Ola Radwan w Na wspólnej Kim jest Aleksandra Radwan? Kim jest Aleksandra Radwan? Kim jest Aleksandra Radwan? Kim jest Aleksandra Radwan?
Ola Radwan w Na wspólnej
1/7
Ola Radwan w Na wspólnej

 

W filmie "Pitbull. Ostatni Pies" zagrała plejada gwiazd polskiego kina! Obok Cezarego Pazury, Adama Woronowicza i oczywiście Dody na ekranie pojawia się również Ulka, pracownica kawiarni, w której pracuje również Mira (Doda). W rolę kelnerki wcieliła się Aleksandra Radwan, 28-letnia aktorka, znana widzom m.n. z roli Agaty Kochańskiej w serialu TVN "Na wspólnej"! Kim jest? Poznajcie ją bliżej, bo już wkrótce może być o niej głośno :)

 

Zobacz także: Premiera filmu "Pitbull. Ostatni pies" bez Patryka Vegi, ale z mocnymi akcentami! Kto najbardziej zaskoczył?

 

2/7
Kim jest Aleksandra Radwan?

 

Aleksandra Radwan ma 28 lat i pochodzi z Lublina. Do tej pory zagrała w takich serialach jak Singielka, Prawo Agaty, Ojciec Mateusz czy Barwy Szczęścia. Jednak najbardziej znana jest oczywiście z "Na wspólnej", gdzie gra Agatę, partnerkę Norberta (Michał Malinowski). W serialu w jej wątku dzieje się coraz więcej! 

 

Zobacz także: Woronowicz zagrał z Dodą kilka scen w "Pitbullu"! Jak ją ocenia? "Niektórzy twórcy nie chcą pracować z nieprofesjonalnymi aktorami"

 

3/7
Kim jest Aleksandra Radwan?

 

Aleksandra Radwan jest również aktorką dubbingową. Podkładała głos w ponad... 60 produkcjach! Także w nominowanym do Oscara filmie "Twój Vincent"! 

 

4/7
Kim jest Aleksandra Radwan?

 

W rolę Agaty Kochańskiej w "Na wspólnej" wciela się od 2016 roku. Gra m.in. u boku Michała Malinowskiego. 

 

5/7
Kim jest Aleksandra Radwan?

 

Jak myślicie, będzie gwiazdą?

6/7
Aleksandra Radwan na premierze filmu "Pitbull. Ostatni pies"
ONS.pl
7/7
Aleksandra Radwan na ramówce TVN
Więcej na temat Pitbull Na Wspólnej