Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski. Kim jest nowy chłopak Oliwii Bieniuk?
Instagram

Kim jest Mateusz Raduszewski, nowy chłopak Oliwii Bieniuk?

 Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski. Kim jest nowy chłopak Oliwii Bieniuk?
Instagram

Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski znają się wiele lat, nastolatka od zawsze zaprzeczała temu, że miałoby ich łączyć coś więcej niż przyjaźń. Mateusz kilka dni temu obchodził swoje 18. urodziny, które spędzał m. in. w towarzystwie Oliwii. Plotki o ich związku rozgorzały więc na nowo. Zawstydzonych nastolatków postanowił o relację zapytać sam Mariusz Raduszewski, ojciec Mateusza:

Best Friends Forever! - opowiedziała Oliwia na pytanie co ich łączy. 

Mariusz żartobliwie dodał, że również to wersja, którą on zna. Jednak zdjęcia paparazzi, którzy przyłapali nastolatków podczas wspólnego wypadu na miasto, mogą świadczyć o czymś innym. Kim jest Mateusz Raduszewski, czy jest nową miłością córki Jarosława Bieniuka?

Zobacz także: Oliwia Bieniuk jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec? Przytulali się na jego urodzinach

Kim jest Mateusz Raduszewski? Czy to nowa miłość Oliwii Bieniuk?

Mateusz Raduszewski kilka dni temu obchodził swoje 18. urodziny. Jest synem Mariusza Raduszewskiego, męża Natalii Siwiec. Nastolatek ma bardzo dobry kontakt z miłością ojca, a swoją przyrodnią siostrę kocha najbardziej na świecie. Często również wspólnie spędzają zagraniczne wakacje. Mateusz jest bardzo podobny do swojego ojca. Jest również bardzo rodzinny, o czym świadczą liczne zdjecia z ojcem i Natalią oraz Mią na jego profilu na Instagramie. Nastolatek chętnie spędza czas z młodszą siostrą, co nie raz Mariusz lub Natalia relacjonowali na swoich Instagramach. Ostatnio Mia bawiła się nie tylko z bratem ale również z Oliwią Bieniuk. 

Mateusz Bieniuk swoje 18. urodziny spędzał m. in. w towarzystwie Oliwii, wtedy ponownie pojawiły się spekulacje na temat ich związku. Czy Mateusz Raduszewski i Oliwia Bieniuk są parą ale nie chcą mówić o tym głośno? 

Nastolatka twierdzi, że to tylko przyjaźń. Pierwsze zdjecia Oliwii z Mateuszem pojawiły się już w wakacje, kiedy wspólnie spędzali czas na Openerze. Córka Jarosława Bieniuka często odwiedza rodzinę Natalii Siwiec. Na profilu Instagramowym Mateusza jest kilka ich wspólnych zdjęć. Myślicie, że Oliwia i Mateusz coś do siebie czują? 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk jednak jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?! Zdjęcia paparazzi to dowód

Mateusz Raduszewski jest pasierbem Natalii Siwiec. Nastolatek ma 18. lat i jest bardzo podobny do swojego ojca, Mariusza Raduszewskiego. 

 Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski. Kim jest nowy chłopak Oliwii Bieniuk?
Instagram

Czy Mateusza Raduszewskiego i Oliwię Bieniuk coś łączy? 

 Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski. Kim jest nowy chłopak Oliwii Bieniuk?
Instagram

Paparazzi przyłapali nastolatków podczas wspólnego wypadu na miasto. Ich relacja wygląda na coś więcej niż przyjaźń. 

Oliwia Bieniuk jest jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec! Zdjęcia paparazzi to dowód

 

Więcej na temat Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43