Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Królowa Elżbieta II
LINDSEY PARNABY/AFP/East News
Newsy

Królowa Elżbieta II chce odebrać Harry'emu spadek po księżnej Dianie? Już wydała szokujące rozkazy

Elżbieta II chcąc na dobre odciąć Meghan i Harry'ego od królewskiego skarbca wydała nowe, szokujące zalecenia. Odbierze Harry'emu pamiątki po zmarłej księżnej Dianie? Sprawdźcie szczegóły.

Do tej pory wydawać by się mogło, że królewska żałoba związana ze śmiercią księcia Filipa, na dobre zbliży pogrążonych w żalu royalsów. Mówiło się nawet, że wielogodzinne rozmowy Harry'ego z Elżbietą II, a także jego spotkanie z księciem Williamem na nowo spoiły skonfliktowanych członków rodziny. Jednak najnowsze zalecania sędziwej monarchini mogą doprowadzić do kolejnego poważnego rozłamu wśród najbliższych Jej Królewskiej Mości. Jak donosi "The Sun" Elżbieta II ma zamiar odciąć Harry'ego i Meghan od pamiątek po zmarłej księżnej Dianie. Sprawdźcie szczegóły!

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Królowa Elżbieta II odetnie Harry'ego i Meghan od pamiątek po księżnej Dianie

Wraz z rezygnacją z dworskich obowiązków, a także wyprowadzką na drugi kraniec świata książę Harry i Meghan Markle jednoznacznie odcięli się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Para wraz ze swoją decyzją pozbyła się jednak nie tylko obowiązków, ale też wielu przywilejów, jak liczne tytuły (także te wojskowe), czy możliwość korzystania z królewskiego skarbca. Teraz okazuje się, że monarchia już nie tylko nie finansuje byłych Sussexów, ale zamierza podjąć kolejne poważne kroki w odsunięciu Meghan i Harry'ego od swojego dziedzictwa.

W czasach przed głośnym Megxitem, gdy Meghan i Harry jeszcze cieszyli się łaskawością royalsów, ciemnowłosa piękność, podobnie jak księżna Kate, ochoczo korzystała z królewskich dobrodziejstw w postaci zapierającej dech biżuterii. Charyzmatyczna aktorka wielokrotnie pozowała więc w koliach, kolczykach, czy pierścionkach, jakie przed nią nosiła m.in. księżna Diana. By tego było mało, po odejściu od rodziny królewskiej w ubiegłym roku, zagraniczne media rozpisywały się o tym, że Harry wraz z żoną zabrali ze sobą do USA precjoza warte miliony. Co ciekawe, nawet podczas głośnego wywiadu z Oprah Winfrey, była księżna zaprezentowała się w pięknej diamentowej bransoletce po zmarłej teściowej.

Zobacz także: Meghan Markle mówiła prawdę u Oprah? Do sieci wyciekło nagranie ze słynnego spotkania z królową! 

Jak donosi "The Sun" królowa właśnie podjęła decyzję, by raz na zawsze ukrócić te praktyki i zakazać Meghan noszenia królewskich klejnotów.  Oznacza to, że żona księcia Harry'ego już nigdy nie będzie mogła założyć kolczyków, bransoletek, naszyjników, czy tiary, należących kiedyś do księżnej Diany. Powód? Jak podaje informator tabloidu, klejnoty stanowią nie tylko wartość sentymentalną, ale też pokaźny majątek rodziny królewskiej, z której Meghan i Harry postanowili odejść.

Czy najnowsze deklaracje ze strony królowej doprowadzą do tego, że Harry postanowi wejść na wojenną ścieżkę ze swoim bratem i księżną Kate, odbierając im jeden z ich najukochańszych skarbów? Przypominamy, że pierścionek zaręczynowy księżnej Kate, pierwotnie nie należał do korony ani księcia Williama, lecz...do księcia Harry'ego.

Imponujący pierścień ozdobiony diamentami i owalnym szafirem po rozwodzie Diany i Karola zgodnie z królewskim protokołem, wrócił do księcia i pozostał w Pałacu Kensington. Po tragicznej śmierci byłej żony, Karol zezwolił  synom wybrać coś z biżuterii matki na pamiątkę. Wówczas książę William wybrał złoty zegarek Cartier warty 18 tysięcy funtów, a książę Harry jej pierścionek zaręczynowy z szafirem. Gdy William zdradził bratu, że zamierza oświadczyć się Kate Middleton, Harry postanowił wymienić się z bratem pamiątką. Dziś mówi się, że pierścionek zaręczynowy księżnej Kate jest wart ponad 10 razy więcej niż w chwili, kiedy należał on do Harryego.

