Za kim są uczestnicy Dance Dance Dance w aferze z Krupińską i Chodakowską?
DANCE DANCE DANCE

Po czyjej stronie stanęli uczestnicy "Dance..." w konflikcie Krupińskiej i Chodakowskiej? Wiemy!

Po czyjej stronie stanęli uczestnicy "Dance..." w konflikcie Krupińskiej i Chodakowskiej? Wiemy!

Konflikt Pauliny Krupińskiej i Ewy Chodakowskiej przybrał na sile tuż po sobotnim odcinku "Dance Dance Dance" w TVP 2. Zaczęło się niewinnie - jurorka show skomentowała urodę uczestniczki, wytykając jej przy okazji małe przykładanie się do tańca. Następnie Ewa zarzuciła Paulinie kłamstwo związane z jej żebrem. W sieci zrobiło się bardzo gorąco - trenerka w ostrych wpisach sugerowała Krupińskiej manipulacje i chęć wywoływania afer na jej nazwisku!

Zobacz także: To już wojna? Chodakowska ostro o Krupińskiej: "Kłamstwa, manipulacje"! Dalej jest jeszcze mocniej!

Zdrójkowski i Gąsiewska komentują kłótnie w "Dance, Dance, Dance". Po czyjej stronie stoją?

Chodakowska vs. Krupińska - o co chodzi w ich konflikcie?

Przypomnijmy - Ewa Chodakowska tuż po pierwszym występie Krupińskiej powiedziała:

Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i pach, wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś i wszystko przychodzi do Ciebie, zdawało by się całkiem łatwo. A tutaj stajesz nagle pod ścianą i musisz dać z siebie wszystko. Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy - powiedziała Ewa.

Na swoim Instagramie Krupińska przeinaczyła jej słowa pisząc:

Nic nie muszę robić... po prostu jestem. Jeszcze łatwo wg. Ewy przyszło mi urodzenie dzieci (to zostało wycięte).

Zobacz także
Paulina Krupińska w programie "Dance, Dance, Dance"

Kryzys w małżeństwie Krupińskiej i Karpiela Bułecki? Mamy komentarz Pauliny!

Krupińska Chodakowska

"Dance, Dance, Dance": Ewa Chodakowska o urodzie Pauliny Krupińskiej! Kto odpadł z show?

Ewa wściekła się na Paulinę, twierdząc, że zmieniła jej wypowiedź, co stawia ją w bardzo złym świetle:

Moja wypowiedź została przez Paulinę zmanipulowana, zamiast: „jedna ciąża, druga ciąża, a tu pach, wracasz do formy z pstryknięciem palców”, zostało przedstawione - „łatwo ci przyszło urodzić dzieci”. Absolutnie krzywdząca manipulacja o której się dowiedziałam z komentarzy!  - napisała Ewa Chodakowska.

Przy okazji Chodakowska zarzuciła jej kłamstwo:

Niemniej jednak, dla jasności sytuacji i w oparciu o informacje, które otrzymałam z produkcji programu - Paulina nie miała złamanego czy pękniętego żebra, była obolała jak wszyscy uczestnicy - ten program jest wymagający - a ja podtrzymuję to, co padło nie tylko z moich ust, ale także z ust Klaudii Halejcio, Idy Nowakowskiej czy Roberta Kupisza: Paulina, stać Cię na więcej! Paulina, Ty się nie zastanawiaj, Ty ćwicz! Po trzecie: moją rolą jurora w programie jest OCENA. Dlatego, warto nauczyć się ją przyjmować z klasą.

Paulina Krupińska postanowiła się bronić, twierdząc, że nie wie o co ta afera:

Ja nie napisałam żadnego komentarza na temat Ewy. Uważam, że emocje są złym doradcą (...) ja nic nie odwracam, niczego nie odwracam, nie napisałam na nikogo nic obraźliwego, nie napisałam żadnego komentarza dotyczącego Ewy. Nie zaczęłam żadnej afery. Wrzuciłam zajawkę programu zrobioną przez produkcję, w której była wycięta część wypowiedzi. Po co to nakręcanie? Każdy ma swoje racje, tym wpisem chcę to uciąć" - napisała w komentarzu Paulina Krupińska.

Uczestnicy "Dance Dance Dance" bronią jurorki

Nic dziwnego, że aferę w show komentują pozostali uczestnicy programu. Większość z nich stanęła po stronie Ewy Chodakowskiej, wyrażając wsparcie dla trenerki. Emilian Gankowski, partner Kasi Dziurskiej, w odpowiedzi na zapytanie o konflikt Ewy i Pauliny, odpisał:

Żebro nie było złamane. Bardzo niegrzeczne bez klasy zachowanie - odpowiedział. 

Z kolei Marcelina Zawadzka nie uważa, żeby Ewa Chodakowska w swojej ocenie kogokolwiek obraziła:

Proszę jeszcze raz obejrzeć odcinek np. na VOD, tam pada bardzo kluczowe zdanie: „i wszystko zdawałoby się przychodzi całkiem łatwo”, uważam, że to zdawałoby się było o tym, jak inni mogą to widzieć - a tak nie jest. Wierzę i wiem, że Ewa Chodakowska to maiła na myśli, to jest wręcz przeciwne do krytyki - napisała prezenterka. 

