Królowa Elżbieta II
LINDSEY PARNABY/AFP/East News
Newsy

Królowa Elżbieta II chce odebrać Harry'emu spadek po księżnej Dianie? Już wydała szokujące rozkazy

Elżbieta II chcąc na dobre odciąć Meghan i Harry'ego od królewskiego skarbca wydała nowe, szokujące zalecenia. Odbierze Harry'emu pamiątki po zmarłej księżnej Dianie? Sprawdźcie szczegóły.

Do tej pory wydawać by się mogło, że królewska żałoba związana ze śmiercią księcia Filipa, na dobre zbliży pogrążonych w żalu royalsów. Mówiło się nawet, że wielogodzinne rozmowy Harry'ego z Elżbietą II, a także jego spotkanie z księciem Williamem na nowo spoiły skonfliktowanych członków rodziny. Jednak najnowsze zalecania sędziwej monarchini mogą doprowadzić do kolejnego poważnego rozłamu wśród najbliższych Jej Królewskiej Mości. Jak donosi "The Sun" Elżbieta II ma zamiar odciąć Harry'ego i Meghan od pamiątek po zmarłej księżnej Dianie. Sprawdźcie szczegóły!

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Królowa Elżbieta II odetnie Harry'ego i Meghan od pamiątek po księżnej Dianie

Wraz z rezygnacją z dworskich obowiązków, a także wyprowadzką na drugi kraniec świata książę Harry i Meghan Markle jednoznacznie odcięli się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Para wraz ze swoją decyzją pozbyła się jednak nie tylko obowiązków, ale też wielu przywilejów, jak liczne tytuły (także te wojskowe), czy możliwość korzystania z królewskiego skarbca. Teraz okazuje się, że monarchia już nie tylko nie finansuje byłych Sussexów, ale zamierza podjąć kolejne poważne kroki w odsunięciu Meghan i Harry'ego od swojego dziedzictwa.

W czasach przed głośnym Megxitem, gdy Meghan i Harry jeszcze cieszyli się łaskawością royalsów, ciemnowłosa piękność, podobnie jak księżna Kate, ochoczo korzystała z królewskich dobrodziejstw w postaci zapierającej dech biżuterii. Charyzmatyczna aktorka wielokrotnie pozowała więc w koliach, kolczykach, czy pierścionkach, jakie przed nią nosiła m.in. księżna Diana. By tego było mało, po odejściu od rodziny królewskiej w ubiegłym roku, zagraniczne media rozpisywały się o tym, że Harry wraz z żoną zabrali ze sobą do USA precjoza warte miliony. Co ciekawe, nawet podczas głośnego wywiadu z Oprah Winfrey, była księżna zaprezentowała się w pięknej diamentowej bransoletce po zmarłej teściowej.

Zobacz także: Meghan Markle mówiła prawdę u Oprah? Do sieci wyciekło nagranie ze słynnego spotkania z królową! 

Jak donosi "The Sun" królowa właśnie podjęła decyzję, by raz na zawsze ukrócić te praktyki i zakazać Meghan noszenia królewskich klejnotów.  Oznacza to, że żona księcia Harry'ego już nigdy nie będzie mogła założyć kolczyków, bransoletek, naszyjników, czy tiary, należących kiedyś do księżnej Diany. Powód? Jak podaje informator tabloidu, klejnoty stanowią nie tylko wartość sentymentalną, ale też pokaźny majątek rodziny królewskiej, z której Meghan i Harry postanowili odejść.

Czy najnowsze deklaracje ze strony królowej doprowadzą do tego, że Harry postanowi wejść na wojenną ścieżkę ze swoim bratem i księżną Kate, odbierając im jeden z ich najukochańszych skarbów? Przypominamy, że pierścionek zaręczynowy księżnej Kate, pierwotnie nie należał do korony ani księcia Williama, lecz...do księcia Harry'ego.

Imponujący pierścień ozdobiony diamentami i owalnym szafirem po rozwodzie Diany i Karola zgodnie z królewskim protokołem, wrócił do księcia i pozostał w Pałacu Kensington. Po tragicznej śmierci byłej żony, Karol zezwolił  synom wybrać coś z biżuterii matki na pamiątkę. Wówczas książę William wybrał złoty zegarek Cartier warty 18 tysięcy funtów, a książę Harry jej pierścionek zaręczynowy z szafirem. Gdy William zdradził bratu, że zamierza oświadczyć się Kate Middleton, Harry postanowił wymienić się z bratem pamiątką. Dziś mówi się, że pierścionek zaręczynowy księżnej Kate jest wart ponad 10 razy więcej niż w chwili, kiedy należał on do Harryego.

