Łukasz Kawaller wygrał Hells Kitchen
POLSAT

Z OSTATNIEJ CHWILI: Łukasz Kawaller wygrał "Hell's Kitchen"!

Łukasz Kawaller wygrał Hells Kitchen
POLSAT

Za nami wielki finał programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Show tej wiosny zadebiutowało w naszym kraju i szybko stało się hitem, głównie za sprawą gospodarza programu, Wojciecha Modest Amaro. Szef kuchni znany z formatu "Top Chef" okazał się niezwykle surowym szefem, który wielokrotnie doprowadził uczestników do łez. Przypomnijmy: Amaro klnie jak szewc. Polały się łzy

Do rywalizacji stanęli kucharze-amatorzy, którzy chcieli spróbować swoich sił w profesjonalnej kuchni. W każdym odcinku ich zadaniem było jak najlepsze obsłużenie przydzielonych im stolików w restauracji, uczestnik który poradził sobie najgorzej lub był obciążeniem dla pozostałych - opuszczał program. 

W wielkim finale zmierzyło się trzech uczestników: Kasia RajkiewiczSylwia Biały i Łukasz Kawaller. Walczyli oni nie tylko o 100 tysięcy złotych, ale również o stać w Atelier Amaro. Ostatecznie, po zaciętej rywalizacji, najlepszy okazał się Łukasz Kawaller. Gratulujemy.

Łukasz Kawaller ma 24 lata i jest gotowaniem zajmuje się zawodowo. Prywatnie jest narzeczonym Pauliny Sawickiej z drużyny Czerwonych. Łukasz dał się poznać jako osoba spokojna, skoncentrowana na pracy z ogromną wiedzą na temat pracy w kuchni.
 

 

Wielki finał programu:

Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33