Klaudia Halejcio pokazała duży brzuszek i zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży. Okazuje się, że narodziny pierwszego dziecka aktorki zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. Przyszła mama opublikowała na Instagramie szczery wpis, w którym przyznała, że marzyła o chwili kiedy będzie mogła z dumą nosić wyraźnie zaokrąglony brzuszek, a przy okazji odpowiedziała na pytanie fanek, który to już tydzień ciąży. Sprawdźcie, co napisała w sieci!

Reklama

Klaudia Halejcio wkrótce zostanie mamą

Klaudia Halejcio dokładnie 14 lutego przekazała swoim fanom radosną wiadomość o ciąży. Okazało się wówczas, że aktorka i jej partner spodziewają się pierwszego dziecka. Para wciąż nie poznała płci maleństwa, ale przyszła mama z dumą prezentuje coraz większy brzuszek. Ostatanio Klaudia Halejcio pokazała się w krótkim sportowym topie i zdradziła, że rozpoczęła traningi w ciąży, a teraz zdradziła, w którym jest tygodniu ciąży!

Klaudia Halejcio opublikowała w sieci nowy wpis w którym przyznała, że długo musiała czekać, żeby jej brzuszek był widoczny.

Rośniemy!????????Kiedy to się stało????????? Jeszcze 2 tygodnie temu mój brzuszek był praktycznie płaski ???? Po pierwszej euforii związanej z wiadomością o zajściu w ciążę niemal każdego dnia sprawdzałam czy coś się powiększa. Nie mogłam się przez tyle miesięcy doczekać, kiedy z dumą zacznę wypinać mój ciążowy brzuszek. To niesamowite, że wyszedł dosłownie w parę dni ????????????????????- napisała na Instagramie.

Klaudia Halejcio pokazała nowe zdjęcie na którym rzeczywiście widać duży brzuszek, a w komentarzach zdradziła, że jest już w 25 tygodniu ciąży- czyli w szóstym miesiącu ciąży. Internauci są zachwyceni wyglądem przyszłej mamy!

- Śliczna przyszła mama ???? Promieniejesz ???? ????
- Przepięknie wyglądasz ????
- Piękna przyszła mama ❤️❤️❤️- komentują fani.

Zobaczcie sami, jak w szóstym miesiącu ciąży prezentuje się Klaudia Halejcio!

Zobacz także

Zobacz także: Baby boom trwa! Halejcio, Markle, Nowakowska... Zobaczcie, kto już niedługo zostanie mamą!

Klaudia Halejcio pokazała duży ciążowy brzuszek.

Aktorka już wkrótce zostanie mamą. Klaudia Halejcio jest w szóstym miesiącu ciąży!

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama