Ida Nowakowska i Jack Herndon - kim jest mąż Idy Nowakowskiej?
AKPA, fot. Jacek Kurnikowski

Ida Nowakowska z "Pytania na Śniadanie" jest w ciąży! Kim jest jej przystojny mąż Jack Herndon?

Ida Nowakowska i Jack Herndon - kim jest mąż Idy Nowakowskiej?
AKPA, fot. Jacek Kurnikowski

Ida Nowakowska jest w ciąży - wesołą nowinę ogłosiła dopiero w szóstym miesiącu w "Pytaniu na śniadanie"! Kim jest mąż aktorki i wkrótce szczęśliwy ojciec dziecka?

Ida Nowakowska niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, jednak jej mąż Jack Herndon czasami towarzyszył jej na branżowych wyjściach, pomimo tego, że na co dzień dzielą ich setki tysięcy kilometrów. Wciąż zakochani w sobie Ida i Jack w tym roku będą obchodzić swoją 6. rocznicę ślubu. Jednak jak dziś się okazało to nie jedyne ważne wydarzenie, jakie czeka ich w tym roku. Ida Nowakowska spodziewa się dziecka! Kim zatem jest jej mąż i przyszły szczęśliwy tata? Poznajcie ich historię! 

Zobacz także: Ida Nowakowska szczerze o małżeństwie! Cztery lata po ślubie żyją na odległość

Kim jest mąż Idy Nowakowskiej, Jack Herndon? 

Ida Nowakowska i Jack Herndon wzięli ślub w czerwcu 2015 roku. Ceremonia odbyła się w Los Angeles, a na przyjęciu bawiło się aż 150 osób! Ukochany prowadzącej "Pytanie na śniadanie" jest Amerykaninem. Para poznała się na studiach aktorskich w Kalifornii. Nie była to jednak miłość od pierwszego wejrzenia. Jakiś czas temu Ida w rozmowie z Plejadą przyznała: 

Przez lata graliśmy razem sceny, występowaliśmy w filmach krótkometrażowych. (…) Jakby ktoś mi powiedział na pierwszym roku studiów, że ten kolega z roku będzie moim mężem, to bym się uśmiała i powiedziała, że to niemożliwe.

Ida Nowakowska i Jack Herndon poznali się na pierwszym roku studiów, natomiast kilka lat później Jack przyjechał w odwiedziny do Polski i niespodziewanie jej się oświadczył: 

Jack oświadczył mi się nieoczekiwanie podczas pierwszej wizyty w Polsce. Dał mi wtedy pierścionek, który sam zrobił ze złotego drucika. Na nic innego nie było go wtedy stać. Czułam, że to niesamowity facet - mówiła we "Fleszu"

Jack Herndon od czasu do czasu towarzyszy małżonce podczas branżowych imprez, jednak nie robi tego często. Ida Nowakowska rzadko opowiada o tym, czym zajmuje się jej mąż. Wiadomo, że w przeszłości był tancerzem oraz aktorem, ale zupełnie zmienił swoją profesję i teraz zajmuje się dyplomacją. Dwa lata po ślubie para musiała zdecydować się na rozłąkę, ponieważ Jack Herndon musiał przeprowadzić się do Chin, a następnie z powodu studiów dyplomatycznych do Waszyngtonu.

Mój mąż zupełnie zmienił profesję. Kończy dyplomację w Waszyngtonie pod rządowym programem SAIS, który jest najlepszym na świecie programem dyplomacji - mówiła Ida Nowakowska w 2019 roku w rozmowie z Wideoportalem.

Aktualnie pracuje w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy jego żona swoje życie zawodowe ma w Warszawie. Czy nowa jakże radosna dla nich sytuacja sprawi, że będą chcieli osiąść w jednym miejscu? 

Zobacz także: Ida Nowakowska wygryzła poprzedniczkę w "Pytaniu na śniadanie"? Zobacz, co nam powiedziała!

Mąż Idy Nowakowskiej skończył studia dyplomatyczne. Aktualnie pracuje w Stanach Zjednoczonych. 

Ida Nowakowska i Jack Herndon w 2021 roku będą obchodzić 6. rocznicę ślubu. Na świat przyjdzie również ich pierwsze wspólne dziecko. 

Ida Nowakowska i Jack Herndon na co dzień dzielą swoje życie pomiędzy Polskę a Stany Zjednoczone. Czy niedługo to się zmieni? 

Ida Nowakowska w różowej stylizacji
East News

 

Więcej na temat Ida Nowakowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43