Myślicie, że najnowsza decyzja Elżbiety II sprawi, że Harry chcąc ratować swój domowy budżet zmusi Kate do zwrócenia mu pamiątki po księżnej Dianie?

Królowa Elżbieta II chce odebrać Harry'emu spadek po księżnej Dianie? Już wydała szokujące rozkazy
MICHELE SPATARI/AFP/East News

Królowa Elżbieta II podjęła poważną decyzję o całkowitym odcięciu Meghan i Harry'ego od królewskiego skarbca. Jej Królewska Mość nie tylko nie finansuje już byłych Sussexów, ale również zabroniła Meghan wypożyczania rodowej biżuterii.

Królowa Elżbieta II
Rex Features/EAST NEWS

Pierwotnie pierścionek zaręczynowy księżnej Kate należał do księcia Harry'ego. Dziś jego wartość wyceniana jest na 300 tysięcy funtów, czyli niemal trzy razy więcej niż pierścionek zaręczynowy królowej Elżbiety! Czy po zabronieniu Meghan korzystania z królewskiej biżuterii Harry zdecyduje się wejść na ścieżkę wojenną z Williamem i odebrać Kate jej pierścionek?

Pierścionek zaręczynowy księżnej Kate
Nils Jorgensen/Capital Pictures/EAST NEWS

 

Książę Harry i księżna Kate podczas oficjalnej wizyty
East News
Newsy
Wow! Piękny gest księcia Harry'ego wobec księżnej Kate! Oddał jej pamiątkę po Dianie
Wzruszające!

Książę Harry nie przestaje nas zaskakiwać! Po jego ślubie z Meghan Markle na jaw wychodzą nowe fakty na jego temat. Tym razem nie chodzi o samą uroczystość i przygotowania do niej, a o sytuację sprzed kilku lat. 16 listopada 2010 roku, książę William oświadczył się księżnej Kate. Następca brytyjskiego tronu podarował ukochanej pierścionek po swojej mamie, Dianie. Okazuje się, że należał on do księcia Harry'ego ...   Zobacz:  Oto lista zakazów! Tego Meghan Markle absolutnie NIE może robić!   Książę William podarował Kate pierścionek, który w dniu zaręczyn wręczył księżnej Dianie jego ojciec, książę Karol. Diana sama wybrała ten pierścionek z katalogu - był to pierścionek z białego złota z 12-karatowym szafirem cejlońskim otoczonym 14 małymi brylantami. W dniu ich zaręczyn był warty tylko 65 tysięcy dolarów, ale przez lata jego wartość wzrosła - wycenia się go na 300 tysięcy funtów. Po śmierci Diany, William i Harry podzielili się pamiątkami po mamie. Pierścionek zaręczynowy trafił do Harry'ego, który miał zamiar podarować go przyszłej żonie.    To jednak William pierwszy znalazł kobietę swojego życia i gdy zaplanował zaręczyny z Kate, Harry postanowił podarować mu zaręczynowy pierścionek mamy, żeby mógł dać go Kate Middleton. Ponoć był to gest sympatii wobec Kate, którą Harry szybko zaakceptował i polubił. Kate była zachwycona pierścionkiem. Gdyby nie ta sytuacja, to Meghan nosiłaby na serdecznym palcu pierścionek po Dianie. Ona za to dostała od Harry'ego pierścionek, który zaprojektował sam książę. Do pierścionka wykorzystał dwa diamenty pochodzące z kolekcji księżnej Diany i diament z Botswany.    Zobacz:  Była dziewczyna księcia Harry'ego powiedziała, co NIE podobało jej się na ślubie z Meghan!   Książę Harry i księżna Kate są przyjaciółmi Widać, że...

Meghan Markle, książę Harry
East News
Newsy
Meghan Markle złamie protokół nawet podczas porodu?! Wszystko na to wskazuje!
Meghan Markle złamie protokół nawet podczas porodu?! Wszystko na to wskazuje!

