacji i jedzenia grzybów, które sama zebrała tego samego dnia. Tekstowi towarzyszyły zdjęcia muchomorów, co nadało mu wystarczającej dozy absurdu, aby nie interpretować go inaczej niż żart.
 

Za chwilę zjem jednak dwie znalezione - moim zdaniem - kanie, a gdybym się nie odzywała to znaczy, że nie żyję. Gdybym umarła, moja córka Marysia przejmie wszelkie zobowiązania i obowiązki, przygotowuję Ją do tego od jakiegoś czasu. Nie wiem, czy jest już gotowa, ale w razie czego, musi sobie poradzić. Poza tym reszta ludzi w Fundacji też wie co robić. Trzymajcie się, dziękuję za wszystko. Idę jeść - napisała na blogu Janda.


Aktorka odniosła się do publikacji tabloidu na swoim Facebooku.
 

SuperExpress. Wersja zdarzeń dla słabszych. Dobrego dnia w świetnym zdrowiu - napisała Janda.


Gazeta powinna opublikować sprostowanie?

Zobacz: Krystyna Janda o Rafalali: "Nabrałam dla niej podziwu. Jest potrzebna nam wszystkim"

Krystyna Janda wkręciła Super Express


Gwiazdy na premierze spektaklu w teatrze Jandy:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Janda ma problemy ze zdrowiem?
Aktorka robi wszystko by uniknąć operacji!

Krystyna Janda w obawie przed ewentualnymi komplikacjami nie zgadza się na operację, która może uchronić ją przed niedowładem kończyn! Aktorka postanowiła uczęszczać na zabiegi rehabilitacyjne, które mogą jednak nie wystarczyć w walce z chorobą.   Jak poinformował „Super Express” Janda cierpi na dyskopatię szyjną. - Teoretycznie rehabilitacja może pomóc, ale wszystko zależy od tego, jak głęboka jest przepuklina i czy uciska rdzeń kręgowy - zdradził dziennikowi dr Wiesław Niesłuchowski. O stan zdrowia Jandy martwi się jej mama, która uważa, że córka nie dba o siebie. - Przychodzi z pracy o północy, i jeszcze siedzi przy komputerze do 4 rano. Ale co mam zrobić? Chyba musiałabym ją przywiązać do łóżka, żeby w końcu troszkę odpoczęła - martwi się Zdzisława Janda. Życzymy więc zdrowia i chwili odpoczynku!

Krystyna Janda
East News
Newsy
Krystyna Janda o nowym prawie aborcyjnym "Gdybym chciała działać zgodnie z tym prawem, prawdopodobnie bym nie żyła"

Krystyna Janda zapowiedziała udział w Strajku Kobiet. Aktorka zamieściła na swoim Facebooku post, w którym nie tylko poparła inicjatywę, ale również zapowiedziała, że odwołuje swój poniedziałkowy spektakl w Och Teatrze. Chodzi o sztukę "Maria Callas. Mater Class".  Aktorka przeprosiła swoich widzów i zapewniła, że bilety za odwołany spektakl zostaną zwrócone.   Polecamy: Kiedy ciąża nie cieszy – depresja ciążowa Szanowni Widzowie, bardzo mi przykro, muszę zawiadomić że 3 października 2016 roku, nie zagram spektaklu „ Maria Callas. Master Class”. Postanowiłam solidarnie przyłączyć się do jednodniowego Strajku Kobiet Polskich, zorganizowanego w proteście przeciwko zamachowi na ich życie, prawa i wolność. Proszę o zrozumienie. Kasy teatrów będą zwracać pieniądze za bilety (...). Krystyna Janda - napisała aktorka na swoim internetowym profilu. Krystyna Janda o aborcji Ale to nie wszystko! Aktorka przyznała też, że ma osobiste powody, by dołączyć do tzw. "czarnego protestu". Gwiazda wyznała, że dwukrotnie w swoim życiu była w sytuacji, kiedy ciąża zagrażała jej życiu, właśnie dlatego teraz wypowiada się za wolnością kobiet w podejmowaniu decyzji odnośnie aborcji w szczególnych przypadkach. Krystyna Janda zdobyła się na bardzo szczere wyznanie na antenie radia: Dwa razy w życiu byłam w takiej sytuacji, że gdyby lekarze nie pomogli mi z ciążą, tobym nie żyła - powiedziała w wywiadzie w Radiu ZET. - To lekarze uratowali mi życie. A według tej ustawy ktoś by mi może jakoś po cichu pomógł – mam nadzieję – ale gdybym chciała działać zgodnie z tym prawem, tobym prawdopodobnie nie żyła. Moja ciąża była zagrożeniem życia - dodała gwiazda. Krystyna Janda wyznała, że taka decyzja zawsze jest bardzo trudna dla kobiety. Podejmowałam bardzo dramatyczną decyzję. Po pierwszym dziecku bardzo...

Krystyna Janda w czerwonym szalu
ONS
Newsy
Smutne święta Krystyny Jandy: "Dlaczego czuję się wyśmiana, opluta, wyszydzona?". Co się stało?

Co się stało Krystynie Jandzie ? Zazwyczaj radosna i pełna energii aktorka, zamieściła na Facebooku bardzo przygnębiający wpis. I to w okresie świątecznym! " Smutne święta. Idę i myślę…co mi jest? kto mi to zrobił? Dlaczego się martwię. Dlaczego czuję się zagrożona? Smutna? Co mi leży na piersi? Dlaczego czuję się wyśmiana, opluta, wyszydzona? Za co? co zrobiłam? Nic. Nic nie zrobiłam, pracowałam, starałam się , działałam, byłam uczciwa, wierna swoim ideałom, skuteczna, odpowiedzialna, ambitna, chciałam jak najlepiej, szanowałam ludzi i siebie. Dlaczego tak mi nieswojo?", napisała Krystyna Janda.  Fani aktorki bardzo zmartwili się jej smutnym wpisem i w komentarzach próbowali ją pocieszyć. Nie brakowało też teorii na temat tego, co jest przyczyną przygnębienia Jandy. Pojawiły się głosy, że może chodzić o aktualną sytuację polityczną w Polsce, która bardzo martwi aktorkę albo jej konflikt z córką Marią Seweryn. Aktorka związała się z mężczyzną, którego podobno Krystyna Janda nie akceptuje. Wiele wskazuje na to, że w okresie świątecznym nie udało im się dojść do porozumienia...   ZOBACZ:  Filip Chajzer biega po Warszawie z Jandą pod pachą i... nikt jej nie poznaje   Krystyna Janda na premierze spektaklu "Upadłe Anioły" Krystyna Janda z córką, Marią. "VIVA!" czerwiec 2014 Krystyna Janda na imprezie

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner