Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Hotel Paradise chris lexi
Instagram
Newsy

Konflikt między Mariettą a Lexi w "Hotel Paradise" narasta! Pierwszy wielki spisek w programie!

Koszmarne randki oraz konflikt Marietty i Lexi poróżnił uczestników. Powstaną nowe sojusze?

7. odcinek "Hotel Paradise" za nami! Marietta i Klaudia El Dursi przygotowały dla trzech par koszmarne randki. Wybrali Sandrę i Maćka, Martynę i Łukasza oraz Lexi i Chrisa. Ostatnią parę czekał wykwintny lunch przygotowany przez balijskiego kucharza. Idealna randka została zepsuta przez kelnerkę, która wylała na Lexi drinki. Uczestniczka wcale nie była tym zaskoczona, bo przyznała, że często ma pecha. 

Cieszę się, że możemy zjeść sami bez tych wszystkich dram. Jeśli będę miała okazję złapać Mariettę samą to na pewno z nią porozmawiam. -powiedziała odnośnie ich konfliktu.

Po powrocie Chris zrelacjonował pozostałym uczestnikom całą sytację:

Byliśmy w fajnej restauracji. Przynosili drinki i wszystkie drinki kelnerka zrzuciła na Lexi. 

Uczestnicy zapytali czy to był wypadek, ale na to Lexi bez zastanowienia powiedziała, że tak. Viola jednak była innego zdania:

Może to karma?

"Hotel Paradise 3": Bibi nie pojawiła się na podziale nagrody u Krystiana! Co się stało?

Ewakuacja Sandry i Macka z łodzi

Romantyczny rejs po Oceanie Indyjskim czekał na Sandrę i Maćka. Para pozwoliła sobie na szczerą rozmowę, oczyścili myśli z emocji, które towarzyszą im w hotelu i doskonale bawili się w swoim towarzystwie. Nagle okazało się, że łódka pary zepsuła się i muszą być ewakuowani, jednak przyjęli to bardzo dobrze.

Z kolei Martyna i Łukasz wybrali się na lekcję gotowania. Do gotowania potrawy dostali owoc o nazwie durian, który słynie z obrzydliwego zapachu. Kucharz poprosił Łukasza o spróbowanie, ale ten ostatecznie nie dał rady tego zrobić. Martyna zawstydziła partnera i spróbowała owocu. 

Spiskowy plan Violi

Viola po rozmowie z Mariettą i Adamem zdecydowali, że sprawią, aby Chris wybrała Mariettę zamiast Lexi. Niemal wszyscy uczestnicy są zdania, że piękna blondynka ciągle intryguje i chcą, aby to ona opuściła program. Sama zainteresowana czuje, że nie jest lubiana i większość czasu spędza samotnie:

Dziewczyny mnie nie lubią, cóż! Nie chciały do mnie podejść i nawiązać jakiejś relacji.  - wyznała Lexi

Adam zdecydował się na rozmowę z Chrisem i postanowił przekonać go, aby wybrał Mariettę.

Ona jest wyrafinowana - powiedział wprost Adam do Chrisa, podsumowując zachowanie Lexi.

Chris początkowo się wahał, w końcu Lexi już raz go uratowała:

Nie chce zrobić jej świństwa. Nie zrobię nic wbrew jej. Przemyślę to - powiedział Chris

Ostatecznie jednak sam potwierdził, że Marietta nie odpadnie z programu!

Lexi przeprasza Mariettę!

Lexi szczerze przeprosiła Mariettę i wyznała, że nie chciała jej skrzywdzić. Uczestniczki oczyściły atmosferę, ale potem okazało się, że Adam jest po stronie Marietty, a Maciek po stronie Lexi. Czyj spisek się uda? Kto zostanie w programie? To wyjaśni się już podczas jutrzejszego rozdania!

 

Hotel Paradise odcinek 7
Mat. prasowe

 

Hotel Paradise odcinek 7
Mat. prasowe

 

 

Łukasz Kobus - uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
Newsy
Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise"! Rozbije związek Łukasza i Sandry?
Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami!

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami! Co tym razem działo się na rajskiej wyspie Bali? Program rozpoczął się od przypomnienia wydarzeń z poprzedniego tygodnia, kiedy Lexi zaskoczyła wszystkich i zamiast Szymona wybrała Chrisa. Pozostałe uczestniczki nie ukrywały zdziwienia zachowaniem Lexi.  Mieliśm mocno przyjacielskie relacje, teraz się to zmieni- komentowały pozostałe uczestniczki. Zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku show! Wielkie emocje w Hotelu Paradise W najnowszym odcinki Viola była wściekła na Chrisa, który podczas rajskiego rozdania stanął za Lexi. Dziewczyna robiła mu wyrzuty i przypominała, że miał wybrać właśnie ją!  Byliśmy razem, ustaliliśmy pakt. Naszym paktem było mówienie sobie szczerze prawdy i jakby na bieżąco się coś zmieniało, jak wejdą nowi uczestnicy, co czujemy. Ja dotrzymałam paktu i ci to mówiłam, a ty znowu nie dotrzymałeś czyli ty wyrolowałeś i Lexi i mnie- Viola mówiła do Chrisa.  Chris bronił się mówiąc, że czuł się odtrącony przez Violę.  Chris i Lexi chcą tutaj namieszać- oceniła Viola.  Następnego dnia humory uczestnikom dopisywały, a w programie pojawiła się nowa uczestniczka! Martyna ma 23 lata i jest dziennikarką. Blond piękność wywołała sporo emocji wśród mężczyzn.  Martyna jest zdecydowanie w moim typie- przyznał Łukasz, który obecnie  jest w parze z Mariettą. Martyna musiała wybrać dwóch mężczyzn z którymi wybierze się na randkę. Padło na Łukasza i Maćka.  No i fajnie, powodzonka- skomentowała Sandra, która jest w parze z Maćkiem.  Co ciekawe, partnerki Maćka i Łukasza były kelnerkami na ich randkach z Martyną.  Sytuacja trochę niekomfortowa- ocenili Maciek i Martyna. Maciek w...

Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Kolejna para opuściła program. Marietta została wyprowadzona z równowagi! Co się stało? 
Kto opuścił program "Hotel Paradise"? Zmiana zasad na "pandorze". Nie tylko uczestnicy decydowali o tym, kto znajdzie się w finale!

Decyzja o wymeldowaniu kolejnej pary padła już na początku odcinka. Wpływ na to, kto odpadnie mieli absolutnie wszyscy uczestnicy pierwszej edycji, chociaż ostateczną decyzję podjęli Marietta i Chris. Dlaczego? Oraz kto musiał opuścić rajską wyspę?  Zobacz także:  Internauci komentują odejście Marty i Łukasza z "Hotelu Paradise". Kto dziś podzieli ich los? "Hotel Paradise": w programie pozostały tylko trzy pary. Kto odpadł?  Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od miłego akcentu. Wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w pierwszej edycji " Hotelu Paradise " zagłosowali na ulubionego kolegę lub koleżankę. Lexi zagłosowała na Olę , Ania na Mariettę, Maciek na Chrissa, Marta na Szymona, Matt na Chrisa, Sandra na Latino, Łukasz Białach na Adama a Łukasz na Mariettę, Głosowanie zakończyło się wynikiem 2:2 dla Chrisa i Marietty a nagrodą była decyzja o eliminacji jednej z par.  Naradzamy się codziennie, więc dlatego podjęliśmy decyzję tak szybko. Nie wyobrażam sobie wyrzucić Violi i Adama, bo przyjaźnimy się. Martyna to moja siostra a Latino to mój brat. Szymon to nie chciał ze mną wcześniej porozmawiać, więc wybieramy Szymona i Olę. - powiedziała Marietta, a Chris się z nią zgodził w 100% Ola i Szymon nie kryli jednak żalu ani zaskoczenia tą decyzją:  Życzymy Wam jak najlepiej i obyście grali jak najdłużej. - powiedziała Ola - Nie spodziewałam się tego, że musimy opuścić hotel myślałam, że będzie nas czekał kolejny miły dzionek. Nie cieszysz się co? Chciałbyś jednak wygrać? - spytała Łukasza Ola - No chciałbym  No ja też ale nic nie można wymusić akceptuje to jak jest. - odpowiedziała Zgadzacie się z tą decyzją?  Czy kolejną parą wytypowaną do opuszczenia "Hotelu Paradise" będą Martyna i Latino? Adam...

Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Instagram
Newsy
Chris i Lexi pierwszą parą w "Hotel Paradise"!? Co działo się w 1. odcinku programu?
Pierwsze pary w "Hotelu Paradise"! Zobaczcie, kto zawarł pierwsze sojusze

Pierwszy odcinek " Hotel Paradise " za nami! Uczestnicy po raz pierwszy dobrali się w pary i już pojawiła się zapowiedź konfliktów. Jako pierwsza do "Hotelu Paradise" przyjechała Lexi. 23-latka długo nie cieszyła się samotnością, bo dołączył do niej Chris. Para od razu wpadła sobie w oko, a trener personalny o blondynce powiedział do kamery: Ale dooopa!  Kolejna para, która pojawiła się w programie to Adam i Ola. Oni też szybko znaleźli wspólny język, ale do gry wkroczyła Viola, która zauroczyła egzotyczną urodą zarówno Adama, jak i Chrisa. Uczestnicy zawierają pierwsze sojusze! Mężczyźni podczas rozmowy przy barze rozmawiali o sojuszach, a tymczasem do kamery mówili wprost o walce o dziewczyny.  Ola jest naturalna, fajna. Lexi jest sztuczna bardzo! - powiedział Adam wprost podczas rozmowy z pozostałymi uczestnikami. Kolejna uczestniczka Sandra była zaskoczona pozytywną atmosferą w programie. Bez ogródek wyznała, że to ma być dla niej przygoda życia. Otwarcie przyznała, że nie boi się konkurencji. Sandra od razu wpadła w oko Łukaszowi, który już na wstępie powiedział, że lubi blondynki. Jednak dla Łukasza konkurencją stał się Maciej, który spodobał się Sandrze na tyle, że ostatecznie to jego wybrała. Z kolei Adam już od początku programu cieszy się ogromnym powodzeniem.  Spodobał się aż trzem uczestniczkom: Oli, Mariettcie i Wioli.  Kto połączył się w pary w "Hotelu Paradise"? Pod koniec pierwszego odcinka  przyszedł czas na tzw. "rajskie rozdanie" i Klaudia El Dursi poprosiła uczestników, aby połączyli się w pary. Okazuje się, że to nie było takie proste, ale ostatecznie powstały takie duety: Chris i Lexi Adam i Ola Łukasz i Marietta/Viola Maciej i Sandra Niestety...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner