East News

TVN czy TVP? Która stacja pokaże transmisję z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

East News

 

Już 13 stycznia 2019 roku odbędzie się kolejny, 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem fundacja założona przez Jerzego Owsiaka będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, 27. finał WOŚP będzie transmitowany przez Grupę TVN. Oficjalny start akcji rozpocznie się na głównej antenie TVN, o godzinie 8:00 w "Dzień dobry TVN". Stacja będzie pokazywać transmisję ze studia WOŚP w godzinach: 12.30, 13.55, 16.20, 18.45, 19:45 (transmisja "Światełka do nieba") i 22:35. 

 

Gdzie jeszcze zobaczymy transmisję z 27. finału WOŚP?

Transmisję z wielkiego finału WOŚP zobaczymy również na antenie TTV i TVN24. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl bezpłatną relację z wydarzenia będziemy również mogli zobaczyć na player.pl. Grupa TVN będzie pokazywać transmisję z jedenastu miast Polski. 

Gramy oczywiście po to, żeby zebrać jak najwięcej środków dla polskich szpitali, ale najważniejsze, że tego dnia będziemy wszyscy razem, zagramy ramię w ramię ponad wszelkimi podziałami i pokażemy światu, że Polki i Polacy na całym świecie cały czas potrafią zakręcić pozytywnymi emocjami! - w rozmowie z portalem wirtualnemedia przyznał Jerzy Owsiak. 

Centrum finału WOŚP zostanie zorganizowane na Placu Defilad w Warszawie. Podczas koncertu wystąpią takie gwiazdy jak: Margaret, Krzysztof Zalewski, Tabu, Dr Misio i Nocny Kochanek. 

 

Czy tym razem WOŚP znów zbierze rekordową sumę? Przypominamy, że podczas 26. finału zebrano 126 373 804, 33 zł. 

 

Zobacz także: Polonez Filipa Chajzera został wylicytowany na WOŚP za zawrotną sumę. Kupił go polski milioner! „Typowy polski Seba właśnie odebrał kulczyki”

 

27. finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia.

Jurek Owsiak
East News

TVN pokaże wielki finał.

Jurek Owsiak
East News

Więcej na temat WOŚP
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08