Wielkimi krokami zbliżają się narodziny kolejnego Royal Baby. Tym razem na świat przyjdzie dziecko drugiego wnuka królowej Elżbiety II - księcia Harry'ego. Według informacji, dziecko księcia i Meghan Markle ma się urodzić już w kwietniu.  Meghan Markle nie byłaby sobą, gdyby nawet w tak ważnej chwili, jak narodziny pierwszego dziecka, nie złamała królewskiego protokołu. Nie jest w końcu tajemnicą, że żona księcia Harry'ego jest już w tym prawdziwą specjalistką. Od kiedy dołączyła bowiem do królewskiej rodziny stale ignoruje wszelkie zakazy i nakazy. Teraz wiele wskazuje na to, że w czasie porodu Meghan faktycznie znów może złamać protokół. Dlaczego? Meghan Markle złamie protokół w czasie porodu? Mogłoby się wydawać, że ojciec dziecka jest pierwszą osobą, która dowiaduje się o narodzinach swojego potomka. Nie w przypadku królewskiej rodziny! Jak się okazuje, to królowa Elżbieta II powinna dowiedzieć się pierwsza, że Meghan Markle urodziła dziecko. Królowa będzie pierwszą osobą, która dowie się, że dziecko zdrowo i bezpiecznie przyszło na świat. Elżbieta II jako pierwsza odbierze telefon ze specjalnej, tajnej linii, by zostać powiadomioną, zanim informacja trafi do kogokolwiek innego - informuje magazyn "Hello". Warto jednak dodać, ze gdy księżna Kate rodziła dzieci, książę William towarzyszył jej podczas porodu i to właśnie on przekazał radosną nowinę królowej. Jeśli podobnie będzie w przypadku Meghan i Harry'ego, to żona księcia znów może podpaść monarchini za złamanie królewskiego protokołu. Można jednak podejrzewać, że w tym wypadku królowa nie będzie mieć do Meghan pretensji.    Meghan Markle i książę Harry niedługo zostaną rodzicami W...

Czułe przywitanie Meghan i Kate
Newsy
Cała prawda o konflkcie księżnej Kate i Meghan Markle wyszła na jaw! Nigdy nie zgadniecie, o co naprawdę chodzi
Cała prawda o konflkcie księżnej Kate i Meghan Markle wyszła na jaw! Nigdy nie zgadniecie, o co naprawdę chodzi

Od dłuższego już czasu świat żyje zaogniającym się konfliktem księżnej Kate i Meghan Markle . Według medialnych doniesień, obie księżne nie znoszą się, a Meghan wiele razy doprowadziła wrażliwą Kate do łez! Co więcej, to właśnie przez konflikt i wzajemną nienawiść Meghan Markle i książę Harry musieli wyprowadzić się do Frogmore Cottage , żeby być jak najdalej od księżnej Kate i księcia Williama . Teraz jednak wyszło na jaw, o co naprawdę chodzi w rzekomym konflikcie! Księżna Kate i Meghan Markle nie są pokłócone? Jak się okazuje, informacje o konflikcie między księżną Kate a Meghan Markle nie mają nic wspólnego z prawdą! Nick Bullen, który od 20 lat tworzy programy o brytyjskiej rodzinie królewskiej, a od 8 lat współpracuje z księciem Karolem, wyznał jak sprawa wygląda w rzeczywistości. Mężczyzna wyjawił właśnie, że księżna Kate i Meghan tak naprawdę bardzo się lubią, a konflikt dotyczy... księcia Williama i księcia Harry'ego! Choć ciężko w to uwierzyć, to właśnie bracia są tak bardzo ze sobą skłóceni, że nie chcą ze sobą współpracować i żyć obok siebie! Ludzie nie chcą myśleć o kłótni między nimi. Wydaje się, że dwaj bracia, którzy wcześnie stracili matkę, są bardzo blisko. Konflikt między księżnymi jest o wiele bardziej atrakcyjny dla mediów. (…) Książę Karol i królowa Elżbieta ciężko pracują, aby Harry i William znów się dogadywali - wyznał Nick Bullen. Spodziewaliście się tego?   Księżna Kate i Meghan Markle tak naprawdę bardzo się lubią! Konflikt dotyczy księcia Williama i księcia Harry'ego, choć trudno w to uwierzyć! Zobacz także:  Księżna Meghan w żałobnej stylizacji spełniła prośbę królowej Elżbiety! Co się stało?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner