Kayah o chorobie

Kayah gorzko o chorobie Hashimoto! Mocno wpływa na jej życie... "Narzuciłam sobie rygor"

Kayah o chorobie

W najnowszej "Urodzie Życie" Kayah opowiada o tym, jak radzi sobie z Chorobą Hashimoto. Wokalistka przyznała się do niej już jakiś czas temu. Choroba Hashimoto jest chorobą autoimmunologiczną, która ściśle wiąże się z układem odpornościowym. Jej przyczyny są wciąż nieznane. Choruje na nią wiele osób, w tym dużo znanych gwiazd.

 

Zobacz: Cierpią na nią Gigi Hadid, Kayah, Maffashion, Marta Dyks... Czym jest choroba Hashimoto?

 

Osoby chore na Hashimoto muszą zmienić swój tryb życia. Tak jak Kayah. Wokalistka zaczęła codziennie biegać, nie je mięsa, bardzo mocno się pilnuje:

Codziennie biegam godzinę i nie ma od tego odstępstwa. Biegam, jak jestem zmęczona, jak jestem zła, jak nie mam czasu też. Nie istnieje wymówka - mówi.

Ale wyrzeczeń jest więcej:

Pilnuję się, aby nie jeść mięsa, ani kawałeczka, który czasem zdarza się załapać bezwiednie. (...) ta choroba przełożyła się w zasadzie na każdą sferę życia, na to, jak wyglądam, na to, ile mam energii, jak czuje się psychicznie. Walczę jednak, mam lepsze i gorsze momenty. Przede wszystkim  zaczęłam świadomie jeść, unikam glutenu, który jest absolutnie wykluczony przy walce z Hashimoto. Nie jest łatwo [...] - mówi Kayah.

Kayah w rozmowie z "Urodą Życia" opowiedziała również o nowym singlu "Po Co", który cieszy się wielkim zainteresowaniem w sieci ;) Słyszeliście już?

 

Zobacz także: Kayah cała w ciuchach z sieciówek, z jednym wyjątkiem... Nie uwierzysz ile LAT ma jej KURTKA!

 

Nowy singiel Kayah.

 

Choreografię do najnowszego teledysku Kayah pt. „Po co” stworzył Agustin Egurrola.

 

Kayah
ONS

Nowa Uroda Życia w sprzedaży. 

Kinga Rusin na okładce Urody Życia

Więcej na temat Kayah Choroba Hashimoto
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47