Monika Zbrojewska przy mikrofonie
East News

Rodzina zmarłej byłej wiceminister Moniki Zbrojewskiej skomentowała sprawę jej nagłej śmierci! Po tym jak była wiceminister sprawiedliwości zmarła po tym jak została znaleziona nieprzytomna w swoim mieszkaniu, nie brakuje spekulacji na temat przyczyny jej śmierci.

Komentarze rodziny Moniki Zbrojewskiej na temat jej śmierci

Monikę Zbrojewską nieprzytomną w jej mieszkaniu znalazła siostra. Polityk została przewieziona do szpitala i tam zmarła po trzech dniach, w czasie których nie wybudziła się ze śpiączki. Mówi się o tym, że przedawkowała leki. Celowo czy nieumyślnie - jeszcze nie wiadomo. Sprawę wyjaśnia Okręgowa Prokuratura w Warszawie. Rodzina wiceminister sprawę komentuje jednoznacznie:

Ludzie, nie wiedząc, jaka jest prawda, wydali na nią wyrok. Miałam perłę w rodzinie, wybiła się swoją nauką, pracą, a wszyscy ją zniszczyli. Nikt jej nie podał ręki, gdy tego potrzebowała. Monika została zaszczuta! - powiedziała na łamach "Faktu" siostra Moniki Zbrojewskiej.

Żalu z powodu śmierci córki nie kryje także matka zmarłej:

Dla mnie to było kochane dziecko, była bardzo dobra - wyznała matka Zbrojewskiej w tabloidzie.

Przypomnijmy, że Monika Zbrojewska została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu 23 października. Jeszcze tego samego dnia premier Ewa Kopacz wydała decyzję o odwołaniu Zbrojewskiej z funkcji wiceminister. Na dzisiaj zaplanowano sekcję zwłok, która ma wyjaśnić przyczyny śmierci polityk.

 

Monika Zbrojewska

 

Monika Zbrojewska, wiceminister sprawiedliwości
East News

 

 

 

Więcej na temat Monika Zbrojewska