ONS
Nie łatwo być córką jednego z największych skandalistów na świecie. Ozzy Osbourne to ikona muzyki utrzymująca się na szczycie pomimo wielu skandali i problemów z nałogami. Jak więc miała wyglądać jego córka? Na pewno nie mogła być stereotypową barbie. Od potwora z różowymi włosami i nadwagą po białego łabędzia z talią osy. Tak wyglądała droga Kelly Osbourne do ideału.
1/10
ONS
Punki atakują! Chyba nie musimy nic wyjaśniać, różowe włosy mówią same za siebie.
2/10
ONS
Fryzura jak u Cruelli Demon
3/10
ONS
Wołamy o pomoc! Czerwone pasemka na grzywce i strój nastolatki idącej do szkoły. Tak Kelly pojawiła się na imprezie w 2008 roku
4/10
ONS
Kelly nadal szuka swoje stylu. To wydanie jednak odstrasza! Wszędzie czerń plus blada cera, jednak widać zdecydowany spadek kilogramów.
5/10
ONS
Czerwona suknia i czarna kurtka. Widać, że Kelly eksperymentuje ze stylem co wygląda bardzo dobrze. Zdecydowanie rok 2008 był przełomem w życiu Kelly Osbourne!
6/10
ONS
świetna figura, ta kobieta na zdjęciu niczym nie przypomina dawniejszej Kelly. Największym zaskoczeniem jest zrzucenie kilogramów. Świetnie!
7/10
ONS
W 2010 przyszła zmiana na platynowy blond. Kelly stała się jedną z lepiej ubierających się gwiazd Hollywood. Jej styl ewoluował co spowodowało, że była inspiracją dla innych.
8/10
ONS
Mała czarna i czerwony dywan. Klasyk!
9/10
ONS
Piękna cera, zadbane włosy i niesamowita zmiana.
10/10
ONS
Najmodniejszy kolor lata - żółty i krótka czarna ramoneska. Nasza gwiazda wygląda bardzo dobrze. Każda jej stylizacja jest przemyślaną, spójną całością. Ubiera się u najlepszych projektantów, a dzięki temu co osiągnęła stała się wzorem dla innych.
Więcej na temat Kelly Osbourne