East News

Kate musiała się rozstać z Williamem! "Nie byłam szczęśliwa z tego powodu. Byliśmy bardzo młodzi!"

East News

Kate i William nie tacy idealni? Owszem! Większość ich fanów myśli, że kiedy Kate spotkała się z Williamem, ich miłość wybuchła i nic nie było w stanie jej zatrzymać (Więcej: Pierwsze spotkanie księżnej Kate i księcia Williama). Tak oczywiście... nie było! W 2007 roku Kate i William musieli się rozstać na jakiś czas. Nie byli pewni swoich uczuć i chcieli dać sobie trochę czasu na przemyślenia dotyczące ich przyszłości.

 

Więcej: Przeszłość się o nią upomniała! Na jaw wychodzą szokujące fakty z życia Kate. Czy to zniszczy jej wizerunek?

 

Dlaczego Kate rozstała się z Williamem?

Kate w tym czasie spędzała bardzo dużo czasu ze swoją mamą i ze swoimi przyjaciółkami. Nie szukała innego mężczyzny i nie komentowała w rozmowie z mediami tego dlaczego zdecydowała się rozstać z Williamem. Ta rozłąka trwała kilka miesięcy - ostatecznie Kate i William stwierdzili, że nie chcą bez siebie żyć i wrócili do siebie. Jak teraz, po kilku latach, wspominają tamte dni rozłąki?

Nie byłam szczęśliwa z tego powodu, ale rozstanie sprawiło, że stałam się mocniejsza jako osoba - mówiła Kate o rozstaniu z Williamem. - W takich sytuacjach poznajesz siebie, dowiadujesz się o sobie rzeczy, z jakich nie zdawałeś sobie wcześniej sprawy - dodała Kate w rozmowie.

Sprawdź też: Królowa Elżbieta zażenowana zachowaniem księżnej Kate!

 

William za to tak mówi o tamtym czasie:

Oboje byliśmy bardzo młodzi. Byliśmy na uniwersytecie, oboje szukaliśmy swojego miejsca. Potrzebowaliśmy przestrzeni, w której moglibyśmy dojrzeć i przemyśleć wiele rzeczy.

Jak widać, czasem rozłąka nie jest najgorszym rozwiązaniem. A w przypadku Kate i Williama okazała się strzałem w dziesiątkę. Moment zadumy nad ich związkiem tylko ich wzmocnił!

 

Zobacz: Księżna Kate wspiera Meghan Markle! Po tym co się stało, bardzo się zbliżyły!

 

Kate i William teraz są idealną parą, ale nie zawsze tak było.

Książę William też ma bliznę na twarzy

 

Okazuje się, że na studiach musieli ze sobą zerwać.

księżna Kate
East News

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10