Monika Zbrojewska przy mikrofonie
East News

Rodzina wiceminister Zbrojewskiej o jej nagłej śmierci: „Monika została zaszczuta!”

Monika Zbrojewska przy mikrofonie
East News

Rodzina zmarłej byłej wiceminister Moniki Zbrojewskiej skomentowała sprawę jej nagłej śmierci! Po tym jak była wiceminister sprawiedliwości zmarła po tym jak została znaleziona nieprzytomna w swoim mieszkaniu, nie brakuje spekulacji na temat przyczyny jej śmierci.

Komentarze rodziny Moniki Zbrojewskiej na temat jej śmierci

Monikę Zbrojewską nieprzytomną w jej mieszkaniu znalazła siostra. Polityk została przewieziona do szpitala i tam zmarła po trzech dniach, w czasie których nie wybudziła się ze śpiączki. Mówi się o tym, że przedawkowała leki. Celowo czy nieumyślnie - jeszcze nie wiadomo. Sprawę wyjaśnia Okręgowa Prokuratura w Warszawie. Rodzina wiceminister sprawę komentuje jednoznacznie:

Ludzie, nie wiedząc, jaka jest prawda, wydali na nią wyrok. Miałam perłę w rodzinie, wybiła się swoją nauką, pracą, a wszyscy ją zniszczyli. Nikt jej nie podał ręki, gdy tego potrzebowała. Monika została zaszczuta! - powiedziała na łamach "Faktu" siostra Moniki Zbrojewskiej.

Żalu z powodu śmierci córki nie kryje także matka zmarłej:

Dla mnie to było kochane dziecko, była bardzo dobra - wyznała matka Zbrojewskiej w tabloidzie.

Przypomnijmy, że Monika Zbrojewska została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu 23 października. Jeszcze tego samego dnia premier Ewa Kopacz wydała decyzję o odwołaniu Zbrojewskiej z funkcji wiceminister. Na dzisiaj zaplanowano sekcję zwłok, która ma wyjaśnić przyczyny śmierci polityk.

 

Monika Zbrojewska

 

Monika Zbrojewska, wiceminister sprawiedliwości
East News

 

 

 

Więcej na temat Monika Zbrojewska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48