Paulina Krupińska to jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Miss Polonia już w grudniu będzie musiała pożegnać się ze swoją koroną, ale i tak kolejny rok zapowiada się pracowicie. Tymczasem Krupińska dzieli się swoją wiedzą z mniej doświadczonymi koleżankami.

Reklama

Zobacz: Krupińska nie komentuje plotek o nowym związku. Zdradziła jednak coś bardzo intymnego

Swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami podzieliła się z Marcelą Chmielowską, która już w styczniu będzie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Universe. Krupińska i reprezentantka Polski poznały już się jakiś czas temu, a ostatnio obie panie pojawiły się na imprezie Flesz Fashion Night. My nie mogliśmy nie zapytać o to, jakich rad udzieliła Miss Polonia Chmielowskiej, a jakie rady były najcenniejsze dla być może przyszłej Miss Universe.

Jak tylko Marcela została delegatką z Polski na konkurs Miss Universe to odbyłyśmy takie spotkanie, rozmawiałyśmy chyba dwie godziny - udzieliłam jej kilka wskazówek i ostrzegałam przed pewnymi rzeczami. Trzymam za nią mocno kciuki, jest super dziewczyną i ma wielki potencjał. Widać, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu - zdradza w rozmowie z nami Krupińska.

Sama Marcela również ma tylko pozytywne wspomnienia ze spotkania z Pauliną.


Miałam przyjemność poznać Paulinę. Dała mi kilka bardzo cennych rad, za co jestem bardzo wdzięczna. Opowiadała kilka ciekawych historii i na pewno skorzystam z jej rad. Myślę, że jedną z takich ważniejszych rad było na pewno to, żeby się nie spóźniać, że tam bardzo patrzą na punktualność, więc nad tym będę musiał niestety popracować - wyznaje z uśmiechem.

Kibicujecie Marceli Chmielowskiej?

Zobacz także

Zobacz: Krupińska i jej następczyni na Miss Universe na jednej imprezie. Która ładniejsza?


Reklama

Krupińska i Chmielowska na jednej imprezie:

Reklama
Reklama
Reklama