Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny
Instagram

Kto przyszedł na ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego? Fani: "Szkoda, że Krychy i Lewego zabrakło"

Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny
Instagram

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny już po ślubie! Informację zdradził w Internecie dziennikarz sportowy Łukasz WiśniowskiŚlub był owiany wielką tajemnicą. Żadne informacje na ten temat nie pojawiły się w mediach. Narzeczeni chcieli zachować ten wielki dzień wyłącznie dla siebie. Uroczystość miała charakter bardzo kameralny. Wszystko odbyło się bez obecności kamer i osób postronnych.

 

Kto pojawił się na ślubie Mariny i Szczęsnego?

Na temat gości weselnych na ślubie pary niewiele wiemy. Wiadomo jednak, że nikt z zaproszonych nie zdradził tajemnicy pary przed samą uroczystością. Gdyby nie wspomniany wpis Wiśniowskiego, prawdopodobnie informacjania nigdy nie wyciekłaby do mediów.

Czas przestać gadać, że Wojtek Szczęsny jest młody i niedojrzały. Facet właśnie został mężem. Razem z żoną Mariną, ruszają na weselicho :) - napisał dziennikarz na Twitterze.

Pod wpisem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy. Fani piłki nożnej dopytują, kto gościł na ślubie pary. Wiadomo, że kadra rezprezentacji Polski przebywa obecnie na zgrupowaniu w Juracie. Zespół przygotowuje się do Euro 2016. Piłkarzom towarzyszą ich partnerki, dla których Anna Lewandowska przeprowadziła specjalny trening. Pojawiły się pytania, jak to się stało, że na ślubie Mariny i Szczęsnego zabrakło Lewandowskich oraz Krychowiaka. Nie od dziś wiadomo, że się przyjaźnią.

Wesele bez Krychy i Lewego? Trochę smuteczek...

Ale Lewego i Krychy nie będzie :(

Jak można brać ślub w takim terminie... nie zapraszając kolegów, przyjaciół z reprezentacji... samolub!

Prawdopodobne zatem, że ślub odbył się w bardzo kameralnej atmosferze, jedynie w gronie najbliższych. Sprawdziliśmy, na internetowych profilach Mariny, Wojciecha Szczęsnego, Anny i Roberta Lewandowskich nie pojawiała się żadna informacja na ten temat. Nikt nie puścił pary z ust! Myślicie, że doczekamy się zdjęć ze ślubu tej pięknej pary? Zdjęć z zaręczyn nie udało się zachować w tajemnicy, wyciekły do sieci. Tak będzie i tym razem?

 

Zobacz też: TYLKO U NAS: MaRina szczerze o ślubie w młodym wieku: "Jak się wie, że to właściwa osoba, to..."

 

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny pobrali się!

Wojciech Szczęsny i Marina wracają z imprezy w Londynie
ONS

 

Na ich ślubie prawdopodobnie zabrakło Roberta i Anny Lewandowskich.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
East News

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52