Krystian Wieczorek zostanie tatą? Krystian Wieczorek i Maria Szafirska na premierze filmu "Baby Bump" Krystian Wieczorek i Maria Szafirska na premierze filmu "Baby Bump" Krystian Wieczorek w szaliku Krystian Wieczorek w dżinsach
Krystian Wieczorek zostanie tatą?
ONS
1/5
Krystian Wieczorek zostanie tatą?
ONS

Krystian Wieczorek zostanie tatą! Baby boom w polskim show-biznesie wciąż trwa. Ostatnio do grona szczęśliwych rodziców dołączyli m.in. Misiek Koterski, Natalia Siwiec i Magdalena Lamparska. Jak już  wiemy wkrótce mamami zostaną także Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Paulina Papierska. Okazuje się również, że na radosne chwile czekają również Krystiana Wieczorka i jego żona, Maria Szafirska. Jak informuje "Dobry Tydzień" para spodziewa się ich pierwszego dziecka! 

Kiedy Krystian Wieczorek i jego młodsza o 17 lat  żona zostaną rodzicami? Wiemy! 

Zobacz także: Krystian Wieczorek pierwszy raz o ślubie z Marią Szafirską "Powierzyliśmy siebie Bogu". Zdradził też, czy planują dzieci

2/5
Krystian Wieczorek i Maria Szafirska na premierze filmu "Baby Bump"
ONS

Według informacji "Dobrego Tygodnia" Krystian Wieczorek i jego żona już w sierpniu usłyszeli radosną informację o ciąży.  Okazuje się, że pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat na początku 2018 roku! Według tygodnika, aktorska para przygotowała już swoje mieszkanie na przyjście dziecka. 

3/5
Krystian Wieczorek i Maria Szafirska na premierze filmu "Baby Bump"
ONS

Przypominamy, że Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wzięli ślub ponad rok temu. Uroczystość odbyła się  w niewielkim kościółku na Podlasiu i miała bardzo kameralnych charakter. 

4/5
Krystian Wieczorek w szaliku

Aktorskiej parze serdecznie gratulujemy! 

5/5
Krystian Wieczorek w dżinsach

Myślicie, że po narodzinach dziecka dumni rodzice pochwalą się zdjęciem maleństwa? 

Więcej na temat Krystian Wieczorek