Kelly Osbourne

Kelly Osbourne to córka brytyjskiego muzyka heavymetalowego Ozzy'ego Osbourne'a, znanego przede wszystkim jako członek grupy Black Sabbath. Największą popularność przyniósł Kelly udział w reality show "Rodzina Osbourne'ów", gdzie dała się poznać jako jedna z najbardziej charyzmatycznych osobowości. Wydała trzy albumy studyjne i wystąpiła w kilkunastu produkcjach telewizyjnych. Pojawiła się także w amerykańskiej komedii "Austin Powers i Złoty Członek" (2002). Dowiedz się, które miejsce zajęła w programie "Taniec z gwiazdami".

Imię: Kelly Michelle Lee

Nazwisko: Osbourne

Nazwisko Panieńskie: Osbourne

Pseudonim: brak

Wzrost: 158 cm

Data urodzenia: 27.10.1984 r.

Znak zodiaku: Skorpion

Zawód: wokalistka, aktorka, projektantka mody

Osoby - związki:partner Erik Bragg - reżyser i aktor;narzeczony Matthew Mosshart - szef kuchni wegańskiej poznany w 2011 roku na weselu modelki Kate Moss; para rozstała się dwa lata po zaręczynach.

Rodzice: muzyk heavymetalowy John Michael "Ozzy" Osbourne; bizneswoman, aktorka i osobowość telewizyjna Sharon Osbourne

Dzieci: brak

Rodzeństwo: przyrodni brat Elliot Kingsley (ur. 1966), przyrodni brat Louis John Osbourne (ur. 1975), przyrodnia siostra Jessica Starshine Osbourne (ur. 1979)

siostra Aimee Osbourne (ur. 1983) brat Jack Osbourne (ur. 1985)

BIO: Kelly Osbourne: wokalistka, aktorka, projektantka mody. Urodziła się w środkowym Londynie i już jako mała dziewczynka miała okazję obserwować rozwój kariery swoich sławnych rodziców. Jej ojciec Ozzy Osbourne to heavymetalowy muzyk, którego wyróżnia ekstrawagancki styl życia i ubierania. Matka Sharon Osbourne również obracała się w świecie show-biznesu jako managerka muzyczna, aktorka oraz jurorka takich telewizyjnych programów jak "Mam Talent" czy "X Factor". Nic więc dziwnego, że młoda Kelly szybko poszła w ślady sławnych rodziców. Największą popularność przyniósł jej udział w reality show "Rodzina Osbourne'ów" (2002), który pokazywał prywatne życie popularnej familii w telewizji MTV. Wydawało się, że głównym bohaterem będzie Ozzy, jednak Kelly nieco przyćmiła ojca swoją charyzmatyczną osobowością oraz silnym charakterem. W tym samym roku wydała swój debiutancki album studyjny "Shut up" i zagrała w kinowym hicie "Austin Powers i Złoty Członek". W kręgu jej zainteresowań znalazła się także moda. Artystka współtworzyła program "Fashion Police", w którym styl celebrytów poddawany był niezwykle krytycznej ocenie. Prywatnie córka Ozzy'ego Osbourne'a miała kilku partnerów życiowych, jednak nie założyła jeszcze rodziny.

Znana z: coveru przeboju Madonny "Papa Don't Preach" (2002), który niekiedy był interpretowany jako forma buntu przeciwko sławnemu ojcu. Wokalistka i aktorka od początku swojej kariery zwracała na siebie uwagę odważnymi kreacjami i fryzurami. Jej charakterystyczną cechą jest ekstrawagancki kolor włosów, np. intensywna czerwień lub fiolet. Fani doskonale znają ją z programów telewizyjnych takich jak "Taniec z gwiazdami", w którym wystąpiła w 2009 roku razem z trenerem Louiem van Amstelem. Para zajęła 3. miejsce. Oprócz tego kontrowersyjna artystka pojawia się w wielu dokumentach na temat swojej rodziny - m.in. "Ozzy Osbourne: Don't Blame Me" czy "Intimate Portrait: Sharon Osbourne_"._ Obecnie nie wydaje nowych płyt, jednak media nie przestają się nią interesować. Jednym z gorących tematów była spektakularna metamorfoza córki Ozzy'ego. Dzięki operacji zmniejszenie żołądka artystka schudła kilkadziesiąt kilogramów.

Funkcja w filmie: - aktorka w filmie "Austin Powers i Złoty Członek" (2002) - aktorka w serialu "Life As We Know It"__(2004-2005) - aktorka w serialu "The Town That Boars Me" (2008)

Płyty:"Shut up" (2002)"Changes" (2003)"Sleeping in the Nothing" (2005)

Książki:
  • autobiografia "Fierce" (2010)


  • Nagrody:Teen Choice (2003)Glamour Award (2008)Young Hollywood Award (2013)

    LINK Instagram: @kellyosbourne


    LINK Facebook: @Kelly Osbourne
    Advertisement MPU index
    Advertisement MPU index