Kinga Rusin

Kinga Rusin ma poważny problem ze zdrowiem! Co jej dolega?

Kinga Rusin

Kinga Rusin cierpi na chorobę Hashimoto - czytamy w "Gwiazdy Extra". Dziennikarka była zaniepokojona swoim chronicznym zmęczeniem oraz wahaniami wagi, więc zdecydowała się na kompleksowe badania. Zdiagnozowano u niej chorobę tarczycy, która jest odpowiedzialna za te dolegliwości. Na szczęście, Kinga Rusin trafiła w ręce bardzo dobrych specjalistów, który dobrali leczenie oraz zalecili zdrowy styl życia. Polecamy: Tarczyca: reguluje przemianę materii, wpływa na kości i kontroluje większość układów w organizmie

 

Gwiazda stacji TVN poważnie podeszła do tych zaleceń i postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Dostosowała dietę do swojej choroby, a także postawiła na sport. Zaczęła regularnie biegać, jeździć konno, a także uprawiać kitesurfing. Tegoroczne lato upłynęło Kindze Rusin pod znakiem sportu. Dziennikarka zaraziła swoją pasją również córki - Igę i Polę, które również pokochały sporty wodne.

Pola pływa już od kilku lat. Młodsza córka woli zwykły surfing. Patrzenie na nie, kiedy uprawiają sport, to dla mnie powód do dumy i satysfakcji. Kładłam na to przez całe życie duży nacisk, bo sport dyscyplinuje i uczy odpowiedzialności - czytamy na łamach "Faktu".

Na szczęście Kinga Rusin ma się dobrze. Wróciła jej energia i chęci do nowych wyzwań. Gwiazda postanowiła podzielić się swoimi poradami na temat zdrowego stylu życia w książce „Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik”, która już wkrótce pojawi się w księgarniach. Kinga Rusin to nie jedyna gwiazda, która ma problemy z tarczycą. Z podobnymi problemami zdrowotnymi zmagają się również m.in. Kayah oraz Anna Powierza.

 

Zobacz też: Kinga Rusin zażartowała z Małgorzaty Rozenek?! "Ja jak Victoria a Malina jak Lady". Jest odpowiedź Rozenek!

 

Kinga Rusin cierpi na chorobę tarczycy. Dziennikarka musiała zmienić swój styl życia na zdrowszy.

Kinga Rusin

Gwiazda stacji TVN zaczęła uprawiać więcej sportu. Bardzo chętnie jeździ konno, biega i trenuje kitesurfing.

Kinga Rusin
Instagram

Dzięki temu Kinga Rusin może pochwalić się dobrym zdrowiem i świetną figurą.

Kinga Rusin jak Pamela Anderson?
Facebook

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47