Klaudia Halejcio na początku czerwca po raz pierwszy została mamą. Od tej pory jej oczkiem w głowie jest prześliczna córeczka, która otrzymała imię Nel. Jednak aktorka najwyraźniej nie zamierza być zbyt długo na urlopie macierzyńskim, bo... właśnie wróciła do pracy! Gwiazda pojawiła się na planie zdjęciowym i zrelacjonowała na swoim InstaStories swój pierwszy dzień w pracy po porodzie. A gdzie w tym czasie była mała Nel i kto się nią opiekował? Jak aktorka łączy obowiązki zawodowe i macierzyńskie? Zobaczcie sami!

Reklama

Zobacz także: To nie koniec zmian w życiu Klaudii Halejcio! Młodą mamę czeka prawdziwa rewolucja

Klaudia Halejcio wróciła do pracy miesiąc po porodzie

Klaudia Halejcio urodziła córeczkę 2 czerwca, jednak szczęśliwą wiadomością o narodzinach pociechy, podzieliła się z fanami kilka dni później. To był jednak dopiero początek pięknych zmian w życiu młodej aktorki. Kilka tygodni po urodzeniu córeczki, gwiazda, jej partner oraz mała Nel, przeprowadzili się do luksusowej willi o wartości 9 milionów złotych! Klaudia Halejcio co pewien czas pokazuje na swoim InstaStories kolejne wnętrza ekskluzywnego apartamentu, jak również ogromny ogród z wielkim oczkiem wodnym. Ta piękna posiadłość zrobiła wrażenie na tysiącach fanów!

Klaudia Halejcio niedługo po urodzeniu córeczki miała więc wiele dodatkowych obowiązków na głowie związanych z przeprowadzką. Jednak aktorka znów udowodniła, że ma wiele energii i jest w doskonałej formie, bo... właśnie wróciła do pracy - i to niewiele ponad miesiąc po porodzie! Gwiazda zamieściła relację na swoim InstaStories, w której pokazała, jak pracuje na planie zdjęciowym. Wygląda na to, że bardzo ucieszyła się z powrotu do pracy.

Instagram/Klaudia Halejcio

Zobacz także: Klaudia Halejcio z córką i partnerem na spacerze. Tak wygląda niecały miesiąc po porodzie

Zobacz także

A kto w tym czasie opiekował się córeczką aktorki? Wygląda na to, że ekipa pracująca na planie stworzyła Klaudii Halejcio wspaniałe warunki do opieki nad maleństwem, dzięki czemu jej pociecha mogła być z nią na miejscu. Mała Nel była bardzo grzeczna, a jej mama bez problemu mogła oddać się obowiązkom zawodowym.

Taka była grzeczna na zdjęciach, pierwszy raz z mamą w pracy - chwaliła swoją córeczkę Klaudia Halejcio.

Reklama

Jesteśmy pełni podziwu dla Klaudii Halejcio - świetnie udaje jej się łączyć wszystkie obowiązki z macierzyństwem. Całej rodzince życzymy oczywiście wszystkiego dobrego!

Instagram/Klaudia Halejcio
Reklama
Reklama
Reklama