Kora
East News

Synowa Kory pokazała zdjęcie gwiazdy z wnukiem! To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Kora
East News

 

Od śmierci Kory minął już prawie tydzień, a rodzina i fani nadal nie mogą w to uwierzyć. Codziennie pojawiają się nowe informacje z życia artystki i wiemy np., że przed odejściem Jackowska napisała nowe utwory, które być może zostaną opublikowane!

 

Kora na zdjęciu z wnukiem!

Wydarzenia z zeszłej soboty wstrząsnęły całą Polską. Nikt nie spodziewał się, że gwieździe polskiego rocka, która jeszcze w tym roku miała wyruszyć w trasę koncertową, zostało tak niewiele dni:

- Kora obecnie jest na urlopie. Odpoczywa w Polsce. Jesienią, a dokładnie pod koniec września będziemy planować terminy wejścia do studia. Jak na razie trwają prace nad tekstami piosenek - mówiła menadżerka gwiazdy z rozmowie z "Super Expressem".

Wiele osób może nie wiedzieć, ale Olga Jackowska była babcią. To właśnie zdjęcie z malutkim wnukiem rozpaliło serwery internetowe.

 

Fotografię opublikowała na Instagramie synowa artystki. Na zdjęciu widać uśmiechniętą wokalistkę stykającą się czołem z bobasem. Zdjęcie zostało zrobione kilka lat temu, gdyż Leoś przyszedł na świat w 2011 roku i był jedynym wnukiem legendy polskiego rocka'a. 

 

Patrząc na zdjęcie można się wzruszyć i uronić łezkę. Taką radosną Korę zapamięta zapewne każdy z nas! 

 

Polecamy: Kora przyjęła ostatnie namaszczenie? Ostry komentarz Środy! "Nie znosiła kościoła katolickiego".

 

Kora z wnukiem

Kora całuje wnuka. Wzruszające zdjęcie.
Kora z wnukiem. Zdjęcie dodała synowa.

Kora sformalizowała swój związek z Kamilem Sipowiczem dopiero w 2013 roku.

Kora i Kamil Sipowicz
East News

Więcej na temat Kora
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17