Klaudia Halejcio dopiero co została mamą, a już czeka ją kolejna rewolucja! Aktorka podczas relacji na InstaStories zdradziła swoim fanom, że już niedługo czeka ją przeprowadzka do nowego domu. Kiedy będzie mogła zamieszkać w nowym gniazdku? Sprawdźcie, co powiedziała szczęśliwa Klaudia Halejcio. Dlaczego teraz nie pokazuje pokoju córeczki w apartamencie w centrum Warszawy? Szczere wyznanie młodej mamy!

Reklama

Klaudia Halejcio o zmianach w swoim życiu

Klaudia Halejcio od 2 czerwca spełnia się w roli mamy. Szczęśliwa aktorka dopiero kilka dni później ogłosiła radosną nowinę, a dziś chętnie pokazuje w sieci zdjęcia i nagrania z malutką Nel. Ostatnio Klaudia Halejcio pokazała piękny czerwony wózek swojej pociechy i pochwaliła się swoją figurą zaledwie kilka dni po porodzie. Klaudia Halejcio nie ukrywa, że jej fani chcieliby zobaczyć również, jak prezentuje się pokoik Nel. Dlaczego więc aktorka nie chce pokazać, jak urządziła królestwo córeczki?

Wiele osób prosiło mnie żebym pokazała różne rzeczy ciekawe z pokoiku Nel. Słuchajcie zrobię to tylko jest taki sajgon, że pozwolicie, żebym ja to posprzątała bo to jest cały czas w fazie sprzątania i wtedy Wam pokaże najfajniejsze rzeczy- wyznała podczas relacji na InstaStories.

Jest jednak jeszcze jeden powód dla jakiego Klaudia Halejcio nie spieszy się z pokazaniem pokoiku małej Nel. Okazuje się bowiem, że wkrótce aktorka planuje wyprowadzkę z apartamentu z Warszawie.

klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio podczas relacji na InstaStories zdradziła, że być może już za kilka tygodni razem z partnerem i córeczką zamieszkają w nowym domu.

Prawdopodobnie za miesiąc już się przeprowadzamy do domu, który na nas czeka, więc mamy nadzieję, że za miesiąc będzie oddanie i wtedy już zrobimy taki fajny pokoik, gdzie tym bardziej pokaże wam wszystkie rzeczy, wszystkie prezenty, które najfajniejsze dostałam i które polecam- powiedziała szczęśliwa gwiazda.

klaudiahalejcio/Instagram

Jakiś czas temu media przekazały informację, że stylowy apartament, w którym obecnie mieszka Klaudia Halejcio z ukochanym i ich córeczką, jest wystawiony na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 77 mkw. było wycenione na ponad 3 mln złotych.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała nagranie z córeczką. Mała Nel jest przeurocza!

Reklama
Reklama
Reklama