Małgorzata Pieńkowska, Małgorzata Kożuchowska
Facebook

Małgorzata Kożuchowska załatwiła pracę Małgorzacie Pieńkowskiej? To się nazywa P jak przyjaźń!

Małgorzata Pieńkowska, Małgorzata Kożuchowska
Facebook

Taka przyjaźń to skarb. Jak donosi "Dobry Tydzień", Małgorzata Kożuchowska pomogła w zdobyciu roli w serialu "Druga szansa" Małgorzacie Pieńkowskiej! W jaki sposób?

To Gosia szepnęła słówko twórcom serialu „Druga szansa”, wspierając wybór Pieńkowskiej. Jest największą gwiazdą produkcji, więc jej prośbę potraktowano serio – powiedziała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" znajoma aktorki z planu.

Zobacz: Krótka instrukcja pisania referencji

 

KożuchowskaPieńkowska przez 10 lat grały razem w „M jak miłość”. Kiedy w 2011 roku Kożuchowska odeszła z serialu, po jakimś czasie i Pieńkowska zdecydowała się na ten krok, jednak wróciła, by dalej grać Marysię Mostowiak. Teraz ma szansę na "Drugą szansę" :). W jakiej roli więc zobaczymy Pieńkowską? Pojawi się w serialu jako mama Sary Daymer, którą gra Magdalena Boczarska. 

Co na to wszystko agentka Małgorzaty Pieńkowskiej?

Znają się od wielu lat, bardzo lubią i szanują. Małgosia Pieńkowska zawsze z uznaniem wypowiada się o dorobku Kożuchowskiej – mówi w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” Anna Wiejowska, agentka Pieńkowskiej.

A jednak P jak przyjaźń istnieje!

 

Zobacz także: Głodna Małgorzata Kożuchowska na planie "Drugiej szansy". Aktorki w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście! ;) WIDEO

 

Małgorzata Pieńkowska gra teraz głównie w "M jak miłość" i w swoim monodramie "Zofia"

Małgorzata Pieńkowska
Facebook

 

Małgorzata Kożuchowska na planie "Drugiej szansy".

Małgorzata Kożuchowska
Facebook

Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14