Klara Lewandowska Klara Lewandowska w sukience Burberry Klara Lewandowska, Anna Lewandowska Klara Lewandowska, Anna Lewandowska Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Klara Lewandowska
1/5
Klara Lewandowska

 

Klara Lewandowska to chyba najmłodsza gwiazda w naszym kraju. Córka Anny i Roberta Lewandowskich już od dawna wyznacza trendy (ubranka, które ma na sobie sprzedają się jak świeże bułeczki i już śmiało możemy mówić o „efekcie Klary”!), każde jej zdjęcie czy nagranie zdobywa miliony lajków, a teraz wszystko wskazuje na to, że za chwile będzie najmłodszą trenerką w Polsce! ;) Wcale nie żartujemy, bo Klara właśnie zrobiła swój pierwszy samodzielny trening.

Musicie to zobaczyć na kolejnych stronach galerii, bo to najsłodsze wideo ever! 

 

Polecamy: Bobas czy ikona mody? Przejrzeliśmy dla was garderobę rocznej Klary i chcemy wszystko

 

Zobacz: Sport w upalne dni - trening na zewnątrz czy w sali?

2/5
Klara Lewandowska w sukience Burberry
Instagram

 

Nie da się ukryć, że roczna Klara od dawna wykazuje zamiłowanie do sportu. Co jakiś czas Anna Lewandowska pokazuje, jak jej pociecha rozciąga się na macie albo tańczy w rytm muzyki (najbardziej lubi Ewę Farną!).

W ogóle nas to nie dziwi, w końcu Klara ma kogo podpatrywać i na kim się wzorować. Jej rodzice są sportowcami, więc wygląda na to, że przyszłość dziewczynki jest już przesądzona. Nie powinno jej to sprawić przykrości, bo sama uwielbia ćwiczyć. Teraz zaskoczyła wszystkich swoim treningiem!

 

Zobacz: Klara Lewandowska stawia pierwsze kroki! Córeczka Ani i Roberta jest największą gwiazdą na zimowym obozie trenerki

3/5
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram

 

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie, jak jej córeczka... robi przysiady! Tak, roczna Klara już wie, co doskonale wpływa na damską sylwetkę! ;) Sami się przekonajcie! Gwarantujemy, że ten widok was rozczuli:

 

Zobacz: Przysiady ujędrnią pośladki. Ważna jest jednak prawidłowa technika

4/5
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram

 

Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż Klara zacznie układać własne treningi i będzie tworzyła ze swoją mamą świetny duet ;) 

 

Zobacz: Prawidłowa technika podstawą bezpiecznego przysiadu ze sztangą

5/5
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram

Myślicie, że Klara będzie sportsmenką czy może pójdzie zupełnie inną drogą?

Zobacz: Jak prawidłowo robić przysiady plie, inaczej sumo?