Myślicie, że najnowsza decyzja Elżbiety II sprawi, że Harry chcąc ratować swój domowy budżet zmusi Kate do zwrócenia mu pamiątki po księżnej Dianie?

Królowa Elżbieta II chce odebrać Harry'emu spadek po księżnej Dianie? Już wydała szokujące rozkazy
MICHELE SPATARI/AFP/East News

Królowa Elżbieta II podjęła poważną decyzję o całkowitym odcięciu Meghan i Harry'ego od królewskiego skarbca. Jej Królewska Mość nie tylko nie finansuje już byłych Sussexów, ale również zabroniła Meghan wypożyczania rodowej biżuterii.

Królowa Elżbieta II
Rex Features/EAST NEWS

Pierwotnie pierścionek zaręczynowy księżnej Kate należał do księcia Harry'ego. Dziś jego wartość wyceniana jest na 300 tysięcy funtów, czyli niemal trzy razy więcej niż pierścionek zaręczynowy królowej Elżbiety! Czy po zabronieniu Meghan korzystania z królewskiej biżuterii Harry zdecyduje się wejść na ścieżkę wojenną z Williamem i odebrać Kate jej pierścionek?

Pierścionek zaręczynowy księżnej Kate
Nils Jorgensen/Capital Pictures/EAST NEWS

Zobacz także
Książę William i książę Harry na pogrzebie dziadka - księcia Filipa

William i Harry przełamali lody? „To moment po pogrzebie, z którego najbardziej ucieszyłby się książę Filip”

księżna Meghan, Archie, książę Harry

Archie poszedł do przedszkola! Tylko spójrzcie na ogromny brzuszek Meghan Markle. Poród zbliża się wielkimi krokami

 

Książę Harry i księżna Kate podczas oficjalnej wizyty
East News
Newsy
Wow! Piękny gest księcia Harry'ego wobec księżnej Kate! Oddał jej pamiątkę po Dianie
Wzruszające!

Książę Harry nie przestaje nas zaskakiwać! Po jego ślubie z Meghan Markle na jaw wychodzą nowe fakty na jego temat. Tym razem nie chodzi o samą uroczystość i przygotowania do niej, a o sytuację sprzed kilku lat. 16 listopada 2010 roku, książę William oświadczył się księżnej Kate. Następca brytyjskiego tronu podarował ukochanej pierścionek po swojej mamie, Dianie. Okazuje się, że należał on do księcia Harry'ego ...   Zobacz:  Oto lista zakazów! Tego Meghan Markle absolutnie NIE może robić!   Książę William podarował Kate pierścionek, który w dniu zaręczyn wręczył księżnej Dianie jego ojciec, książę Karol. Diana sama wybrała ten pierścionek z katalogu - był to pierścionek z białego złota z 12-karatowym szafirem cejlońskim otoczonym 14 małymi brylantami. W dniu ich zaręczyn był warty tylko 65 tysięcy dolarów, ale przez lata jego wartość wzrosła - wycenia się go na 300 tysięcy funtów. Po śmierci Diany, William i Harry podzielili się pamiątkami po mamie. Pierścionek zaręczynowy trafił do Harry'ego, który miał zamiar podarować go przyszłej żonie.    To jednak William pierwszy znalazł kobietę swojego życia i gdy zaplanował zaręczyny z Kate, Harry postanowił podarować mu zaręczynowy pierścionek mamy, żeby mógł dać go Kate Middleton. Ponoć był to gest sympatii wobec Kate, którą Harry szybko zaakceptował i polubił. Kate była zachwycona pierścionkiem. Gdyby nie ta sytuacja, to Meghan nosiłaby na serdecznym palcu pierścionek po Dianie. Ona za to dostała od Harry'ego pierścionek, który zaprojektował sam książę. Do pierścionka wykorzystał dwa diamenty pochodzące z kolekcji księżnej Diany i diament z Botswany.    Zobacz:  Była dziewczyna księcia Harry'ego powiedziała, co NIE podobało jej się na ślubie z Meghan!   Książę Harry i księżna Kate są przyjaciółmi Widać, że...

