Gwiazdy pierwszego dnia Festiwalu Top Trendy 2013
ONS/AKPA
Newsy

TOPtrendy: Wiemy kto wystąpi z Hey i Big Cyc! Pająk, Dąbrowska i...

Tylko u nas lista gwiazd niespodzianek

Dzisiaj rusza festiwal Top Trendy 2013, podczas którego na scenie zaprezentują się najgorętsze postaci muzycznej sceny. Wieczorem usłyszymy artystów, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt, ale głównymi gwiazdami będą zespołu Hey i Big Cyc świętujący swoje jubileuszowe istnienie.

Podczas występów dwóch legendarnych grup na scenie w Operze Leśnej zobaczymy także gości specjalnych towarzyszących gwiazdom. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, zaroi się od wielu gwiazd.

Big Cycowi na scenie towarzyszyć będą np. Patrycja Pająk, Krzysztof Ibisz, Karolina Szostak i Jerzy Połomski. Z zespołem Hey wystąpią natomiast Artur Rojek z Myslovitz, Ania Dąbrowska, Czesław Mozil i Smolik.

Przypomnijmy, że na festiwalu zobaczymy także Ewę Farną i Honey Skarbek, które będą w sobotę gwiazdami wieczoru. Zobacz: Farna i Honey szykują niespodzianki na Top Trendy!

Zachęcamy was do oglądania koncertu! Start dzisiaj o godzinie 20.00 w telewizji Polsat.Tak gwiazdy spędzają czas w Sopocie:

Ewa Farna i Honey Skarbek gwiazdami na Top Trendy 2013
ONS
Newsy
Honey i Ewa Farna głównymi gwiazdami na Top Trendy 2013!
Wiemy co zaśpiewają!

Już w piątek rozpocznie się 11. edycja festiwalu Top Trendy 2013 . W tym roku do Sopotu zjadą zarówno wschodzące gwiazdy ( Ewelina Lisowska, LemON czy Margaret ) jak i topowi artyści ( Hey, Big Cyc ). Dzisiaj Polsat podał kolejne nazwiska gwiazd, które powalczą o wysoką oglądalność muzycznego święta słonecznej stacji. Okazuje się, że w odnowionej Operze Leśnej na scenie wystąpią także Honorata Skarbek "Honey" i Ewa Farna . Dla swoich fanów obie piosenkarki szykują sporo niespodzianek. Jak zdradzają organizatorzy, Ewa zaprezentuje premierowy utwór "Znak" ze swojej nadchodzącej płyty , natomiast Honey zaśpiewa letni przebój "Nie powiem jak" ( zobacz klip ). Jesteście ciekawi jak wypadną dziewczyny? Wszystko to już 8 czerwca w Polsacie. Redacja AfterParty.pl też będzie na miejscu relacjonować dla was cały festiwal. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Ewa Farna była największą nieobecną gwiazdą pomimo nagrody za album "EWAkuacja". Zobacz: Farna nie odebrała nagrody na Top Trendach! ''''+''''ipt>''''); //--> Oprócz Ewy i Honey, na Top Trendy 2013 zobaczymy także te gwiazdy:

Gwiazdy na festiwalu Top Trendy 2013
ONS
Newsy
Top Trendy 2013: Ujawniamy PEŁNĄ LISTĘ gwiazd!
Lisowska, Bednarek, Dąbrowska... Kto jeszcze?

Już na początku czerwca w Sopocie odbędzie się kolejna edycja popularnego festiwalu muzycznego Top Trendy . Skupia on wokół siebie największe gwiazdy polskiej muzyki, a także debiutantów, którzy dopiero chcą zaistnieć na scenie. Podobnie będzie w tym roku. AfterParty.pl dotarło do listy artystów, którzy wystąpią na tegorocznym festiwalu i nie brakuje dużych nazwisk . Koncerty zostały podzielone na trzy części: TOP - czyli najlepiej sprzedający się wykonawcy w 2012 roku, TRENDY - występy konkursowe debiutantów i NAJWIĘKSZE PRZEBOJE czyli wokaliści, których hity mogliśmy przez ostatnie 12 miesięcy usłyszeć najczęściej. Z naszej informacji wynika, że wśród najlepiej sprzedających się gwiazd zobaczymy i usłyszymy m.in. Kamila Bednarka , Anię Dąbrowską , Julę , Marię Peszek czy Andrzeja Piasecznego . Z największymi przebojami minionego roku na scenie zaprezentują się m.in. Ewelina Lisowska , Jula , Łukasz Zagrobelny czy zespół LemON . Swój jubileusz świętować będą grupy: Hey (20 lat) i Big Cyc . 7 czerwca 2013 w Operze Leśnej wystąpią m.in.: Artur Andrus, Kamil Bednarek, KNŻ, Maria Peszek i Andrzej Piaseczny. Atrakcją będą też koncerty jubileuszowe grupy Hey (20 lat) i Big Cyc. http://www.mowimyjak.pl/kultura/muzyka/festiwal-top-trendy-2013-7-9-czerwca-kto-wystapi-na-festiwalu-gdzie-kupic-bilety-na-top-trendy,58_55404.html 7 czerwca 2013 w Operze Leśnej wystąpią m.in.: Artur Andrus, Kamil Bednarek, KNŻ, Maria Peszek i Andrzej Piaseczny. Atrakcją będą też koncerty jubileuszowe grupy Hey (20 lat) i Big Cyc. http://www.mowimyjak.pl/kultura/muzyka/festiwal-top-trendy-2013-7-9-czerwca-kto-wystapi-na-festiwalu-gdzie-kupic-bilety-na-top-trendy,58_55404.html 7 czerwca 2013 w Operze Leśnej wystąpią m.in.: Artur Andrus, Kamil Bednarek, KNŻ, Maria Peszek i Andrzej Piaseczny. Atrakcją będą też koncerty jubileuszowe grupy Hey (20...

Gwiazdy na sopockiej konferencji Top Trendy 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Gwiazdy na sopockiej konferencji Top Trendy 2013
Kto pojawił się na spotkaniu z dziennikarzami?

Dziś w Sopocie startuje festiwal "Top Trendy" . Emocje związane z koncertami już wieczorem, a popołudniu odbyła się konferencja prasowa z gwiazdami, które wystąpią pierwszego dnia imprezy. W hotelu "Haffner" pojawiły się zespoły Hey i Big Cyc , które w tym roku pokażą się telewidzom z jubileuszowymi występami, na których nie zabraknie największych hitów i niespodziewanych gości. Byli też artyści z zestawienia "TOP" czyli Andrzej Piaseczny , Donatan czy Kamil Bednarek , który nie ukrywał podekscytowania, że już drugi rok z rzędu trafia do dziesiątki najlepiej sprzedających się albumów. Błyszczał też Krzysztof Ibisz , którego zobaczymy na scenie jako gościa specjalnego w trakcie recitalu "Big Cyca". Redakcja AfterParty.pl również była na konferencij "Top Trendów" z kamerą - zobaczcie wideo:  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner