ONS
Newsy

Anna Powierza przez chorobę nie może schudnąć. Wyżaliła się w gazecie

Co jej dolega?

Powrót do dobrej formy i świetnej figury po ciąży nie zawsze jest łatwy. Zbilansowana dieta i ćwiczenia nie zawsze wystarczają. Przekonała się o tym aktorka Anna Powierza, która w czasie ciąży przytyła aż 33 kilogramy i choć dziecko urodziła już już ponad rok temu, do tej pory nie może wrócić do swojej dawnej figury. W rozmowie z "Życiem na gorąco" przyznała, że powodem jest jej stan zdrowia. Zobacz też: Czesia z Klanu urodziła. Pokazała dziecko na okładce brukowca


Anna Powierza postanowiła wykonać specjalistyczne badania lekarskie, które dały jednoznaczną diagnozę. Gwiazda ma problemy hormonalne, dlatego ma problem z powrotem do poprzedniej wagi. Aktorka wyznała na łamach magazynu, że od miesiąca przyjmuje leki na niedoczynność tarczycy i od tego czasu przytyła aż 7 kilogramów. Mamy nadzieję, że pod kontrolą lekarza uda jej się nie tylko odzyskać zdrowie, ale i świetną figurę!

Zobacz na Polki.pl: Nie żyje gwiazda "Klanu" i "13 posterunku"


Anna Powierza pokazała córkę na okładce
Twoje Imperium nr 30/2014
Newsy
Czesia z Klanu urodziła. Pokazała dziecko na okładce brukowca
Ciążę trzymała w tajemnicy

Od dłuższego czasu w polskim show-biznesie trwa prawdziwy "baby boom". Nieco ponad tydzień temu do grona szczęśliwych mam dołączyła Anna Czartoryska , która w ulubionej klinice gwiazd urodziła syna. Po dwóch dniach pobytu odebrał ją stamtąd świeżo upieczony tata. Przypomnijmy: Jest pierwsze zdjęcie Czartoryskiej z synem po porodzie Jednak nie wszystkim porodom towarzyszy aż tak duże zainteresowanie mediów. " Twoje Imperium" informuje, że cztery miesiące temu przyszło też na świat dziecko Anny Powierzy , słynnej już "Czesi z Klanu". Aktorka zdołała utrzymać w tajemnicy zarówno ciążę, jak i fakt, że zdążyła już urodzić. Anna przywitała na świecie córeczkę, której nadała imię Helena i obecnie skupia się na jej wychowywaniu. Nie ukrywa, że jest zachwycona macierzyństwem. Helenka urodziła się 19 marca. Ważyła prawie cztery kilogramy i miała pięćdziesiąt cztery centymetry wzrostu. Jest zdrowa i śliczna. To najpiękniejsze, najmądrzejsze i najbardziej pogodne dziecko, jakie przyszło na świat - wyznaje w rozmowie z "Twoim Imperium" Powierza. Szczęśliwa mama pochwaliła się też córką na okładce gazety. Zobacz: Ciężarna Kożuchowska nie weźmie przykładu ze sławnych koleżanek. Podjęła ważną decyzję Ciężarna Kożuchowska w obszernej kreacji:

Anna Powierza po stracie mamy
ONS.pl
Newsy
Poruszający wpis Anny Powierzy! Poniosła ogromną stratę...
"Nigdy już nie będzie dobrze"

  Anna Powierza od lat jest gwiazdą serialu "Klan". Gwiazda przechodzi przez wyjątkowo trudny okres, niedawno straciła mamę. To doświadczenie skłoniło ją do umieszczenia bardzo osobistego wpisu. Zobaczcie, co aktorka napisała... Zobacz:  Powierza komentuje swoje romanse z kolegami z "Klanu"! Tak szczera dawno nie była! Anna Powierza we wzruszającym opisała swoją stratę: Nigdy już nie będzie dobrze. Nigdy już nikt nie powie do mnie córeczko. Nie będzie wierzył we mnie mimo wszystko i najbardziej. Nie przytuli, gdy będę płakać. Nie powie załóż czapkę, bo wieje ani nie każe się uczesać mimo tego, że mam już czterdzieści lat i doskonale wiem, kiedy trzeba to robić. Nie pogłaszcze, gdy świat jest zły i nie będzie przekonany, że i tak jestem najpiękniejsza i najmądrzejsza. Serce mi pęka, boli okrutnie, mamuniu, nie mam pojęcia, jak sobie bez Ciebie poradzę  - wyznaje Powierza na Facebooku. Gwiazda dodała jeszcze, jak ważna w jej życiu była mama i poprosiła o modlitwę za nią: Nie widziałaś mojego nowego przedstawienia, a do premiery było tak blisko. Nie złożysz mi życzeń urodzinowych, a ja Cię już nie uściskam na święta, ani nie powiem, że damy radę i kolejny rok będziemy walczyć. Nic już Ci nie powiem, chociaż tyle bym chciała, a jeszcze więcej bym chciała usłyszeć, co myślisz, a przede wszystkim, że będzie dobrze. Bez Ciebie już nigdy nie będzie. Zostałam sama. Płaczę, chociaż wiem, że teraz pewnie jest Ci już dobrze, nie cierpisz, tylko rozbawiasz do łez jakąś grupę aniołów. Mamuś, jesteś moim wzorem, moją inspiracją, cieszę się ze mogłam być właśnie Twoją córką i tyle się od Ciebie nauczyć. Dziękuję za każdy dzień, za uścisk, za wszystko. Straszliwie Cię kocham i dziś myślę sobie, że za rzadko Ci to mówiłam. Aktorka kończy swój wpis prośbą: Jeśli ktoś może, to bardzo...

Anna Powierza
ONS
Newsy
"Czesia z Klanu" pokazała córkę. Mała Helenka to już duża dziewczynka! Podobna do mamy?
"Czesia z Klanu" pokazała córkę. Mała Helenka to już duża dziewczynka! Podobna do mamy?

Anna Powierza urodziła w marcu dwa lata temu małą Helenkę. Powierza była zachwycowa wówczas malutką kruszynką! Helenka urodziła się 19 marca. Ważyła prawie cztery kilogramy i miała pięćdziesiąt cztery centymetry wzrostu. Jest zdrowa i śliczna. To najpiękniejsze, najmądrzejsze i najbardziej pogodne dziecko, jakie przyszło na świat! - powiedziała kilka dni po porodzie młoda mama. Okazuje się, że mała Helenka rośnie jak na drożdżach, a Anna Powierza jest bardzo dumna ze swojej córeczki. Powierza pokazała się na piątkowej imprezie "Dobry Styl" z Helenką. Widok był przesłodki! Zresztą sami zobaczcie, jak pozuje 2-letnia Helenka u boku swojej mamy. ;)   Anna Powierza z córeczką Helenką.   Anna Powierza jest szczęśliwą mamą!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner