Kogel Mogel - trudny QUIZ
1/4
Kogel Mogel - trudny QUIZ

 

Kolejna gwiazda "M jak miłość" dołączyła do obsady trzeciej częśći kultowego "Kogla Mogla"! Od kilku tygodni trwają zdjęcia do "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3", w którym nie zabraknie gwiazd występujących w poprzednich dwóch częściach. Na ekranie pojawią się również aktorzy, których doskonale znacie z hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki- wiemy już, że w filmie wystąpią m.in. Anna Mucha, Mikołaj Roznerski i Joanna Jarmołowicz. 

 

Okazuje się, że w "Kogel Mogel 3" pojawi się jeszcze jedna, bardzo znana aktorka z "M jak miłość"! Zobaczcie, jak prezentuje się na planie filmu! Kogo zagra? Odpowiedź w naszej galerii!

 

Zobacz także: Czy Piotrusia zagrał Misiek Koterski? Co stało się z aktorem, który wcielił się w Pawła? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o filmie "Kogel Mogel"!

2/4
Małgorzata Rożniatowska w Kogel Mogel 3
Instagram

To Małgorzata Rożniatowska, czyli uwielbiana przez widzów Kisielowa z serialu "M jak miłość"! Aktorka w trzeciej części filmu "Kogel Mogel" wciela się w sąsiadkę głównej bohaterki, Kasi. Co ciekawe, wcześniej w tej roli widzowie mogli podziwiać Stanisławę Celińską.

 

Zobacz także: "No przecież dla przyjemności nikt nie pije, tylko jak mus", kto tak powiedział? Quiz z filmu "Kogel Mogel"!

3/4
Kogel Mogel - zdjęcia z trzeciej części filmu! Kto zagra Piotrusia?

Kolejną gwiazdą, którą widzowie doskonale znają z "M jak miłość" jest Joanna Jarmołowicz. 

 

Zobacz także: Rozpoznaj bohatera filmu "Kogel Mogel" po... 2 HASŁACH! Dasz radę? QUIZ!

4/4
Kogel Mogel - zdjęcia z trzeciej części filmu! Kto zagra Piotrusia?

Anna Mucha, która zagra femme fatale, która będzie uwodzić syna głównej bohaterki.