Opinie pozostałych uczestników - w screenie poniżej. Co o tym sądzicie?

 

Za kim są uczestnicy Dance Dance Dance w aferze z Krupińską i Chodakowską?

 

Za kim jesteście w tym sporze? 

Krupińska Chodakowska
Eastnews/instagram

 

Zobacz także: Baby boom w show-biznesie! Nie tylko Meghan Markle już wkrótce zostanie mamą!

Party.pl/BORN2BE
TV-Show
Czy "Dance Dance Dance" poróżni Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego?
Czy "Dance Dance Dance" poróżni Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego?

Wiosną na antenie TVP2 zobaczymy nowe taneczne show. "Dance Dance Dance" to światowy hit, który doczekał się swojej polskiej edycji. Na parkiecie zobaczymy sześć par złożonych z gwiazd oraz ich bliskich i przyjaciół. Zaprezentują oni przed jury oraz publicznością układy z najbardziej znanych teledysków czy też musicali. Jedną z par stworzą Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski . Zakochani mają już taneczne doświadczenie. Oboje występowali w "Tańcu z gwiazdami". Młodziutki aktor na parkiecie radził sobie ciut gorzej niż jego dziewczyna. Czy przez niego para będzie miała problemy w "Dance Dance Dance"? Zobaczcie, co sądzi o tym Wiktoria Gąsiewska. Czy boi się występów w parze ze swoim ukochanym? Wiktoria Gąsiewska świetnie radziła sobie na parkiecie Czy Adam popracował nad swoimi umiejętnościami tanecznymi? Zobacz także: Młodzi, piękni, zakochani! Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zadebiutowali w roli modeli

Krupińska Chodakowska
Eastnews/instagram
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": Ewa Chodakowska o urodzie Pauliny Krupińskiej! Kto odpadł z show?
"Dance, Dance, Dance": Ewa Chodakowska o urodzie Pauliny Krupińskiej! Kto odpadł z show?

Za nami kolejny odcinek tanecznego show "Dance, Dance, Dance". Tym razem z programem musiała pożegnać się jedna z par. O przejście do kolejnej rundy walczyli  Kasia Dziurska i Emilian Gankowski, Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski,  Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio,  Monika Mazur i Dariusz Wieteska oraz  Patricia Kazadi i jej siostra Victoria. Choć niektórzy zawodnicy walczyli z kontuzjami, to niestety program opuścili... Monika i Darek. :( Z decyzją nie zgadzają się jednak fani programu. Czy Monika faktycznie tak źle wcieliła się w Britney Spears, że powinna opuścić program? Zobacz także:  Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają kryzys przez program "Dance, dance, dance"?   Kosmetyki i perfumy w promocji? Tak, to możliwe! Wejdź na stronę EZEBRA.PL kody rabatowe .  

To już wojna!
Instagram
Newsy
To już wojna? Chodakowska ostro o Krupińskiej: "Kłamstwa, manipulacje"! Dalej jest jeszcze mocniej!
To już wojna? Chodakowska ostro o Krupińskiej: "Kłamstwa, manipulacje"! Dalej jest jeszcze mocniej!

Nie milkną echa sobotniego występu Pauliny Krupińskiej w programie "Dance dance dance" i ostrej oceny Ewy Chodakowskiej! Przypomnijmy - w poprzednim odcinku nowego show TVP 2 jurorka programu zmobilizowała Miss Polonia do ćwiczeń, twierdząc, że nie bardzo przykłada się do swoich występów. Przy okazji Chodakowska oceniła urodę gwiazdy, twierdząc, że otrzymała od losu wszystko - zwłaszcza niezwykłą urodę. Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i pach, wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś i wszystko przychodzi do Ciebie, zdawało by się całkiem łatwo. A tutaj stajesz nagle pod ścianą i musisz dać z siebie wszystko. Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy - powiedziała Ewa. Paulina Krupińska broniła się, twierdząc, że w ogóle nie powinna wystąpić ze względu na kontuzję: Gdyby mi nie zależało, to fizjoterapeuta powiedział, że nie powinnam wyjść na ten parkiet dzisiaj. Ewa Chodakowska odpowiedziała jej, że uczestniczka nie powinna szukać wymówek: Ja wiem, nie oceniam dzisiejszego występu negatywnie, staram się skupić na samej drodze do celu, bo mam wrażenie ze po drodze zamiast być zadaniowcem to szukasz małych wymówek. Czekam aż wyjdziesz ze pudełka komfortu, i czekam na ogień.  Po ocenie trenerki zrobiło się gorąco, nikt jednak nie myślał, że ta wymiana zdań między paniami będzie miał ciąg dalszy i to w tak ostrej wersji! Konflikt między Pauliną Krupińską a Ewą Chodakowską! Paulina Krupińska swoją słabszą kondycję tłumaczyła pękniętym żebrem.  To był trudny odcinek dla mnie - napisała na...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner