Klara Lewandowska ma nowe ubrania Klara Lewandowska w spodenkach w kraby Klara Lewandowska w sukience w żółwie Klara Lewandowska Klara Lewandowska w spodenkach w kraby
Klara Lewandowska ma nowe ubrania
Facebook
1/5
Klara Lewandowska ma nowe ubrania
Facebook

Klara Lewandowska już teraz rośnie na małą modnisię! Córka Roberta i Ani pojechała ostatnio z rodzicami na wakacje po mundialu w Rosji. Niestety Polska odpadła i nawet nie wyszła z grupy - Robert chciał po tym zrelaksować się w towarzystwie całej rodziny i zapomnieć o bolesnej porażce. A w towarzystwie Ani i Klary to z pewnością nie było trudne! ;)

 

Klara na plaży w towarzystwie Ani i Roberta prezentowała się niczym mała modelka! Fani wypatrzyli na Instagramie Lewandowskiej urocze ubranka Klary. Co miała na sobie? Szczególną uwagę fanów zwróciła urocza sukienka w żółwiki i spodenki w kraby.

 

Kochane mamy, jesteście ciekawe gdzie zaopatrzyć swoje pociechy w takie ubrania? Spieszymy wam z pomocą - marki i ceny znajdziecie w naszej galerii!

2/5
Klara Lewandowska w spodenkach w kraby
Instagram

Hitowe spodenki Klary Lewandowskiej to projekt Dear Sophie, spodenki kosztują 59 złotych. Prawda, że są przeurocze? ;)

 

Zobacz: Takiego SEKSOWNEGO zdjęcia Lewandowskich jeszcze nie widzieliście! Prosto z wakacji z Klarą! Zobacz je!

3/5
Klara Lewandowska w sukience w żółwie
Instagram

Kolejnym hitem okazała się sukienka Klary Lewandowskiej. Beżowa sukienka z żółwiami i uroczą falbanką również jest dostępna w sklepie Dear Sophie, jest droższa od spodenek w kraby. Jej cena to 115 złotych.

4/5
Klara Lewandowska

Klara Lewandowska już wcześniej była widywana w "krabowym" wdzianku! M.in. na jednym z meczów, na których na trybunach trzymała ją na rękach mama Ania Lewandowska. >>> TUTAJ <<< możecie dowiedzieć się więcej na jego temat.

 

Więcej: Liam, Klara, Marcel, Victoria... Zobacz jak mają na imię dzieci polskich piłkarzy i wybierz najładniejsze ;) PLEBISCYT

5/5
Klara Lewandowska w spodenkach w kraby
Instagram
Więcej na temat Klara Lewandowska