Meghan Markle, książę Harry
East News
Newsy
Meghan Markle złamie protokół nawet podczas porodu?! Wszystko na to wskazuje!
Meghan Markle złamie protokół nawet podczas porodu?! Wszystko na to wskazuje!

Wielkimi krokami zbliżają się narodziny kolejnego Royal Baby. Tym razem na świat przyjdzie dziecko drugiego wnuka królowej Elżbiety II - księcia Harry'ego. Według informacji, dziecko księcia i Meghan Markle ma się urodzić już w kwietniu.  Meghan Markle nie byłaby sobą, gdyby nawet w tak ważnej chwili, jak narodziny pierwszego dziecka, nie złamała królewskiego protokołu. Nie jest w końcu tajemnicą, że żona księcia Harry'ego jest już w tym prawdziwą specjalistką. Od kiedy dołączyła bowiem do królewskiej rodziny stale ignoruje wszelkie zakazy i nakazy. Teraz wiele wskazuje na to, że w czasie porodu Meghan faktycznie znów może złamać protokół. Dlaczego? Meghan Markle złamie protokół w czasie porodu? Mogłoby się wydawać, że ojciec dziecka jest pierwszą osobą, która dowiaduje się o narodzinach swojego potomka. Nie w przypadku królewskiej rodziny! Jak się okazuje, to królowa Elżbieta II powinna dowiedzieć się pierwsza, że Meghan Markle urodziła dziecko. Królowa będzie pierwszą osobą, która dowie się, że dziecko zdrowo i bezpiecznie przyszło na świat. Elżbieta II jako pierwsza odbierze telefon ze specjalnej, tajnej linii, by zostać powiadomioną, zanim informacja trafi do kogokolwiek innego - informuje magazyn "Hello". Warto jednak dodać, ze gdy księżna Kate rodziła dzieci, książę William towarzyszył jej podczas porodu i to właśnie on przekazał radosną nowinę królowej. Jeśli podobnie będzie w przypadku Meghan i Harry'ego, to żona księcia znów może podpaść monarchini za złamanie królewskiego protokołu. Można jednak podejrzewać, że w tym wypadku królowa nie będzie mieć do Meghan pretensji.    Meghan Markle i książę Harry niedługo zostaną rodzicami W...

Meghan Marke urodziła. Jak zareagowała rodzina królewska?
EAST NEWS/TOBY MELVILLE/ROTA / SplashNews.com/East News
Newsy
Meghan Markle urodziła. Tak rodzina królewska zareagowała na drugie dziecko Harry'ego
Drugie dziecko Meghan i Harry'ego przyszło na świat 4 czerwca, a po wydaniu oficjalnego oświadczenia świeżo upieczeni rodzice otrzymali masę gratulacji. Jak zareagowała królewska rodzina, z którą para ma o wiele chłodniejsze stosunki?

6 czerwca cały świat ponownie skierował oczy na Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy wydając oficjalne oświadczenie potwierdzili, że po raz kolejny zostali rodzicami. 4 czerwca na świat przyszła ich córeczka - Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, która imiona otrzymała po dwóch wyjątkowych kobietach, które dla jej mamy i taty mają ogromne znaczenie. Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której rodzinny przydomek to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii - przekazano. Ten gest wielu komentatorów oceniało jako wyciągnięcie ręki przez Harry'ego i Meghan w stronę królewskiej rodziny, z która od czasu Megxitu oraz pamiętnego, kontrowersyjnego wywiadu u Oprah mieli znacznie chłodniejsze stosunki. Jak bliscy zareagowali na wieść o narodzinach dziewczynki? Meghan Markle urodziła. Rodzina królewska składa gratulacje Jak się okazuje, gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców powędrowały nie tylko od licznych fanów i nawet rodzinne konflikty przestały się liczyć. Dwa dni po przyjściu na świat córki byłych Sussexów, na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie ukazało się zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry'ego z dnia ich ślubu, pod którym pojawiły się gratulacje!  Gratulacje dla księcia i księżnej Sussex z okazji narodzin Lilibet Diany! Królowa, książę Walii i księżna Kornwalii oraz książę i księżna Cambridge są zachwyceni wiadomością. Lilibet jest jedenastym prawnukiem Jej Królewskiej Mości. Co więcej William i Kate postanowili złożyć również najlepsze życzenia tylko od siebie. Jak się okazuje, słynne małżeństwo i ich dzieci są zachwyceni, że do rodziny właśnie dołączyła kolejna...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik